Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Natuurlijk volgt voor het PDC WorldChampionship een voorspelspel
Voor de wedstrijden geldt het volgende format.
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Voorspellen kan tot de tijden die gemeld staan bij de verschillende sessies. Je mag dus gesplitst voorspellen/wijzigen. Wel zal ik bij iedere sessie de berichten sluiten.
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P)
Jamie Lewis v Daryl Gurney
Peter Wright v Keegan Brown
Gary Anderson v Boulton/Laursen
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P)
John Henderson v Darren Webster
Justin Pipe v Christian Kist
Mark Webster v Sun/McGowan
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P)
Brendan Dolan v Kyle Anderson
Kim Huybrechts v David Pallett
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P)
Steve Beaton v Koha Kokiri
Ian White v Dimitri Van den Bergh
Kevin Painter v Viljanen/Groen
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P)
Simon Whitlock v Ricky Evans
Vincent van der Voort v Laurence Ryder
Phil Taylor v Ono/Tagarao
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P)
Andy Hamilton v Joe Murnan
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P)
Stephen Bunting v Jyhan Artut
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode
Mervyn King v Oreshkin/Lim
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P)
Robert Thornton v Alan Norris
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan
James Wade v Scheffer/Michael
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts
Wes Newton v Cristo Reyes
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez
Terry Jenkins v Darin Young
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price
Benito van de Pas v Max Hopp
Adrian Lewis v Jan Dekker
Jelle Klaasen v Joe Cullen
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen (1) v Thanawat Gaweenuntawong/Rene Eidams
John Henderson (32) v Darren Webster
Raymond van Barneveld (16) v Dirk van Duijvenbode
Stephen Bunting (17) v Jyhan Artut
Michael Smith (8) v Jeffrey De Zwaan
Steve Beaton (25) v Koha Kokiri
Ian White (9) v Dimitri Van den Bergh
Benito van de Pas (24) v Max Hopp
Adrian Lewis (5) v Jan Dekker
Andrew Gilding (28) v Gerwyn Price
Kim Huybrechts (12) v David Pallett
Mensur Suljovic (21) v Jermaine Wattimena
Peter Wright (4) v Keegan Brown
Dean Winstanley (29) v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (13) v Rowby-John Rodriguez
Justin Pipe (20) v Christian Kist
Finalist 1
-------------------------------------------------
Gary Anderson (2) v Andy Boulton/Per Laursen
Jamie Lewis (31) v Daryl Gurney
Vincent van der Voort (15) v Loz Ryder
Brendan Dolan (18) v Kyle Anderson
James Wade (7) v Warrick Scheffer/John Michael
Wes Newton (26) v Cristo Reyes
Simon Whitlock (10) v Ricky Evans
Jamie Caven (23) v Michael Rasztovits/Rob Szabo
Robert Thornton (6) v Alan Norris
Andy Hamilton (27) v Joe Murnan
Terry Jenkins (11) v Darin Young
Mark Webster (22) v Qiang Sun/Mick McGowan
Phil Taylor (3) v Keita Ono/Alex Tagarao
Kevin Painter (30) v Kim Viljanen/Sven Groen
Mervyn King (14) v Aleksandr Oreshkin/Paul Lim
Jelle Klaasen (19) v Joe Cullen
finalist 2
Winnaar
Voor de wedstrijden geldt het volgende format.
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Voorspellen kan tot de tijden die gemeld staan bij de verschillende sessies. Je mag dus gesplitst voorspellen/wijzigen. Wel zal ik bij iedere sessie de berichten sluiten.
