Voorspellingen PDC World Championship 2017
Voorspellingen PDC World Championship 2017
Natuurlijk organiseer ik voor het PDC World Championship voorspellingen
Partijen die gevolgd worden door ( p ) zijn voorronde partijen.
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan
Gary Anderson (2) v Mark Frost
Michael Smith (11) v Ricky Evans
Hoogste Finish (naam + hoogte)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P)
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton
Steve Beaton (27) v Devon Petersen
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P)
Terry Jenkins (18) v Josh Payne
John Henderson (31) v Andrew Gilding
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P)
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh
Stephen Bunting (16) v Darren Webster
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P)
Justin Pipe (26) v Chris Dobey
Mark Webster (25) v Joe Murnan
Ian White (14) v Simm/Ulang
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P)
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena
Alan Norris (21) v John Michael
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P)
Mervyn King (22) v Steve West
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P)
Brendan Dolan (23) v Christian Kist
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P)
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp
James Wade (6) v Ronny Huybrechts
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez
Kim Huybrechts (13) v James Wilson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1:
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2:
Winnaar
Omdat ik wil bijhouden hoe er voorspeld wordt, vraag ik iedereen om zich te houden aan de deadlines. ik zal hier in een ander topic ook nog op terug komen
De puntentelling in de 1e ronde is bekend: 1 punt als de winnaar goed is, 2 wanneer ook de uitslag goed is
De score voor de O.O.M.
Deze is zoals gebruikelijk net als bij het echte toernooi en wordt aangevuld met:
1) de bonus bij de finalisten en winnaar (1500 per juiste finalist en 2000 bij juiste winnaar)
2) HF-bonus. Maximaal 2000. 2000 als Naam goed is, met aftrek van 100 per verschilpunt, met 1000 als maximum)
Voorbeeld: Je zegt dat Van Gerwen de hf van de avond gooit met als hoogte 170. Is dit volledig correct: 2000, is het wel van Gerwen maar 167 als hoogte: 1900 (immers 168 en 169 zijn geen uitgooi mogelijkheden) Is het wel Van Gerwen, maar 100: 1000. Is het echter niet Van Gerwen: 0
Partijen die gevolgd worden door ( p ) zijn voorronde partijen.
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan
Gary Anderson (2) v Mark Frost
Michael Smith (11) v Ricky Evans
Hoogste Finish (naam + hoogte)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P)
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton
Steve Beaton (27) v Devon Petersen
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P)
Terry Jenkins (18) v Josh Payne
John Henderson (31) v Andrew Gilding
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P)
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh
Stephen Bunting (16) v Darren Webster
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P)
Justin Pipe (26) v Chris Dobey
Mark Webster (25) v Joe Murnan
Ian White (14) v Simm/Ulang
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P)
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena
Alan Norris (21) v John Michael
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P)
Mervyn King (22) v Steve West
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P)
Brendan Dolan (23) v Christian Kist
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P)
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp
James Wade (6) v Ronny Huybrechts
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez
Kim Huybrechts (13) v James Wilson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1:
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2:
Winnaar
Omdat ik wil bijhouden hoe er voorspeld wordt, vraag ik iedereen om zich te houden aan de deadlines. ik zal hier in een ander topic ook nog op terug komen
De puntentelling in de 1e ronde is bekend: 1 punt als de winnaar goed is, 2 wanneer ook de uitslag goed is
De score voor de O.O.M.
