voorspellingen Lakeside 2017
voorspellingen Lakeside 2017
Ook voor Lakeside organiseer ik voorspellingen. In poule-vorm aangevuld met bonusvragen
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
DamesToernooi
1. Deta Hedman - Casey Gallagher
2. Corrine Hammond - Patricia Farrell
3. Lorraine Winstanley - Anca Zijlstra
4. Anastasia Dobromyslova - Rhian Griffiths
5. Lisa Ashton - Sharon Prins
6. Fallon Sherrock - Olive Byamukama
7. Trina Gulliver - Claire Brooklin
8. Aileen de Graaf - Rachel Brooks
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce
7. Jim Williams - Tony O’Shea
8. Jamie Hughes - Martin Atkins
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell
13. Mark McGeeney - James Hurrell
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
Welke Nederlander komt het verst?
Hoe ver komt Glenn Durrant
Hoe ver komt Martin Adams
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Het puntenverloop:
Damestoernooi: 2 punten per juiste kwartfinalist, 3 punten per halve finalist, 4 per finalist, 5 juiste winnares. Als in een onderdeel (tot en met de finale) alle namen juist zijn 5 punten extra
Herentoernooi: 1 punt bij juiste winnaar, 2 als ook de uitslag goed is. 3 punten per juiste kwartfinalist, 4 per juiste halve finalist, 5 per juiste finalist, 10 bij juiste winnaar. 5 punten extra als in een onderdeel (tot en met finale) alle namen juist zijn.
Pondenverloop bonusvragen. Vraag 1: maximaal 300, met aftrek van 100 , vraag 2: maximaal 500, met aftrek van 100 per verschilpunt, vraag 3 t/m 5: 500
Te winnen ponden voor de O.O.M.
1. 100000
2. 50000
3-4 30000
5-8. 20000
9-16 15000
17-32 10000
33-40 6500
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
DamesToernooi
1. Deta Hedman - Casey Gallagher
2. Corrine Hammond - Patricia Farrell
3. Lorraine Winstanley - Anca Zijlstra
4. Anastasia Dobromyslova - Rhian Griffiths
5. Lisa Ashton - Sharon Prins
6. Fallon Sherrock - Olive Byamukama
7. Trina Gulliver - Claire Brooklin
8. Aileen de Graaf - Rachel Brooks
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce
7. Jim Williams - Tony O’Shea
8. Jamie Hughes - Martin Atkins
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell
13. Mark McGeeney - James Hurrell
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
Welke Nederlander komt het verst?
Hoe ver komt Glenn Durrant
Hoe ver komt Martin Adams
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Het puntenverloop:
Damestoernooi: 2 punten per juiste kwartfinalist, 3 punten per halve finalist, 4 per finalist, 5 juiste winnares. Als in een onderdeel (tot en met de finale) alle namen juist zijn 5 punten extra
Herentoernooi: 1 punt bij juiste winnaar, 2 als ook de uitslag goed is. 3 punten per juiste kwartfinalist, 4 per juiste halve finalist, 5 per juiste finalist, 10 bij juiste winnaar. 5 punten extra als in een onderdeel (tot en met finale) alle namen juist zijn.
Pondenverloop bonusvragen. Vraag 1: maximaal 300, met aftrek van 100 , vraag 2: maximaal 500, met aftrek van 100 per verschilpunt, vraag 3 t/m 5: 500
Te winnen ponden voor de O.O.M.