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P)
Jamie Lewis v Daryl Gurney
Peter Wright v Keegan Brown
Gary Anderson v Boulton/Laursen
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P)
John Henderson v Darren Webster
Justin Pipe v Christian Kist
Mark Webster v Sun/McGowan
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P)
Brendan Dolan v Kyle Anderson
Kim Huybrechts v David Pallett
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P)
Steve Beaton v Koha Kokiri
Ian White v Dimitri Van den Bergh
Kevin Painter v Viljanen/Groen
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P)
Simon Whitlock v Ricky Evans
Vincent van der Voort v Laurence Ryder
Phil Taylor v Ono/Tagarao
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P)
Andy Hamilton v Joe Murnan
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P)
Stephen Bunting v Jyhan Artut
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode
Mervyn King v Oreshkin/Lim
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P)
Robert Thornton v Alan Norris
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan
James Wade v Scheffer/Michael
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts
Wes Newton v Cristo Reyes
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez
Terry Jenkins v Darin Young
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price
Benito van de Pas v Max Hopp
Adrian Lewis v Jan Dekker
Jelle Klaasen v Joe Cullen
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen (1) v Thanawat Gaweenuntawong/Rene Eidams
John Henderson (32) v Darren Webster
Raymond van Barneveld (16) v Dirk van Duijvenbode
Stephen Bunting (17) v Jyhan Artut
Michael Smith (8) v Jeffrey De Zwaan
Steve Beaton (25) v Koha Kokiri
Ian White (9) v Dimitri Van den Bergh
Benito van de Pas (24) v Max Hopp
Adrian Lewis (5) v Jan Dekker
Andrew Gilding (28) v Gerwyn Price
Kim Huybrechts (12) v David Pallett
Mensur Suljovic (21) v Jermaine Wattimena
Peter Wright (4) v Keegan Brown
Dean Winstanley (29) v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (13) v Rowby-John Rodriguez
Justin Pipe (20) v Christian Kist
Finalist 1
-------------------------------------------------
Gary Anderson (2) v Andy Boulton/Per Laursen
Jamie Lewis (31) v Daryl Gurney
Vincent van der Voort (15) v Loz Ryder
Brendan Dolan (18) v Kyle Anderson
James Wade (7) v Warrick Scheffer/John Michael
Wes Newton (26) v Cristo Reyes
Simon Whitlock (10) v Ricky Evans
Jamie Caven (23) v Michael Rasztovits/Rob Szabo
Robert Thornton (6) v Alan Norris
Andy Hamilton (27) v Joe Murnan
Terry Jenkins (11) v Darin Young
Mark Webster (22) v Qiang Sun/Mick McGowan
Phil Taylor (3) v Keita Ono/Alex Tagarao
Kevin Painter (30) v Kim Viljanen/Sven Groen
Mervyn King (14) v Aleksandr Oreshkin/Paul Lim
Jelle Klaasen (19) v Joe Cullen
finalist 2
Winnaar
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Graag bijt ik bij deze het spits af!
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Lastig... Boulton, omdat de PDPA Qualifiers zelden verliezen in de voorronde...
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Gurney is op zijn top nét iets beter.
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Brown is niet best in vorm de laatste tijd. Wright wel.
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Geen enkel probleem voor Gary! Of zal de druk van verdedigend kampioen hem toch parten spelen?
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
McGowan, op basis van podiumervaring. Speelde zijn laatste wedstrijd hier tegen Kirk Shepherd, moet je nagaan...
John Henderson v Darren Webster 3-2
Big Hendo wint op het nippertje in een spannende partij
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Kist kan wel met Justins tempo omgaan en moet weer eens op TV winnen.
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
Webby staat waarschijnlijk nog één setje af, maar wint eenvoudig.
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Eidams, maar waarom? Geen idee
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Na Mark Jones, Colin Osborne en Nolan Arendse eens géén makkelijke loting voor Dolan. En dat komt hem duur te staan.
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Ik hoop Pallett, maar ik denk Kim....
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
En hoogstwaarschijnlijk 9-0 in legs. Eidams is geen Sascha Stein....
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Sven redt het nét niet in zijn eerste wedstrijd op het grote podium.
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Eindelijk weer eens een mooie loting voor Steve. Normaal gesproken een makkie.
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Geen grote problemen voor Diamond White.
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
Painter zal zeker niet met 3-0 winnen, daarvoor is hij immers te slecht in vorm, maar wel degelijk een zege
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Geen commentaar
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Pittige kluif voor Simon, maar hij begint langzaam weer een beetje in vorm te komen.
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Geen problemen voor Vincent tegen de niet zo snelle Loz...
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Taylor wil wel weer eens een groot toernooi winnen.
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Szabo wint, puur omdat hij hier al een keer eerder heeft gestaan. Prima speler.
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
The Hammer trekt in vermoedelijk de slechtste partij van de eerste ronde aan het langste eind.
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jermaine is geen partij voor een gentleman in bloedvorm.
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
Caven is nooit geweldig op het WK. Nu ook niet, maar deze wint hij nog wel.
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Cultheld Lim maakt nog één keer zijn status waar op het grote podium.
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Artut heeft geen best jaar gehad op de tour. Bunting ook niet echt eigenlijk.
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
De vijfvoudig wereldkampioen wint het duel der Hagenaren zonder enige moeite.
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Fijne loting voor King, die wel weer eens een goed WK wil draaien.
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Michael is een te goede speler om dit niet te winnen.
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Prachtig affiche, met Thornton als de duidelijk betere speler.
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-0
De Zwaan kan fantastisch gooien, maar zijn WK-debuut gaat in rook op. Smith laat zich niet verrassen als nummer 8 seed.
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Fluitje van een cent voor The Machine!
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Twee spelers die compleet uit vorm zijn en het afgelopen jaar niets hebben gepresteerd. Winstanley wint.
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Een re-match van vorig jaar. En wéér gaat Wes hem niet winnen...
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Zeer leuke wedstrijd; Chisnall sleept hem uiteindelijk uit het vuur.
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Jenkins haperde wat de laatste toernooien, maar staat er waarschijnlijk nu weer!
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Goldfinger is na de UK Open de weg behoorlijk kwijt. Price begint juist zijn vorm weer te vinden.