Deze is zoals gebruikelijk net als bij het echte toernooi en wordt aangevuld met:
1) de bonus bij de finalisten en winnaar (1500 per juiste finalist en 2000 bij juiste winnaar)
2) HF-bonus. Maximaal 2000. 2000 als Naam goed is, met aftrek van 100 per verschilpunt, met 1000 als maximum)
Voorbeeld: Je zegt dat Van Gerwen de hf van de avond gooit met als hoogte 170. Is dit volledig correct: 2000, is het wel van Gerwen maar 167 als hoogte: 1900 (immers 168 en 169 zijn geen uitgooi mogelijkheden) Is het wel Van Gerwen, maar 100: 1000. Is het echter niet Van Gerwen: 0
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 1-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 120
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 160
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 2-3
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 120
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 2-3
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 120
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 167
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Jelle Klaasen 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: Michael van Gerwen
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 1-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 120
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 160
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 2-3
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 120
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 2-3
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 120
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 167
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Jelle Klaasen 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: Michael van Gerwen
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op dirk19, in totaal 30 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) jamie caven 111
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 0-2
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 161
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-0
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) andrew gilding 131
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-0
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 145
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey ian white 157
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 1-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 138
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) cadby 126
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) brendan dolan 121
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) mensur suljovic 153
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-0
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) dave chisnall 170
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: phil Taylor.
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2: peter wright.
Winnaar Phil Taylor.
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) jamie caven 111
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 0-2
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 161
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-0
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) andrew gilding 131
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-0
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 145
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey ian white 157
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 1-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 138
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) cadby 126
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) brendan dolan 121
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) mensur suljovic 153
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-0
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) dave chisnall 170
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: phil Taylor.
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2: peter wright.
Winnaar Phil Taylor.
Hoogste finish 2017 : 164
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Partijen die gevolgd worden door ( p ) zijn voorronde partijen.
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (Anderson 120)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-1
Hoogste Finish (Price 130)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (van de Pas 124)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-1
Hoogste Finish (van Gerwen 170)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-2
Hoogste Finish (White 144)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-1
Hoogste Finish (Taylor 121)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 2-3
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (Lewis 130)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-2
Hoogste Finish (Barneveld 121)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (Wade 120)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-2
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Hoogste Finish (Huybrechts 127)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (Anderson 120)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-1
Hoogste Finish (Price 130)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (van de Pas 124)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-1
Hoogste Finish (van Gerwen 170)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-2
Hoogste Finish (White 144)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-1
Hoogste Finish (Taylor 121)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 2-3
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (Lewis 130)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-2
Hoogste Finish (Barneveld 121)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (Wade 120)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-2
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Hoogste Finish (Huybrechts 127)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Partijen die gevolgd worden door ( p ) zijn voorronde partijen.
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 110
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Devon Petersen 146
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Andrew Gilding 127
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 151
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-0
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mark Webster 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 1-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 2-3
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 117
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Steve West 108
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Christian Kist 121
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-2
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 144
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Jelle Klaassen 110
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 110
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Devon Petersen 146
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Andrew Gilding 127
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 151
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-0
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mark Webster 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 1-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 2-3
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 117
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Steve West 108
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Christian Kist 121
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-2
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 144
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Jelle Klaassen 110
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 2-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish Gary Anderson 130
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 0-2
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish Peter Wright 141
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 2-3
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish Josh Payne 121
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish Michael van Gerwen 132
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 2-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish Chris Dobey 130
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish Alan Norris 160
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish Corey Cadby 145
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish Mensur Suljovic 170
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 2-3
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish Kim Huybrechts 161
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: Michael van Gerwen
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 2-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish Gary Anderson 130
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 0-2
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish Peter Wright 141
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 2-3
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish Josh Payne 121
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish Michael van Gerwen 132
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 2-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish Chris Dobey 130
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish Alan Norris 160
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish Corey Cadby 145
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish Mensur Suljovic 170
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 2-3
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish Kim Huybrechts 161
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: Michael van Gerwen
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 1-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Jamie Caven 161
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Steve Beaton 160
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 0-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-0
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
John Henderson 142
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-0
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 1-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Stephen Bunting 152
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-0
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Ian White 158
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Alan Norris 135
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Adrian Lewis 160
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Christian Kist 144
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
James Wade 152
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-2
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
James Wilson 170
Finalisten:
Michael van Gerwen – Peter Wright
Winnaar
Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 1-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Jamie Caven 161
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Steve Beaton 160
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 0-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-0
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
John Henderson 142
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-0
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 1-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Stephen Bunting 152
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-0
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Ian White 158
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Alan Norris 135
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Adrian Lewis 160
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Christian Kist 144
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
James Wade 152
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-2
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
James Wilson 170
Finalisten:
Michael van Gerwen – Peter Wright
Winnaar
Michael van Gerwen
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Partijen die gevolgd worden door ( p ) zijn voorronde partijen.
