Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Format b.o. 7
Per sessie mag 1 wedstrijd gekozen worden als bonuswedstrijd
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3)
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3)
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3)
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3)
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3)
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3)
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3)
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3)
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3)
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3)
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3)
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3)
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3)
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3)
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3)
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3)
Per sessie mag 1 wedstrijd gekozen worden als bonuswedstrijd
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3)
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3)
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3)
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3)
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3)
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3)
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3)
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3)
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3)
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3)
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3)
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3)
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3)
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3)
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3)
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3)
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 4-3
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 2-4
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 4-2
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-2
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-2
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 3-4
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 4-3
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 2-4
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 4-2
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-2
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-2
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 3-4
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 3-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-3 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-2
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 3-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-1
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-3
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-1
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 2-4
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 3-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-3 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-2
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 3-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-1
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-3
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-1
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 2-4
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 2-4 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 1-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-3
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 2-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 3-4
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-3
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 2-4
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 2-4 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 1-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-3
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 2-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 3-4
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-3
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 2-4
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-3
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Klaasen/Brown (R3) 3-4 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 2-4
Price/Aspinall v K Anderson/Malicdem (R3) 4-2
Rob Cross v Reyes (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-2
Clayton/Van den Bergh v Humphries (R3) 4-3
M Smith v Henderson/Clemens (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 4-2
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-3
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Klaasen/Brown (R3) 3-4 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 2-4
Price/Aspinall v K Anderson/Malicdem (R3) 4-2
Rob Cross v Reyes (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-2
Clayton/Van den Bergh v Humphries (R3) 4-3
M Smith v Henderson/Clemens (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 4-2
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Saturday December 22
Afternoon Session (13:30)
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 2-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-3
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-0
Sunday December 23
Afternoon Session (13:30)
Vincent Van der Voort v Chris Dobey (R3) 2-4
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 4-2
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-1
Thursday December 27
Afternoon Session (13:30)
Devon Petersen v Steve West (R3) 4-3
Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-2 *bonuswedstrijd
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1
Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Benito van de Pas (R3) 4-2
Afternoon Session (13:30)
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 2-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-3
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-0
Sunday December 23
Afternoon Session (13:30)
Vincent Van der Voort v Chris Dobey (R3) 2-4
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 4-2
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1 *bonuswedstrijd
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-1
Thursday December 27
Afternoon Session (13:30)
Devon Petersen v Steve West (R3) 4-3
Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-2 *bonuswedstrijd
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1
Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Benito van de Pas (R3) 4-2
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Saturday December 22
Afternoon Session (13:30)
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 3-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Sunday December 23
Afternoon Session (13:30)
Vincent Van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-3
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 4-2
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 3-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Thursday December 27
Afternoon Session (13:30)
Devon Petersen v Steve West (R3) 2-4
Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-3
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Benito van de Pas (R3) 4-3
Afternoon Session (13:30)
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 3-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Sunday December 23
Afternoon Session (13:30)
Vincent Van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-3
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 4-2
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 3-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Thursday December 27
Afternoon Session (13:30)
Devon Petersen v Steve West (R3) 2-4
Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-3
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Benito van de Pas (R3) 4-3
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 3-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 Bonus
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 3-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonus
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 3-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 Bonus
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 3-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonus
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
zaterdag 22 dec
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1
Ryan Searle v William O’Connor (R3)4-3
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3)4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3)4-1 *
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1
Ryan Searle v William O’Connor (R3)4-3
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3)4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3)4-1 *
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-2
Dolan v King (R3) 2-4
Wade v Brown (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-3
M Smith v Henderson (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-0
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-2
Dolan v King (R3) 2-4
Wade v Brown (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-3
M Smith v Henderson (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-0
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 2-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 3-4*
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2*
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-2
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 3-4*
James Wade v Brown (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 4-2
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-2*
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 2-4
Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-2
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1*
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Benito Van de Pas (R3) 2-4
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 2-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 3-4*
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2*
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-2
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 3-4*
James Wade v Brown (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 4-2
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-2*
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 2-4
Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-2
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1*
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Benito Van de Pas (R3) 2-4
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 2-4 Bonuswedstrijd
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Brown (R3) 3-4
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-2
M Smith v Henderson (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-1
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 2-4 Bonuswedstrijd
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Brown (R3) 3-4
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-2
M Smith v Henderson (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-1
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 2-4
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 4-2
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-3 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 2-4
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 4-2
13.30 uur Derde ronde
Whitlock/Joyce v Norris/Lennon (R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts/Larsson (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 2-4
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 4-2
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-3 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 2-4