1. 100000
2. 50000
3-4 30000
5-8. 20000
9-16 15000
17-32 10000
33-40 6500
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
DamesToernooi
1. Deta Hedman - Casey Gallagher
2. Corrine Hammond - Patricia Farrell
3. Lorraine Winstanley - Anca Zijlstra
4. Anastasia Dobromyslova - Rhian Griffiths
5. Lisa Ashton - Sharon Prins
6. Fallon Sherrock - Olive Byamukama
7. Trina Gulliver - Claire Brooklin
8. Aileen de Graaf - Rachel Brooks
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 2-3
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanauskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-0
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 2-3
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Kwartfinalisten: Hedman, Hammond, Winstanley, Dobromyslova, Ashton, Sherrock, Gulliver en de Graaf
Halvefinalisten: Hedman, Dobromyslova, Ashton en Gulliver
Finalisten: Hedman en Asthon
Winnares: Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Kwartfinalisten: Durrant, Labanauskas, Jeff Smith, Hughes, Mitchell, Reynolds, Waites en Noppert
Halvefinalisten: Durrant, Jeff Smith, Mitchell en Noppert
Finalisten Durrant en Mitchell
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde? 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? 7
Welke Nederlander komt het verst? Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant? Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams? 2de ronde
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
DamesToernooi
1. Deta Hedman - Casey Gallagher
2. Corrine Hammond - Patricia Farrell
3. Lorraine Winstanley - Anca Zijlstra
4. Anastasia Dobromyslova - Rhian Griffiths
5. Lisa Ashton - Sharon Prins
6. Fallon Sherrock - Olive Byamukama
7. Trina Gulliver - Claire Brooklin
8. Aileen de Graaf - Rachel Brooks
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 2-3
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanauskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-0
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 2-3
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Kwartfinalisten: Hedman, Hammond, Winstanley, Dobromyslova, Ashton, Sherrock, Gulliver en de Graaf
Halvefinalisten: Hedman, Dobromyslova, Ashton en Gulliver
Finalisten: Hedman en Asthon
Winnares: Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Kwartfinalisten: Durrant, Labanauskas, Jeff Smith, Hughes, Mitchell, Reynolds, Waites en Noppert
Halvefinalisten: Durrant, Jeff Smith, Mitchell en Noppert
Finalisten Durrant en Mitchell
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde? 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? 7
Welke Nederlander komt het verst? Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant? Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams? 2de ronde
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Re: voorspellingen Lakeside 2017
* De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-2
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-2
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Geert De Vos, Dean Reynolds
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Dean Reynolds, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
13
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-2
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-2
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Geert De Vos, Dean Reynolds
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Dean Reynolds, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
13
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: voorspellingen Lakeside 2017
De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Richard Veenstra
Jeff Smith, Scott Mitchel
Geert De Vos, Darius Labanuaskas
Scott Waites, Dean Reymolds
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Jeff Smith, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Jeff Smith
* De winnaar
Jeff Smith
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant
Finale
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Richard Veenstra
Jeff Smith, Scott Mitchel
Geert De Vos, Darius Labanuaskas
Scott Waites, Dean Reymolds
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Jeff Smith, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Jeff Smith
* De winnaar
Jeff Smith
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant
Finale
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Laatst gewijzigd door 1 op thedartist, in totaal 5 keer gewijzigd.
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Damestoernooi:
Kwartfinalisten: Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf.
Halve finalisten: Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Aileen de Graaf.
Finalisten: Deta Hedman en Lisa Ashton.
Winnares: Lisa Ashton.
Herentoernooi:
1. Glen Durrant - Nick Kenny 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-2
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-0
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Caldwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-0
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Wesley Harms, Jeff Smith, Jamie Hughes, Scott Mitchell, Dean Reynolds, Scott Waites, Danny Noppert.
Halve finalisten: Glen Durrant, Jamie Hughes, Dean Reynolds, Danny Noppert.
Finalisten: Glen Durrant, Dean Reynolds.
Winnaar: Glen Durrant.
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde? Één.
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? Één speler.
Welke Nederlander komt het verst? Danny Noppert.
Hoe ver komt Glen Durrant? Winnaar.
Hoe ver komt Martin Adams? Tweede ronde.
Kwartfinalisten: Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf.
Halve finalisten: Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Aileen de Graaf.
Finalisten: Deta Hedman en Lisa Ashton.
Winnares: Lisa Ashton.
Herentoernooi:
1. Glen Durrant - Nick Kenny 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-2
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-0
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Caldwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-0
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Wesley Harms, Jeff Smith, Jamie Hughes, Scott Mitchell, Dean Reynolds, Scott Waites, Danny Noppert.
Halve finalisten: Glen Durrant, Jamie Hughes, Dean Reynolds, Danny Noppert.
Finalisten: Glen Durrant, Dean Reynolds.
Winnaar: Glen Durrant.
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde? Één.
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? Één speler.
Welke Nederlander komt het verst? Danny Noppert.
Hoe ver komt Glen Durrant? Winnaar.
Hoe ver komt Martin Adams? Tweede ronde.
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
DamesToernooi
Deta Hedman - Corrine Hammond
Lorraine Winstanley - Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton - Fallon Sherrock
Trina Gulliver -Aileen de Graaf
Deta Hedman - Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton - Trina Gulliver
Anastasia Dobromyslova - Lisa Ashton
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-0
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 2-3
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
Vanaf Kwartfinales ...
Glenn Durrant - Wesley Harms
Jeff Smith - Jamie Hughes
Scott Mitchell - Darryl Fitton
Scott Waites - Danny Noppert
Glenn Durrant - Jamie Hughes
Scott Mitchel - - Scott Waites
Glenn Durrant - Scott Waites
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde : 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale : 7
Welke Nederlander komt het verst? ... Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant : Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams : 2e ronde
Buel ... gaan we vanaf de 2e ronde, ook nog elke ronde apart voorspellen ?
of blijft het bij bovenstaande voorspellingen ?
DamesToernooi
Deta Hedman - Corrine Hammond
Lorraine Winstanley - Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton - Fallon Sherrock
Trina Gulliver -Aileen de Graaf
Deta Hedman - Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton - Trina Gulliver
Anastasia Dobromyslova - Lisa Ashton
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-0
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 2-3
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
Vanaf Kwartfinales ...