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (Anderson 130)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-1
Hoogste Finish (Wright 134)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (Jenkins 120)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (van Gerwen 132)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 2-3
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-2
Hoogste Finish (White 102)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-1
Hoogste Finish (Taylor 131)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (Lewis 148)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-2
Hoogste Finish (Barneveld 116)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (Wade 121)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (Huybrechts 127)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (Anderson 130)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 2-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-1
Hoogste Finish (Wright 134)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (Jenkins 120)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (van Gerwen 132)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 2-3
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-2
Hoogste Finish (White 102)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-1
Hoogste Finish (Taylor 131)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (Lewis 148)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-2
Hoogste Finish (Barneveld 116)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (Wade 121)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (Huybrechts 127)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
-
- Lid
- BerichtenCOLON 254
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-1
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-1
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-2
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Justin Pipe 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 2-3
Alan Norris (21) v John Michael 3-2
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 2-1
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 1-3
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-1
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-1
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-2
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Justin Pipe 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 2-3
Alan Norris (21) v John Michael 3-2
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 2-1
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 1-3
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 130
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 130
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 130
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Alan Norris 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 150
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 150
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-0
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Robert Thornton 160
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 150
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 130
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 130
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 130
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Alan Norris 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 150
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 150
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-0
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Robert Thornton 160
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 150
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael Smith 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 150
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-2
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 130
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 130
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 1-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-0
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mervyn King 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Phil Taylor
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael Smith 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 150
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-2
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 130
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 130
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 1-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-0
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mervyn King 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Phil Taylor
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (Anderson 141)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 1-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (Price 121)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (van de Pas 141)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 1-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (van Gerwen 141)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish (Webster 121)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (Taylor 141)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (Lewis 141)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (Barneveld 141)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (Wade 121)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (Klaasen 121)
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (Anderson 141)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 1-3
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (Price 121)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (van de Pas 141)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 1-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (van Gerwen 141)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish (Webster 121)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (Taylor 141)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (Lewis 141)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (Barneveld 141)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (Wade 121)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (Klaasen 121)
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-1
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 151
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 160
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 2-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mark Webster 144
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 160
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 160
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 150
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 150
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-1
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 151
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 160
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 2-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mark Webster 144
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 160
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 160
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 150
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 150
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Thursday December 15 (7pm)
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Gary Anderson 161
Friday December 16 (7pm)
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 0-2
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-0
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Peter Wright 161
Saturday December 17
Afternoon Session (1pm)
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Benito van de Pas 161
Evening Session (7pm)
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-0
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-0
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-0
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Michael van Gerwen 170
Sunday December 18
Afternoon Session (1pm)
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Ian White 161
Evening Session (7pm)
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Phil Taylor 161
Monday December 19 (7pm)
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-0
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Adrian Lewis 170
Tuesday December 20 (7pm)
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 0-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 0-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Raymond van Barneveld 167
Wednesday December 21 (7pm)
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
James Wade 161
Thursday December 22 (7pm)
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-0
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-0
Jelle Klaasen 170
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Gary Anderson 161
Friday December 16 (7pm)
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 0-2
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-0
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Peter Wright 161
Saturday December 17
Afternoon Session (1pm)
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Benito van de Pas 161
Evening Session (7pm)
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-0
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-0
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-0
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Michael van Gerwen 170
Sunday December 18
Afternoon Session (1pm)
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Ian White 161
Evening Session (7pm)
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Phil Taylor 161
Monday December 19 (7pm)
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-0
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Adrian Lewis 170
Tuesday December 20 (7pm)
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 0-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 0-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Raymond van Barneveld 167
Wednesday December 21 (7pm)
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
James Wade 161
Thursday December 22 (7pm)
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-0
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-0
Jelle Klaasen 170
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 2-3
Beiden grandioos uit vorm, doch Painter heeft nét iets meer ervaring om dit soort potjes uit het vuur te slepen.