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Een moeizame, maar wel verdiende zege voor Big Ben!
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Dekker heeft geen schijn van kans tegen een Lewis die weer zijn topvorm begint te benaderen...
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Klaasen beloont zichzelf voor een uitstekend jaar op de tour met een mooie zege. Cullen voor de zesde keer op rij na ronde één eruit.
Finalist 1: van Gerwen
Finalist 2: Taylor
Winnaar: van Gerwen
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Lastig... Boulton, omdat de PDPA Qualifiers zelden verliezen in de voorronde...
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Gurney is op zijn top nét iets beter.
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Brown is niet best in vorm de laatste tijd. Wright wel.
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Geen enkel probleem voor Gary! Of zal de druk van verdedigend kampioen hem toch parten spelen?
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
McGowan, op basis van podiumervaring. Speelde zijn laatste wedstrijd hier tegen Kirk Shepherd, moet je nagaan...
John Henderson v Darren Webster 3-2
Big Hendo wint op het nippertje in een spannende partij
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Kist kan wel met Justins tempo omgaan en moet weer eens op TV winnen.
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
Webby staat waarschijnlijk nog één setje af, maar wint eenvoudig.
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Eidams, maar waarom? Geen idee
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Na Mark Jones, Colin Osborne en Nolan Arendse eens géén makkelijke loting voor Dolan. En dat komt hem duur te staan.
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Ik hoop Pallett, maar ik denk Kim....
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
En hoogstwaarschijnlijk 9-0 in legs. Eidams is geen Sascha Stein....
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Sven redt het nét niet in zijn eerste wedstrijd op het grote podium.
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Eindelijk weer eens een mooie loting voor Steve. Normaal gesproken een makkie.
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Geen grote problemen voor Diamond White.
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
Painter zal zeker niet met 3-0 winnen, daarvoor is hij immers te slecht in vorm, maar wel degelijk een zege
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Geen commentaar
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Pittige kluif voor Simon, maar hij begint langzaam weer een beetje in vorm te komen.
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Geen problemen voor Vincent tegen de niet zo snelle Loz...
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Taylor wil wel weer eens een groot toernooi winnen.
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Szabo wint, puur omdat hij hier al een keer eerder heeft gestaan. Prima speler.
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
The Hammer trekt in vermoedelijk de slechtste partij van de eerste ronde aan het langste eind.
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jermaine is geen partij voor een gentleman in bloedvorm.
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
Caven is nooit geweldig op het WK. Nu ook niet, maar deze wint hij nog wel.
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Cultheld Lim maakt nog één keer zijn status waar op het grote podium.
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Artut heeft geen best jaar gehad op de tour. Bunting ook niet echt eigenlijk.
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
De vijfvoudig wereldkampioen wint het duel der Hagenaren zonder enige moeite.
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Fijne loting voor King, die wel weer eens een goed WK wil draaien.
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Michael is een te goede speler om dit niet te winnen.
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Prachtig affiche, met Thornton als de duidelijk betere speler.
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-0
De Zwaan kan fantastisch gooien, maar zijn WK-debuut gaat in rook op. Smith laat zich niet verrassen als nummer 8 seed.
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Fluitje van een cent voor The Machine!
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Twee spelers die compleet uit vorm zijn en het afgelopen jaar niets hebben gepresteerd. Winstanley wint.
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Een re-match van vorig jaar. En wéér gaat Wes hem niet winnen...
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Zeer leuke wedstrijd; Chisnall sleept hem uiteindelijk uit het vuur.
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Jenkins haperde wat de laatste toernooien, maar staat er waarschijnlijk nu weer!
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Goldfinger is na de UK Open de weg behoorlijk kwijt. Price begint juist zijn vorm weer te vinden.
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Een moeizame, maar wel verdiende zege voor Big Ben!
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Dekker heeft geen schijn van kans tegen een Lewis die weer zijn topvorm begint te benaderen...
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Klaasen beloont zichzelf voor een uitstekend jaar op de tour met een mooie zege. Cullen voor de zesde keer op rij na ronde één eruit.