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 4-2
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 2-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 2-4*
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1*
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-2
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 3-4*
James Wade v Brown (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-2*
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 2-4
Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-1
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1*
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Benito Van de Pas (R3) 2-4
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 2-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 2-4*
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-2
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1*
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-2
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 3-4*
James Wade v Brown (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-2*
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 2-4
Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-1
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1*
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Benito Van de Pas (R3) 2-4
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Format b.o. 7
Per sessie mag 1 wedstrijd gekozen worden als bonuswedstrijd
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 3-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 3-4
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 3-4
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-1
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 3-4
Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-3
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Benito van de Pas (R3) 4-2
Per sessie mag 1 wedstrijd gekozen worden als bonuswedstrijd
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 3-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 3-4
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 3-4
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-2 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Cristo Reyes (R3) 4-1
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 3-4
Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 4-3
Michael Smith v John Henderson (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Benito van de Pas (R3) 4-2
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Format b.o. 7
Per sessie mag 1 wedstrijd gekozen worden als bonuswedstrijd
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris(R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis 4-2 Bonus
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp 4-1 Bonus
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey 4-2
Dolan v King (R3) 3-4
Wade v Brown 4-1 Bonus
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1
Aspinall v K Anderson (R3) 3-4
Rob Cross v Reyes(R3) 4-1 Bonus
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West(R3)2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-3
M Smith v Henderson (R3) 4-0 Bonus
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-2
Per sessie mag 1 wedstrijd gekozen worden als bonuswedstrijd
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris(R3) 2-4
Dave Chisnall v Huybrechts 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis 4-2 Bonus
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Wattimena 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp 4-1 Bonus
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey 4-2
Dolan v King (R3) 3-4
Wade v Brown 4-1 Bonus
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1
Aspinall v K Anderson (R3) 3-4
Rob Cross v Reyes(R3) 4-1 Bonus
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West(R3)2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-3
M Smith v Henderson (R3) 4-0 Bonus
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-2
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 3-4 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 2-4
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 3-4 bonuswedstrijd
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Brown (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-0
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4 bonuswedstrijd
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-2
M Smith v Henderson (R3) 4-0 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-1
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 3-4 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 2-4
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 3-4 bonuswedstrijd
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Brown (R3) 4-2
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-0
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4 bonuswedstrijd
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 2-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-2
M Smith v Henderson (R3) 4-0 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-1
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 2-4
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 4-2
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-2
M Smith v Henderson (R3) 4-0 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-1
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 3-4
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 2-4
Dolan v King (R3) 4-2
Wade v Brown (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-1
Aspinall v K Anderson (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 4-2
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-2
M Smith v Henderson (R3) 4-0 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-1
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 2-4 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 3-4
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-0
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-2
Dolan v King (R3) 3-4
Wade v Brown (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-0 bonuswedstrijd
Aspinall v K Anderson (R3) 1-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 1-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-1
M Smith v Henderson (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 3-4
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3) 2-4 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 3-4
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-0
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-2
Dolan v King (R3) 3-4
Wade v Brown (R3) 4-1 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-0 bonuswedstrijd
Aspinall v K Anderson (R3) 1-4
Rob Cross v Reyes (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 1-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-1
M Smith v Henderson (R3) 4-2 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 3-4
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 1-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-0*
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-0*
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 1-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-2
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-0*
20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-2
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-0*
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3)
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-2
Dolan v King (R3) 2-4
Wade v Brown (R3) 4-3 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Aspinall v K Anderson (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 1-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-1
M Smith v Henderson (R3) 4-0 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-2
13.30 uur Derde ronde
Joyce v Norris (R3)
Dave Chisnall v Huybrechts (R3) 2-4
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 4-1 Bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Searle v O’Connor (R3) 4-3
Gary Anderson v Wattimena (R3) 4-1 bonuswedstrijd
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-2
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Dobey (R3) 4-2
Dolan v King (R3) 2-4
Wade v Brown (R3) 4-3 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
A Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-2 bonuswedstrijd
Aspinall v K Anderson (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Petersen v West (R3) 1-4
Van den Bergh v Humphries (R3) 4-1
M Smith v Henderson (R3) 4-0 bonuswedstrijd
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 4-2
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Gurney - Lewis 4-2 (nog niet begonnen) bonus
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonus
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-2
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 3-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2 bonus
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-1 bonus
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 3-4
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-2
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-1 bonus
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 4-2 bonus
20.00 uur Derde ronde
Suljovic/Searle v Wilson/O’Connor (R3) 2-4
Gary Anderson v Wattimena/Barnard (R3) 4-1 bonus
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-2
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 3-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2 bonus
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-1 bonus
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 3-4
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-2
Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
White/Petersen v West/North (R3) 4-2
Clayton/Van den Bergh v Bunting/Humphries (R3) 4-2
M Smith/Meulenkamp v Henderson/Clemens (R3) 4-1 bonus
20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas/Long (R3) 4-2 bonus
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
zondag 23 dec.
middagsessie 13:30u
Vincent Van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-3
Brendan Dolan v Mervyn King (R3)1-4
James Wade v Keegan Brown (R3)4-1
avondsessie 20u
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3)4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3)2-4 *
Rob Cross v Cristo Reyes (R3)4-2
middagsessie 13:30u
Vincent Van der Voort v Chris Dobey (R3) 4-3
Brendan Dolan v Mervyn King (R3)1-4
James Wade v Keegan Brown (R3)4-1
avondsessie 20u
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3)4-2
Nathan Aspinall v Kyle Anderson (R3)2-4 *
Rob Cross v Cristo Reyes (R3)4-2
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-3
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 4-1
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-3 Bonus
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 Bonus
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-3
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 4-3
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 4-1
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-3 Bonus
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-2 Bonus
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 4-3
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-3
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC World Championship 2019
Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 2-4
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 3-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2*
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-1*
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-1
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Beaton/Dobey (R3) 2-4
Cullen/Dolan v King/Dekker (R3) 3-4
Wade/Asada v Klaasen/Brown (R3) 4-2*
20.00 uur Derde ronde
A Lewis/Evetts v Darius Labanauskas (R3) 4-1*
Price/Aspinall/Nentjes v K Anderson/De Graaf/Malicdem (R3) 2-4
Rob Cross v Reyes/Rodriguez (R3) 4-1