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Wat heeft Jamie Lewis gedaan dit jaar?
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Frosty's beloning voor het winnen van de PDPA Qualifier...een regelrechte oorwassing!
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Heel snel potje, met Smith als terechte winnaar.
Hoogste Finish: Anderson, 161
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Beiden hebben al even niet meer op het grote podium gespeeld. Hendriks wint, geen idee waarom.
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Price wint dit duel der Welshmen vrij eenvoudig.
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Wéér geen gemakkelijke loting voor Steve, maar nog nét niet té lastig...
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Geen enkel probleem voor Snakebite, dit...
Hoogste Finish: Wright, 156
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Geen commentaar.
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
De oude garde tegen de toekomst. Vermoedelijk de laatste WK-zege van The Raging Bull.
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Beiden hebben niet veel bijzonders gedaan dit jaar. Goldfinger wint nipt.
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Prima wedstrijd voor Benito om het toernooi mee te beginnen.
Hoogste Finish: Henderson, 160
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Viljanen, puur op ervaring.
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Dimitri maakt stappen en wint voor het tweede jaar op rij in de eerste ronde.
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Webster kan zijn prestatie van de PC Finals niet evenaren en gaat roemloos onderuit.
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Setstanden: 3-0, 3-1, 3-0. Eén legje is Viljanen voor zijn lange reis terug nog wel gegund.
Hoogste Finish: Van Gerwen, 167
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Simm wist zich door een sterk deelnemersveld te knokken en wint daarom.
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Dobey was erg overtuigend op de Grand Slam. Pipe is nergens meer.
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
2015 was prima, 2016 was minder voor Mark Webster. Murnan is echter te slecht om hem te kunnen uitschakelen.
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
White zonder veel problemen of spektakel naar de laatste 32.
Hoogste Finish: Webster, 145
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Leuk om The Bulldog weer terug te zien op het hoogste podium. Deze wedstrijd moet hij kunnen winnen.
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Ongetwijfeld een leuke en snelle partij, waarin beide spelers kans hebben op de winst. Gurney gaat door.
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Yannis Michail vrij simpel ten onder tegen de man van ups en downs.
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Laatste kans voor Phil om een WK te winnen en deze wedstrijd is wellicht een kans om een statement af te geven aan de rest.
Hoogste Finish: Taylor, 170
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
De man die het bord niet kon raken tegen de man die van alle jeugdspelers het bord het beste raakt. Simpel uitgemaakte zaak.
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
West bekroont een schitterend jaar niet met een zege; King op ervaring door.
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Magnus knokte zich in het laatste SDC-weekend nog naar Alexandra Palace, maar heeft veel pech met de loting...
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Cullen doorbreekt eindelijk zijn WK-hoodoo en gaat door naar de laatste 32!
Hoogste Finish: Lewis, 164
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
De sympathieke Rus Koltsov is terug na een jaar afwezigheid. Dit moet hij kunnen winnen.
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Kist mist weer eens veel dubbels en Dolan sleurt zichzelf, zoals zo vaak dit jaar op TV, héél zakelijk naar de volgende ronde.
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Zeer vervelende loting voor Raymond, maar als hij zijn eigen spel speelt heeft Kong weinig kans.
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Whitlock wil na twee 1e ronde-exits weer eens een goed WK neerzetten.
Hoogste Finish: Whitlock, 154
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Talent Stevenson krijgt met deze WK-zege de beloning voor zijn goede prestaties van de laatste jaren.
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
Prima jaar voor Meulenkamp op de Tour, maar dit is een kansloze missie.
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
The Machine zonder enige moeite door naar ronde twee.
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Kan Thornton weer eens een keer goed presteren op TV? Dit karwei moet geen grote problemen kunnen veroorzaken.
Hoogste Finish: Suljovic, 157
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Erg jammer dat deze twee sterke landgenoten elkaar nu al treffen...De Graaf gaat onderuit bij zijn PDC WK-debuut.
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Vincent met enige moeite en veel meer rugpijn naar de tweede ronde.