Finalist 1: van Gerwen
Finalist 2: Taylor
Winnaar: van Gerwen
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
-
- Lid
- BerichtenCOLON 20
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:41
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton 2-1 Per Laursen (P)
Jamie Lewis 2-3 Daryl Gurney
Peter Wright 3-1 Keegan Brown
Gary Anderson 3-0 Boulton/Laursen
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun 0-2 Mick McGowan (P)
John Henderson 2-3 Darren Webster
Justin Pipe 2-3 Christian Kist
Mark Webster 3-0 Sun/McGowan
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong 0-2 Rene Eidams (P)
Brendan Dolan 3-1 Kyle Anderson
Kim Huybrechts 3-0 David Pallett
Michael van Gerwen 3-0 Gaweenuntawong/Eidams
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen 0-2 Sven Groen (P)
Steve Beaton 3-1 Koha Kokiri
Ian White 3-0 Dimitri Van den Bergh
Kevin Painter3-2 Viljanen/Groen
avondsessie 20u
Keita Ono 2-1 Alex Tagarao (P)
Simon Whitlock 3-1 Ricky Evans
Vincent van der Voort 3-0 Laurence Ryder
Phil Taylor 3-0 Ono/Tagarao
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits 0-2 Rob Szabo (P)
Andy Hamilton 3-1 Joe Murnan
Mensur Suljovic 3-0 Jermaine Wattimena
Jamie Caven 3-1 Rasztovits/Szabo
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin 0-2 Paul Lim (P)
Stephen Bunting 3-0 Jyhan Artut
Raymond van Barneveld 3-0 Dirk van Duijvenbode
Mervyn King 3-0 Oreshkin/Lim
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer 1-2 John Michael (P)
Robert Thornton 2-3 Alan Norris
Michael Smith 3-1 Jeffrey De Zwaan
James Wade 3-0 Scheffer/Michael
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley 1-3 Ronny Huybrechts
Wes Newton 2-3 Cristo Reyes
Dave Chisnall 3-1 Rowby-John Rodriguez
Terry Jenkins 3-2 Darin Young
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding 3-1 Gerwyn Price
Benito van de Pas 3-1 Max Hopp
Adrian Lewis 3-2 Jan Dekker
Jelle Klaasen 3-0 Joe Cullen
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen (1) v Thanawat Gaweenuntawong/Rene Eidams
John Henderson (32) v Darren Webster
Raymond van Barneveld (16) v Dirk van Duijvenbode
Stephen Bunting (17) v Jyhan Artut
Michael Smith (8) v Jeffrey De Zwaan
Steve Beaton (25) v Koha Kokiri
Ian White (9) v Dimitri Van den Bergh
Benito van de Pas (24) v Max Hopp
Adrian Lewis (5) v Jan Dekker
Andrew Gilding (28) v Gerwyn Price
Kim Huybrechts (12) v David Pallett
Mensur Suljovic (21) v Jermaine Wattimena
Peter Wright (4) v Keegan Brown
Dean Winstanley (29) v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (13) v Rowby-John Rodriguez
Justin Pipe (20) v Christian Kist
Finalist 1
Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Gary Anderson (2) v Andy Boulton/Per Laursen
Jamie Lewis (31) v Daryl Gurney
Vincent van der Voort (15) v Loz Ryder
Brendan Dolan (18) v Kyle Anderson
James Wade (7) v Warrick Scheffer/John Michael
Wes Newton (26) v Cristo Reyes
Simon Whitlock (10) v Ricky Evans
Jamie Caven (23) v Michael Rasztovits/Rob Szabo
Robert Thornton (6) v Alan Norris
Andy Hamilton (27) v Joe Murnan
Terry Jenkins (11) v Darin Young
Mark Webster (22) v Qiang Sun/Mick McGowan
Phil Taylor (3) v Keita Ono/Alex Tagarao
Kevin Painter (30) v Kim Viljanen/Sven Groen
Mervyn King (14) v Aleksandr Oreshkin/Paul Lim
Jelle Klaasen (19) v Joe Cullen
finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Micbael van Gerwen
Andy Boulton 2-1 Per Laursen (P)
Jamie Lewis 2-3 Daryl Gurney
Peter Wright 3-1 Keegan Brown
Gary Anderson 3-0 Boulton/Laursen
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun 0-2 Mick McGowan (P)
John Henderson 2-3 Darren Webster
Justin Pipe 2-3 Christian Kist
Mark Webster 3-0 Sun/McGowan
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong 0-2 Rene Eidams (P)
Brendan Dolan 3-1 Kyle Anderson
Kim Huybrechts 3-0 David Pallett
Michael van Gerwen 3-0 Gaweenuntawong/Eidams
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen 0-2 Sven Groen (P)
Steve Beaton 3-1 Koha Kokiri
Ian White 3-0 Dimitri Van den Bergh
Kevin Painter3-2 Viljanen/Groen
avondsessie 20u
Keita Ono 2-1 Alex Tagarao (P)
Simon Whitlock 3-1 Ricky Evans
Vincent van der Voort 3-0 Laurence Ryder
Phil Taylor 3-0 Ono/Tagarao
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits 0-2 Rob Szabo (P)
Andy Hamilton 3-1 Joe Murnan
Mensur Suljovic 3-0 Jermaine Wattimena
Jamie Caven 3-1 Rasztovits/Szabo
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin 0-2 Paul Lim (P)
Stephen Bunting 3-0 Jyhan Artut
Raymond van Barneveld 3-0 Dirk van Duijvenbode
Mervyn King 3-0 Oreshkin/Lim
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer 1-2 John Michael (P)
Robert Thornton 2-3 Alan Norris
Michael Smith 3-1 Jeffrey De Zwaan
James Wade 3-0 Scheffer/Michael
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley 1-3 Ronny Huybrechts
Wes Newton 2-3 Cristo Reyes
Dave Chisnall 3-1 Rowby-John Rodriguez
Terry Jenkins 3-2 Darin Young
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding 3-1 Gerwyn Price
Benito van de Pas 3-1 Max Hopp
Adrian Lewis 3-2 Jan Dekker
Jelle Klaasen 3-0 Joe Cullen
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen (1) v Thanawat Gaweenuntawong/Rene Eidams
John Henderson (32) v Darren Webster
