Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Vrijdag 14 December
Middag sessie
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-0*
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
Avond sessie
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 0-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-0
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0*
Trouwens. Op de Facebookpagina van Darts4All kopiëren ze de tekst van hier qua sessie indelingen met hun voorspel-spel. Kijk maar wat jullie er mee doen
Middag sessie
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-0*
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
Avond sessie
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 0-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-0
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0*
Trouwens. Op de Facebookpagina van Darts4All kopiëren ze de tekst van hier qua sessie indelingen met hun voorspel-spel. Kijk maar wat jullie er mee doen
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonus
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonus
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 2-3
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3 bonus
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 2-3
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3 bonus
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-0 *
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0*
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-0 *
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0*
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 2-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonus
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 2-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonus
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonus
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonus
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonus
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonus
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-0
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0*
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1*
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-0
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0*
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1*
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Ik stap ook in Buel
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas (R2) 3-1*
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas (R2) 3-1*
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
maandag 17 december
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1*
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Labanauskas (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1*
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Labanauskas (R2) 3-1
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonus
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonus
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-0
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0*
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-0
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0*
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Dinsdag 18 dec.
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0
Darren Webster v Vincent van der Voort (R2) 2-3
Steve Lennon v James Bailey (R1)3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)3-0*
Daryl Gurney v Ross Smith (R2)2-3
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0
Darren Webster v Vincent van der Voort (R2) 2-3
Steve Lennon v James Bailey (R1)3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)3-0*
Daryl Gurney v Ross Smith (R2)2-3
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonus
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonus
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonus
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonus
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-0
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1*
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0*
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-0
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1*
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0*
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0*
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1*
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0*
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1*
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)3-0
Joe Cullen v Brendan Dolan (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Daniel Larsson (R2) 2-3
James Wilson v William O’Connor (R2)3-2
Simon Whitlock v Ryan Joyce (R2)3-1
Michael Smith v Ron Meulenkamp (R2)3-1
James Wade v Seigo Asada (R2)3-0*
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)3-0
Joe Cullen v Brendan Dolan (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Daniel Larsson (R2) 2-3
James Wilson v William O’Connor (R2)3-2
Simon Whitlock v Ryan Joyce (R2)3-1
Michael Smith v Ron Meulenkamp (R2)3-1
James Wade v Seigo Asada (R2)3-0*
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonus
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonus
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonus
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonus
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 1-3
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-0
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 1-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 1-3
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-0
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 1-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
Twitter: @PVDarts180
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
donderdag 20 dec
Jermaine Wattimena v Michael Barnard (R2)3-0*
Alan Norris v Steve Lennon (R2)3-2
Stephen Bunting v Luke Humphries (R2)3-2
Steve Beaton v Chris Dobey (R2)3-2
Cristo Reyes v Rowby-John Rodriguez (R2)3-1
Mervyn King v Jan Dekker (R2)2-3
Adrian Lewis v Ted Evetts (R2)3-1
Mensur Suljovic v Ryan Searle (R2)3-1
Jermaine Wattimena v Michael Barnard (R2)3-0*
Alan Norris v Steve Lennon (R2)3-2
Stephen Bunting v Luke Humphries (R2)3-2
Steve Beaton v Chris Dobey (R2)3-2
Cristo Reyes v Rowby-John Rodriguez (R2)3-1
Mervyn King v Jan Dekker (R2)2-3
Adrian Lewis v Ted Evetts (R2)3-1
Mensur Suljovic v Ryan Searle (R2)3-1
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-2
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-2
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-0*
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0*
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-0*
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0*
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
vrijdag 21 dec
Benito van de Pas v Jim Long (R2)3-2
John Henderson v Gabriel Clemens (R2)3-1
Steve West v Richard North (R2)3-2
Kyle Anderson v Noel Malicdem (R2)3-0*
Ian White v Devon Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Keegan Brown (R2)2-3
Gerwyn Price v Nathan Aspinall (R2)3-2
Jonny Clayton v Dimitri Van den Bergh (R2)3-1
Benito van de Pas v Jim Long (R2)3-2
John Henderson v Gabriel Clemens (R2)3-1
Steve West v Richard North (R2)3-2
Kyle Anderson v Noel Malicdem (R2)3-0*
Ian White v Devon Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Keegan Brown (R2)2-3
Gerwyn Price v Nathan Aspinall (R2)3-2
Jonny Clayton v Dimitri Van den Bergh (R2)3-1
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1 Bonus
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonus
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1 Bonus
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonus
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3