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Rowby kan Chisnall best partij bieden, maar komt nog tekort om dit soort wedstrijden te winnen.
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Héle lastige loting voor The Hurricane, die net als vorig jaar in ronde één strandt.
Hoogste Finish: Klaasen, 152
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Beiden grandioos uit vorm, doch Painter heeft nét iets meer ervaring om dit soort potjes uit het vuur te slepen.
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 2-3
Wat heeft Jamie Lewis gedaan dit jaar?
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Frosty's beloning voor het winnen van de PDPA Qualifier...een regelrechte oorwassing!
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Heel snel potje, met Smith als terechte winnaar.
Hoogste Finish: Anderson, 161
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Beiden hebben al even niet meer op het grote podium gespeeld. Hendriks wint, geen idee waarom.
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Price wint dit duel der Welshmen vrij eenvoudig.
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Wéér geen gemakkelijke loting voor Steve, maar nog nét niet té lastig...
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Geen enkel probleem voor Snakebite, dit...
Hoogste Finish: Wright, 156
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Geen commentaar.
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
De oude garde tegen de toekomst. Vermoedelijk de laatste WK-zege van The Raging Bull.
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Beiden hebben niet veel bijzonders gedaan dit jaar. Goldfinger wint nipt.
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Prima wedstrijd voor Benito om het toernooi mee te beginnen.
Hoogste Finish: Henderson, 160
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Viljanen, puur op ervaring.
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Dimitri maakt stappen en wint voor het tweede jaar op rij in de eerste ronde.
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Webster kan zijn prestatie van de PC Finals niet evenaren en gaat roemloos onderuit.
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Setstanden: 3-0, 3-1, 3-0. Eén legje is Viljanen voor zijn lange reis terug nog wel gegund.
Hoogste Finish: Van Gerwen, 167
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Simm wist zich door een sterk deelnemersveld te knokken en wint daarom.
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Dobey was erg overtuigend op de Grand Slam. Pipe is nergens meer.
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
2015 was prima, 2016 was minder voor Mark Webster. Murnan is echter te slecht om hem te kunnen uitschakelen.
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
White zonder veel problemen of spektakel naar de laatste 32.
Hoogste Finish: Webster, 145
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Leuk om The Bulldog weer terug te zien op het hoogste podium. Deze wedstrijd moet hij kunnen winnen.
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Ongetwijfeld een leuke en snelle partij, waarin beide spelers kans hebben op de winst. Gurney gaat door.
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Yannis Michail vrij simpel ten onder tegen de man van ups en downs.
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Laatste kans voor Phil om een WK te winnen en deze wedstrijd is wellicht een kans om een statement af te geven aan de rest.
Hoogste Finish: Taylor, 170
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
De man die het bord niet kon raken tegen de man die van alle jeugdspelers het bord het beste raakt. Simpel uitgemaakte zaak.
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
West bekroont een schitterend jaar niet met een zege; King op ervaring door.
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Magnus knokte zich in het laatste SDC-weekend nog naar Alexandra Palace, maar heeft veel pech met de loting...
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Cullen doorbreekt eindelijk zijn WK-hoodoo en gaat door naar de laatste 32!
Hoogste Finish: Lewis, 164
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
De sympathieke Rus Koltsov is terug na een jaar afwezigheid. Dit moet hij kunnen winnen.
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Kist mist weer eens veel dubbels en Dolan sleurt zichzelf, zoals zo vaak dit jaar op TV, héél zakelijk naar de volgende ronde.
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Zeer vervelende loting voor Raymond, maar als hij zijn eigen spel speelt heeft Kong weinig kans.
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Whitlock wil na twee 1e ronde-exits weer eens een goed WK neerzetten.
Hoogste Finish: Whitlock, 154
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Talent Stevenson krijgt met deze WK-zege de beloning voor zijn goede prestaties van de laatste jaren.
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
Prima jaar voor Meulenkamp op de Tour, maar dit is een kansloze missie.
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
The Machine zonder enige moeite door naar ronde twee.
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Kan Thornton weer eens een keer goed presteren op TV? Dit karwei moet geen grote problemen kunnen veroorzaken.