Raymond van Barneveld (16) v Dirk van Duijvenbode
Stephen Bunting (17) v Jyhan Artut
Michael Smith (8) v Jeffrey De Zwaan
Steve Beaton (25) v Koha Kokiri
Ian White (9) v Dimitri Van den Bergh
Benito van de Pas (24) v Max Hopp
Adrian Lewis (5) v Jan Dekker
Andrew Gilding (28) v Gerwyn Price
Kim Huybrechts (12) v David Pallett
Mensur Suljovic (21) v Jermaine Wattimena
Peter Wright (4) v Keegan Brown
Dean Winstanley (29) v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (13) v Rowby-John Rodriguez
Justin Pipe (20) v Christian Kist
Finalist 1
Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Gary Anderson (2) v Andy Boulton/Per Laursen
Jamie Lewis (31) v Daryl Gurney
Vincent van der Voort (15) v Loz Ryder
Brendan Dolan (18) v Kyle Anderson
James Wade (7) v Warrick Scheffer/John Michael
Wes Newton (26) v Cristo Reyes
Simon Whitlock (10) v Ricky Evans
Jamie Caven (23) v Michael Rasztovits/Rob Szabo
Robert Thornton (6) v Alan Norris
Andy Hamilton (27) v Joe Murnan
Terry Jenkins (11) v Darin Young
Mark Webster (22) v Qiang Sun/Mick McGowan
Phil Taylor (3) v Keita Ono/Alex Tagarao
Kevin Painter (30) v Kim Viljanen/Sven Groen
Mervyn King (14) v Aleksandr Oreshkin/Paul Lim
Jelle Klaasen (19) v Joe Cullen
finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Micbael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-2
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-2
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-2
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-2
Kevin Painter v Viljanen/Groen 2-3
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-2
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1: Raymond van Barneveld
finalist 2: James Wade
Winnaar: Raymond van Barneveld
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-2
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-2
Kevin Painter v Viljanen/Groen 2-3
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-2
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1: Raymond van Barneveld
finalist 2: James Wade
Winnaar: Raymond van Barneveld
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-0
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-0
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1 Michael van Gerwen
finalist 2 Phil Taylor
WinnaarPhil Taylor
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-0
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-0
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1 Michael van Gerwen
finalist 2 Phil Taylor
WinnaarPhil Taylor
-
- Lid
- BerichtenCOLON 35
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 23:00
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finale
Michael van Gerwen - Gary Anderson
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finale
Michael van Gerwen - Gary Anderson
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-2
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-0
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-2
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-0
Finalist 1: Barneveld
Finalist 2: Taylor
Winnaar: Barneveld
Let it be
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-2
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-0
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-2
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-0
Finalist 1: Barneveld
Finalist 2: Taylor
Winnaar: Barneveld
Let it be
Laatst gewijzigd door 2 op cookie, in totaal 8 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 2-3
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 2-3
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 2-3
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-2
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 2-3
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 2-3
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 2-3
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 2-3
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 2-3
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-2
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 2-3
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 2-3
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-0
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 3-1
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 2-3
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-0
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 3-1
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 2-3
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Oosterbeek (Gld)
VVDV 24 gram
VVDV 24 gram
- cancellara27
- Lid
- BerichtenCOLON 512
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:01
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Natuurlijk volgt voor het PDC WorldChampionship een voorspelspel
Voor de wedstrijden geldt het volgende format.
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-2
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-2
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-2
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-1
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Voor de wedstrijden geldt het volgende format.
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-2
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-2
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-2
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-1
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Unicorn Terry Jenkins 21g met deflecta nylon short shafts en poly standard flights
180'ers in 2015: 11
180'ers in 2015: 11
- KenzoFernandes
- Lid
- BerichtenCOLON 109
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:09
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-2
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 0-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1 MVG
finalist 2 Taylor
Winnaar MVG
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-2
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 0-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1 MVG
finalist 2 Taylor
Winnaar MVG
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 3-1
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1: Peter Wright
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Peter Wright
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 3-1
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1: Peter Wright
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Peter Wright
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton 1-2 Per Laursen (P)
Jamie Lewis 1-3 Daryl Gurney
Peter Wright 3-2 Keegan Brown
Gary Anderson 3-1 Boulton/Laursen
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun 0-2 Mick McGowan (P)
John Henderson 3-2 Darren Webster
Justin Pipe 3-1 Christian Kist
Mark Webster 3-1 Sun/McGowan
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong 0-2 Rene Eidams (P)
Brendan Dolan 1-3 Kyle Anderson
Kim Huybrechts 3-1 David Pallett
Michael van Gerwen 3-0 Gaweenuntawong/Eidams
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen 1-2 Sven Groen (P)
Steve Beaton 3-1 Koha Kokiri
Ian White 3-2 Dimitri Van den Bergh
Kevin Painter 3-1 Viljanen/Groen
avondsessie 20u
Keita Ono 2-1 Alex Tagarao (P)
Simon Whitlock 3-2 Ricky Evans
Vincent van der Voort 3-0 Laurence Ryder
Phil Taylor 3-0 Ono/Tagarao
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits 0-2 Rob Szabo (P)
Andy Hamilton 3-1 Joe Murnan
Mensur Suljovic 3-1 Jermaine Wattimena
Jamie Caven 3-1 Rasztovits/Szabo
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin 1-2 Paul Lim (P)
Stephen Bunting 3-1 Jyhan Artut
Raymond van Barneveld 3-0 Dirk van Duijvenbode
Mervyn King 3-1 Oreshkin/Lim
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer 1-2 John Michael (P)
Robert Thornton 3-2 Alan Norris
Michael Smith 3-2 Jeffrey De Zwaan
James Wade 3-0 Scheffer/Michael
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley 3-1 Ronny Huybrechts
Wes Newton 3-2 Cristo Reyes
Dave Chisnall 3-1 Rowby-John Rodriguez
Terry Jenkins 3-2 Darin Young
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding 1-3 Gerwyn Price
Benito van de Pas 3-1 Max Hopp
Adrian Lewis 3-0 Jan Dekker
Jelle Klaasen 3-2 Joe Cullen
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen (1) v Thanawat Gaweenuntawong/Rene Eidams
John Henderson (32) v Darren Webster
Raymond van Barneveld (16) v Dirk van Duijvenbode
Stephen Bunting (17) v Jyhan Artut
Michael Smith (8) v Jeffrey De Zwaan
Steve Beaton (25) v Koha Kokiri
Ian White (9) v Dimitri Van den Bergh
Benito van de Pas (24) v Max Hopp
Adrian Lewis (5) v Jan Dekker
Andrew Gilding (28) v Gerwyn Price
Kim Huybrechts (12) v David Pallett
Mensur Suljovic (21) v Jermaine Wattimena
Peter Wright (4) v Keegan Brown
Dean Winstanley (29) v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (13) v Rowby-John Rodriguez
Justin Pipe (20) v Christian Kist
Finalist 1
Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Gary Anderson (2) v Andy Boulton/Per Laursen
Jamie Lewis (31) v Daryl Gurney
Vincent van der Voort (15) v Loz Ryder
Brendan Dolan (18) v Kyle Anderson
James Wade (7) v Warrick Scheffer/John Michael
Wes Newton (26) v Cristo Reyes
Simon Whitlock (10) v Ricky Evans
Jamie Caven (23) v Michael Rasztovits/Rob Szabo
Robert Thornton (6) v Alan Norris
Andy Hamilton (27) v Joe Murnan
Terry Jenkins (11) v Darin Young
Mark Webster (22) v Qiang Sun/Mick McGowan
Phil Taylor (3) v Keita Ono/Alex Tagarao
Kevin Painter (30) v Kim Viljanen/Sven Groen
Mervyn King (14) v Aleksandr Oreshkin/Paul Lim
Jelle Klaasen (19) v Joe Cullen
finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Micbael van Gerwen
Andy Boulton 1-2 Per Laursen (P)
Jamie Lewis 1-3 Daryl Gurney
Peter Wright 3-2 Keegan Brown
Gary Anderson 3-1 Boulton/Laursen
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun 0-2 Mick McGowan (P)
John Henderson 3-2 Darren Webster
Justin Pipe 3-1 Christian Kist
Mark Webster 3-1 Sun/McGowan
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong 0-2 Rene Eidams (P)
Brendan Dolan 1-3 Kyle Anderson
Kim Huybrechts 3-1 David Pallett
Michael van Gerwen 3-0 Gaweenuntawong/Eidams
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen 1-2 Sven Groen (P)
Steve Beaton 3-1 Koha Kokiri
Ian White 3-2 Dimitri Van den Bergh
Kevin Painter 3-1 Viljanen/Groen
avondsessie 20u
Keita Ono 2-1 Alex Tagarao (P)
Simon Whitlock 3-2 Ricky Evans
Vincent van der Voort 3-0 Laurence Ryder
Phil Taylor 3-0 Ono/Tagarao
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits 0-2 Rob Szabo (P)
Andy Hamilton 3-1 Joe Murnan
Mensur Suljovic 3-1 Jermaine Wattimena
Jamie Caven 3-1 Rasztovits/Szabo
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin 1-2 Paul Lim (P)
Stephen Bunting 3-1 Jyhan Artut
Raymond van Barneveld 3-0 Dirk van Duijvenbode
Mervyn King 3-1 Oreshkin/Lim
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer 1-2 John Michael (P)
Robert Thornton 3-2 Alan Norris
Michael Smith 3-2 Jeffrey De Zwaan
James Wade 3-0 Scheffer/Michael
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley 3-1 Ronny Huybrechts
Wes Newton 3-2 Cristo Reyes
Dave Chisnall 3-1 Rowby-John Rodriguez
Terry Jenkins 3-2 Darin Young
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding 1-3 Gerwyn Price
Benito van de Pas 3-1 Max Hopp
Adrian Lewis 3-0 Jan Dekker
Jelle Klaasen 3-2 Joe Cullen
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen (1) v Thanawat Gaweenuntawong/Rene Eidams
John Henderson (32) v Darren Webster
Raymond van Barneveld (16) v Dirk van Duijvenbode
Stephen Bunting (17) v Jyhan Artut
Michael Smith (8) v Jeffrey De Zwaan
Steve Beaton (25) v Koha Kokiri
Ian White (9) v Dimitri Van den Bergh
Benito van de Pas (24) v Max Hopp
Adrian Lewis (5) v Jan Dekker
Andrew Gilding (28) v Gerwyn Price
Kim Huybrechts (12) v David Pallett
Mensur Suljovic (21) v Jermaine Wattimena
Peter Wright (4) v Keegan Brown
Dean Winstanley (29) v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (13) v Rowby-John Rodriguez
Justin Pipe (20) v Christian Kist
Finalist 1
Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Gary Anderson (2) v Andy Boulton/Per Laursen
Jamie Lewis (31) v Daryl Gurney
Vincent van der Voort (15) v Loz Ryder
Brendan Dolan (18) v Kyle Anderson