Hoogste Finish: Suljovic, 157
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Erg jammer dat deze twee sterke landgenoten elkaar nu al treffen...De Graaf gaat onderuit bij zijn PDC WK-debuut.
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Vincent met enige moeite en veel meer rugpijn naar de tweede ronde.
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Rowby kan Chisnall best partij bieden, maar komt nog tekort om dit soort wedstrijden te winnen.
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 2-3
Héle lastige loting voor The Hurricane, die net als vorig jaar in ronde één strandt.
Hoogste Finish: Klaasen, 152
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op themachine, in totaal 13 keer gewijzigd.
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 124
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 118
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) John Henderson 136
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-1
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 1-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 136
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Alan Norris 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 1-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 116
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 136
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 2-3
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Kim Huybrechts 140
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Peter Wright
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 124
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 118
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) John Henderson 136
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 2-1
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 1-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 136
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Alan Norris 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 1-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Simon Whitlock 116
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) James Wade 136
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 2-3
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Kim Huybrechts 140
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Peter Wright
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson (140)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright (164)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins (160)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen (141)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey (156)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor (161)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Corey Cadby (144)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld (156)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-0
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mensur Suljovic (148)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Kim Huybrechts (130)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson (140)
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright (164)
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins (160)
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen (141)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 0-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chris Dobey (156)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor (161)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Corey Cadby (144)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld (156)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-0
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mensur Suljovic (148)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Kim Huybrechts (130)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-0
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mark Webster 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveldt 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) JamesWade 140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar : Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-0
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 2-0
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-0
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mark Webster 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveldt 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) JamesWade 140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar : Michael van Gerwen
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16)] v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-2
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Alan Norris 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-2
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-2
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mensur Suljovic140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Veel Dart plezier en succes allemaal !!!
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-2
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 140
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Benito van de Pas 140
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16)] v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 140
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-2
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Alan Norris 140
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 140
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-0
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 1-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 140
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-2
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-2
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mensur Suljovic140
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-1
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dave Chisnall 140
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Veel Dart plezier en succes allemaal !!!
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 170
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 170
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins 170
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16)] v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 170
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 170
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 170
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 170
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 170
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mensur Suljovic 170
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Kim Huijbrechts 170
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen (hopelijk, eindelijk weer eens)
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Gary Anderson 170
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Peter Wright 170
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-2
John Henderson (31) v Andrew Gilding 1-3
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Terry Jenkins 170
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16)] v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Michael van Gerwen 170
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Ian White 170
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Phil Taylor 170
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-1
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 2-3
Hoogste Finish (naam + hoogte) Adrian Lewis 170
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Raymond van Barneveld 170
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Mensur Suljovic 170
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Kim Huijbrechts 170
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen (hopelijk, eindelijk weer eens)
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Tijdje hier niet geweest, maar rond het WK gaat het toch wel weer kriebelen.
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish: Michael Smith, 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks 3-0
Hoogste Finish: Gerwyn Price, 121
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 0-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Chino 3-0
Hoogste Finish: Terry Jenkins, 161
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Viljanen 3-0
Hoogste Finish: Michael van Gerwen, 136
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm 3-1
Hoogste Finish: Justin Pipe, 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles 3-0
Hoogste Finish: Phil Taylo, 160r
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 1-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Cadby 3-1
Hoogste Finish: Mervyn King, 136
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov 3-0
Hoogste Finish: Robbie Green, 156
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher 3-2
Hoogste Finish: James Wade, 161
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish: Dave Chisnall, 160
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Niet heel gewaagd, tot zover.
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish: Michael Smith, 140
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks 3-0
Hoogste Finish: Gerwyn Price, 121
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 0-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Chino 3-0
Hoogste Finish: Terry Jenkins, 161
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-1
Michael van Gerwen (1) v Viljanen 3-0
Hoogste Finish: Michael van Gerwen, 136
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm 3-1
Hoogste Finish: Justin Pipe, 140
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles 3-0
Hoogste Finish: Phil Taylo, 160r
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 1-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Cadby 3-1
Hoogste Finish: Mervyn King, 136
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-2
Simon Whitlock (17) v Koltsov 3-0
Hoogste Finish: Robbie Green, 156
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher 3-2
Hoogste Finish: James Wade, 161
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish: Dave Chisnall, 160
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Niet heel gewaagd, tot zover.