James Wade (7) v Warrick Scheffer/John Michael
Wes Newton (26) v Cristo Reyes
Simon Whitlock (10) v Ricky Evans
Jamie Caven (23) v Michael Rasztovits/Rob Szabo
Robert Thornton (6) v Alan Norris
Andy Hamilton (27) v Joe Murnan
Terry Jenkins (11) v Darin Young
Mark Webster (22) v Qiang Sun/Mick McGowan
Phil Taylor (3) v Keita Ono/Alex Tagarao
Kevin Painter (30) v Kim Viljanen/Sven Groen
Mervyn King (14) v Aleksandr Oreshkin/Paul Lim
Jelle Klaasen (19) v Joe Cullen
finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Micbael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-0
Gary Anderson v Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 3-0
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-2
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-2
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-2
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-0
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 2-1
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-2
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-2
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 1-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1: Peter Wright
Finalist 2: Michael Van Gerwen
Winnaar: Peter Wright
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-0
Gary Anderson v Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 3-0
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-2
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-2
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-2
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-0
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 2-1
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-2
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-2
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 1-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 1-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1: Peter Wright
Finalist 2: Michael Van Gerwen
Winnaar: Peter Wright
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-0
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-0
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-0
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-0
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 3-1
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1: van Gerwen
Finalist 2 : Taylor
Winnaar :van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-0
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-0
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-0
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-0
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 3-1
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1: van Gerwen
Finalist 2 : Taylor
Winnaar :van Gerwen
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Andy Boulton 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Mick McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-0
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Thanawat Gaweenuntawong3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Kim Viljanen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Keita Ono 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 2-0
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Michael Rasztovits 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Paul Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-2
James Wade v John Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-0
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: James Wade
Winnaar: Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Andy Boulton 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Mick McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-0
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-1
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Thanawat Gaweenuntawong3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Kim Viljanen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Keita Ono 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 2-0
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Michael Rasztovits 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Paul Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-2
James Wade v John Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-0
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: James Wade
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Andy Boulton 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Mick McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Rene Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Sven Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Keita Ono 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 2-0
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Michael Rasztovits 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Paul Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v John Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-0
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Andy Boulton 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Mick McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Rene Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Sven Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Keita Ono 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 2-0
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Michael Rasztovits 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Paul Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v John Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 2-3
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-2
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-0
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-2
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-2
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-0
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-0
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-0
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 386
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 17:09
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Voorspellen kan tot de tijden die gemeld staan bij de verschillende sessies. Je mag dus gesplitst voorspellen/wijzigen. Wel zal ik bij iedere sessie de berichten sluiten.
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 2-1
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-2
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 2-3
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 1-3
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 1-3
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-2
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1 MVG
-------------------------------------------------
finalist 2 Anderson
Winnaar
Let it please be MVG 7-5
Overige wedstrijden b.o. 5
Voorspellen kan tot de tijden die gemeld staan bij de verschillende sessies. Je mag dus gesplitst voorspellen/wijzigen. Wel zal ik bij iedere sessie de berichten sluiten.
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-1
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 2-1
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 3-2
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 0-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-1
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 2-3
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 1-3
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 1-3
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-2
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1 MVG
-------------------------------------------------
finalist 2 Anderson
Winnaar
Let it please be MVG 7-5
Darts.nu O.o.M afgesloten als 87e.
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 0-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 0-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-2
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Phil Taylor ( omdat iedereen al MVG OF Ando kiest)
Maar hoop zo dat Barney nog 1 keer kampioen word en anders mag MVG de cup wel naar Nederland meenemen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 2-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 3-2
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-2
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-1
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-1
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-1
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-2
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 3-2
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-2
finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Phil Taylor ( omdat iedereen al MVG OF Ando kiest)
Maar hoop zo dat Barney nog 1 keer kampioen word en anders mag MVG de cup wel naar Nederland meenemen
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-2
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-2
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-0
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 1-3
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 2-3
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 2-1
Brendan Dolan v Kyle Anderson 2-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-2
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 1-2
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-1
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-0
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 1-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-2
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-1
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-1
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-0
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-2
Wes Newton v Cristo Reyes 2-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-2
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 3-2
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-1
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
finalist 1: Michael van Gerwen
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1
Michael van Gerwen
finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Phil Taylor
Andy Boulton v Per Laursen (P) 2-1
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-1
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 1-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 2-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-1
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 1-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-1
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-1
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-1
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-1
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 2-1
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-2
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-1
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P) 1-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 3-2
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 1-2
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 1-2
Robert Thornton v Alan Norris 3-1
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-0
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-1
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-1
Terry Jenkins v Darin Young 3-1
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-1
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Finalist 1
Michael van Gerwen
finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Phil Taylor
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2016
Voor de wedstrijden geldt het volgende format.
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Voorspellen kan tot de tijden die gemeld staan bij de verschillende sessies. Je mag dus gesplitst voorspellen/wijzigen. Wel zal ik bij iedere sessie de berichten sluiten.
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-2
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 0-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-0
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P)0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 2-3
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-0
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 2-3
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-0
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-2
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Phil Taylor
Michael van Gerwen
Voorronde wedstrijden, aangegeven door ( p ), b.o.3
Overige wedstrijden b.o. 5
Voorspellen kan tot de tijden die gemeld staan bij de verschillende sessies. Je mag dus gesplitst voorspellen/wijzigen. Wel zal ik bij iedere sessie de berichten sluiten.
Donderdag 17 dec. 20u
Andy Boulton v Per Laursen (P) 1-2
Jamie Lewis v Daryl Gurney 3-2
Peter Wright v Keegan Brown 3-1
Gary Anderson v Boulton/Laursen 3-0
Vrijdag 18 Dec. 14u
Qiang Sun v Mick McGowan (P) 0-2
John Henderson v Darren Webster 3-1
Justin Pipe v Christian Kist 1-3
Mark Webster v Sun/McGowan 3-0
avondsessie 20u
Thanawat Gaweenuntawong v Rene Eidams (P) 0-2
Brendan Dolan v Kyle Anderson 1-3
Kim Huybrechts v David Pallett 3-0
Michael van Gerwen v Gaweenuntawong/Eidams 3-0
Zaterdag 19Dec.
middagsessie 14u
Kim Viljanen v Sven Groen (P) 2-0
Steve Beaton v Koha Kokiri 3-0
Ian White v Dimitri Van den Bergh 3-0
Kevin Painter v Viljanen/Groen 3-2
avondsessie 20u
Keita Ono v Alex Tagarao (P) 0-2
Simon Whitlock v Ricky Evans 3-0
Vincent van der Voort v Laurence Ryder 3-0
Phil Taylor v Ono/Tagarao 3-0
Zondag 20Dec.
middagsessie 14u
Michael Rasztovits v Rob Szabo (P)0-2
Andy Hamilton v Joe Murnan 2-3
Mensur Suljovic v Jermaine Wattimena 3-0
Jamie Caven v Rasztovits/Szabo 3-1
avondsessie 20u
Aleksandr Oreshkin v Paul Lim (P) 2-0
Stephen Bunting v Jyhan Artut 3-1
Raymond van Barneveld v Dirk van Duijvenbode 3-0
Mervyn King v Oreshkin/Lim 3-0
Maandagavond 20u
Warrick Scheffer v John Michael (P) 0-2
Robert Thornton v Alan Norris 2-3
Michael Smith v Jeffrey De Zwaan 3-1
James Wade v Scheffer/Michael 3-1
Dinsdagavond 20u
Dean Winstanley v Ronny Huybrechts 3-0
Wes Newton v Cristo Reyes 1-3
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez 3-2
Terry Jenkins v Darin Young 3-0
Woensdagavond 20u
Andrew Gilding v Gerwyn Price 2-3
Benito van de Pas v Max Hopp 3-2
Adrian Lewis v Jan Dekker 3-0
Jelle Klaasen v Joe Cullen 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de finalisten zijn en wie de finale wint
Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Phil Taylor
Michael van Gerwen