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Partijen die gevolgd worden door ( p ) zijn voorronde partijen.
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 0-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 2-3
Hoogste Finish Painter 137
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 1-3
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish Wright 148
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish Benito 110
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P)
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh
Stephen Bunting (16) v Darren Webster
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P)
Justin Pipe (26) v Chris Dobey
Mark Webster (25) v Joe Murnan
Ian White (14) v Simm/Ulang
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P)
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena
Alan Norris (21) v John Michael
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P)
Mervyn King (22) v Steve West
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P)
Brendan Dolan (23) v Christian Kist
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P)
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp
James Wade (6) v Ronny Huybrechts
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez
Kim Huybrechts (13) v James Wilson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: van Gerwen
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2:Anderson
Winnaar Anderson
Voor alle partijen geldt het volgende.
Format voorronde partijen: b.o. 3
Format 1e ronde partijen: b.o. 5
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 0-3
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-1
Michael Smith (11) v Ricky Evans 2-3
Hoogste Finish Painter 137
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 1-3
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish Wright 148
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-2
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish Benito 110
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P)
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh
Stephen Bunting (16) v Darren Webster
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P)
Justin Pipe (26) v Chris Dobey
Mark Webster (25) v Joe Murnan
Ian White (14) v Simm/Ulang
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P)
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena
Alan Norris (21) v John Michael
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P)
Mervyn King (22) v Steve West
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P)
Brendan Dolan (23) v Christian Kist
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P)
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp
James Wade (6) v Ronny Huybrechts
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez
Kim Huybrechts (13) v James Wilson
Hoogste Finish (naam + hoogte)
Voorspel eveneens aan de hand van de loting wie de beide finalisten zijn en wie er wint
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
1: Michael van Gerwen V Ross Snook/Kim Viljanen
32: Cristo Reyes V Dimitri Van den Bergh
16: Stephen Bunting V Darren Webster
17: Simon Whitlock V Boris Koltsov/Dragutin Horvat
8: Mensur Suljovic V Ron Meulenkamp
25: Mark Webster V Joe Murnan
9: Robert Thornton V Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson
24: Daryl Gurney V Jermaine Wattimena
5: Adrian Lewis V Magnus Caris
28: Joe Cullen V Qiang Sun/Corey Cadby
12: Raymond van Barneveld V Robbie Green
21: Alan Norris V John Michael
4: Phil Taylor V John Bowles/David Platt
29: Jamie Caven V Kevin Painter
13: Kim Huybrechts V James Wilson
20: Vincent van der Voort V Max Hopp
Finalist 1: van Gerwen
2: Gary Anderson V Mark Frost
31: John Henderson V Andrew Gilding
15: Benito van de Pas V Tengku Shah/Masumi Chino
18: Terry Jenkins V Josh Payne
7: Dave Chisnall V Rowby-John Rodriguez
26: Justin Pipe V Chris Dobey
10: Jelle Klaasen V Jeffrey de Graaf
23: Brendan Dolan V Christian Kist
6: James Wade V Ronny Huybrechts
27: Steve Beaton V Devon Petersen
11: Michael Smith V Ricky Evans
22: Mervyn King V Steve West
3: Peter Wright v Jerry Hendriks/Warren Parry
30: Jamie Lewis V Mick McGowan
14: Ian White V Kevin Simm/Gilbert Ulang
19: Gerwyn Price V Jonny Clayton
Finalist 2:Anderson
Winnaar Anderson
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 2-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish: Michael Smith, 161
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Jerry Hendriks 3-0
Hoogste Finish: Gerwyn Price, 161
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 0-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Masumi Chino 3-1
Hoogste Finish: Terry Jenkins, 161
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 1-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Kim Viljanen 3-0
Hoogste Finish: Michael van Gerwen, 161
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Gilbert Ulang 3-1
Hoogste Finish: Mark Webster, 161
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v John Bowles 3-0
Hoogste Finish: Alan Norris, 161
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Corey Cadby 0-3
Hoogste Finish: Mervyn King, 161
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Boris Koltsov 3-0
Hoogste Finish: Raymond van Barneveld, 161
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Simon Stevenson 3-1
Hoogste Finish: James Wade, 161
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish: Kim Huybrechts, 161
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 2-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-1
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-1
Hoogste Finish: Michael Smith, 161
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Jerry Hendriks 3-0
Hoogste Finish: Gerwyn Price, 161
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 0-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Masumi Chino 3-1
Hoogste Finish: Terry Jenkins, 161
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 1-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 3-2
Michael van Gerwen (1) v Kim Viljanen 3-0
Hoogste Finish: Michael van Gerwen, 161
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 1-2
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 3-1
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Gilbert Ulang 3-1
Hoogste Finish: Mark Webster, 161
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-1
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-0
Alan Norris (21) v John Michael 3-1
Phil Taylor (4) v John Bowles 3-0
Hoogste Finish: Alan Norris, 161
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Corey Cadby 0-3
Hoogste Finish: Mervyn King, 161
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Boris Koltsov 3-0
Hoogste Finish: Raymond van Barneveld, 161
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-1
Robert Thornton (9) v Simon Stevenson 3-1
Hoogste Finish: James Wade, 161
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-0
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-2
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish: Kim Huybrechts, 161
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Deadline donderdag 15 december 20.00 uur
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Anderson 160
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Wright 160
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Jenkins 160
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Van Gerwen 160
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) White 160
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Norris 160
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 1-3
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Lewis 160
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Whitlock 160
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Wade 160
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-2
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Klaasen 160
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Peter Wright
Winnaar Peter Wright
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-2
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Anderson 160
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-2
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Wright 160
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur[/b
Tengku Shah v Masumi Chino (P) 1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Jenkins 160
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 2-3
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Van Gerwen 160
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-1
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) White 160
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 2-0
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-2
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Norris 160
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 1-3
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Lewis 160
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 2-3
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Whitlock 160
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 0-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Wade 160
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-2
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-1
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Klaasen 160
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Peter Wright
Winnaar Peter Wright
Re: Voorspellingen PDC World Championship 2017
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 3-1
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Anderson 156
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Wright 164
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P)1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Van de Pas 136
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 1-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dobey 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 1-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Taylor 150
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 1-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Lewis 170
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Van Barneveld 136
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Thornton 154
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-0
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chisnall 150
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Gary Anderson
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Anderson 156
Deadline vrijdag 16 december 20.00 uur
Jerry Hendriks v Warren Parry (P) 2-1
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 3-1
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Wright 164
deadline zaterdag 17 december 14.00 uur
Tengku Shah v Masumi Chino (P)1-2
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 3-1
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Van de Pas 136
deadline zaterdag 17 december 20.00 uur
Ross Snook v Kim Viljanen (P) 1-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-1
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 1-3
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte)
deadline zondag 18 december 14.00 uur
Kevin Simm v Gilbert Ulang (P) 2-1
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-2
Ian White (14) v Simm/Ulang 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Dobey 120
deadline zondag 18 december 20.00 uur
John Bowles v David Platt (P) 1-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-0
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Taylor 150
deadline maandag 19 december 20.00 uur
Qiang Sun v Corey Cadby (P) 1-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-1
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Lewis 170
deadline dinsdag 20 december 20.00 uur
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P) 2-1
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-2
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-1
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat 3-0
Hoogste Finish (naam + hoogte) Van Barneveld 136
deadline woensdag 21 december 20.00 uur
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P) 1-2
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-1
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson 3-1
Hoogste Finish (naam + hoogte) Thornton 154
deadline donderdag 22 december 20.00 uur
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 3-0
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-0
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-2
Hoogste Finish (naam + hoogte) Chisnall 150
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Gary Anderson
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)