Glenn Durrant - Wesley Harms
Jeff Smith - Jamie Hughes
Scott Mitchell - Darryl Fitton
Scott Waites - Danny Noppert
Glenn Durrant - Jamie Hughes
Scott Mitchel - - Scott Waites
Glenn Durrant - Scott Waites
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde : 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale : 7
Welke Nederlander komt het verst? ... Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant : Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams : 2e ronde
Buel ... gaan we vanaf de 2e ronde, ook nog elke ronde apart voorspellen ?
of blijft het bij bovenstaande voorspellingen ?
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Kwartfinales:
Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf
Halve finales:
Hedman - Dobromyslova
Ashton - de Graaf
Finale:
Dobromyslova - Ashton
Winnares: Dobromyslova
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-2
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 2-3
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
Kwartfinalisten:
Durrant, Harms, Smith, Hughes, Mitchell, Fitton, Waites, Noppert
Halve finalisten:
Durrant, Hughes, Mitchell, Waites
Finale:
Durrant - Mitchell
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant: Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams: Laatste 16
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Kwartfinales:
Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf
Halve finales:
Hedman - Dobromyslova
Ashton - de Graaf
Finale:
Dobromyslova - Ashton
Winnares: Dobromyslova
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-2
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 2-3
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
Kwartfinalisten:
Durrant, Harms, Smith, Hughes, Mitchell, Fitton, Waites, Noppert
Halve finalisten:
Durrant, Hughes, Mitchell, Waites
Finale:
Durrant - Mitchell
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant: Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams: Laatste 16
Re: voorspellingen Lakeside 2017
De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf
De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Aileen de Graaf
De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchel, Dean Reynolds
Scott Waites, Richard Veenstra
De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchel, Scott Waites
De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 8
Welke Nederlander komt het verst: Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant: Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams: Laatste 16
Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf
De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Aileen de Graaf
De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchel, Dean Reynolds
Scott Waites, Richard Veenstra
De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchel, Scott Waites
De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 8
Welke Nederlander komt het verst: Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant: Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams: Laatste 16
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
DamesToernooi
Kwartfinalisten :
Hedman,Hammond,Winstanley,Dobromyslova,Ashton,Sherrock,Gulliver en De Graaf
Halve finalisten :
Hedman,Dobromyslova,Ashton en De Graaf
Finalisten :
Dobromyslova en Ashton
Winnaar :
Dobromyslova
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-0
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-0
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 2-3
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-0
Kwartfinalisten :
Durrant,Labanuaskas,Adams,Hughes,Mitchell,Fitton,Waites en Noppert
Halve finalisten :
Durrant,Hughes,Mitchell en Waites
Finalisten :
Durrant en Mitchell
Winnaar :
Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde : 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale : 14
Welke Nederlander komt het verst? Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant : Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams :Kwartfinale
DamesToernooi
Kwartfinalisten :
Hedman,Hammond,Winstanley,Dobromyslova,Ashton,Sherrock,Gulliver en De Graaf
Halve finalisten :
Hedman,Dobromyslova,Ashton en De Graaf
Finalisten :
Dobromyslova en Ashton
Winnaar :
Dobromyslova
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-0
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-0
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 2-3
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-0
Kwartfinalisten :
Durrant,Labanuaskas,Adams,Hughes,Mitchell,Fitton,Waites en Noppert
Halve finalisten :
Durrant,Hughes,Mitchell en Waites
Finalisten :
Durrant en Mitchell
Winnaar :
Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde : 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale : 14
Welke Nederlander komt het verst? Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant : Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams :Kwartfinale
Laatst gewijzigd door 2 op sjaantje, in totaal 7 keer gewijzigd.
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Kwartfinalisten:
Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf
Halve finalisten:
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Aileen de Graaf
Finalisten:
Deta Hedman en Lisa Ashton
Winnares: Deta Hedman
Herentoernooi:
1. Glen Durrant - Nick Kenny 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-0
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-0
14. Scott Waites - Winnaar Craig Caldwell/Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/Jimmy Hendriks 3-1
Kwartfinalisten:
Glen Durrant, Wesley Harms, Martin Adams, Jamie Hughes, Scott Mitchell, Daryl Fitton, Scott Waites, Danny Noppert
Halve finalisten:
Glen Durrant, Jamie Hughes, Scott Mitchell, Danny Noppert
Finalisten: Glen Durrant, Danny Noppert
Winnaar: Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde? 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? 8
Welke Nederlander komt het verst? Danny Noppert
Hoe ver komt Glen Durrant? Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams? Kwarfinalist
Deta Hedman, Corrine Hammond, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Fallon Sherrock, Trina Gulliver, Aileen de Graaf
Halve finalisten:
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton, Aileen de Graaf
Finalisten:
Deta Hedman en Lisa Ashton
Winnares: Deta Hedman
Herentoernooi:
1. Glen Durrant - Nick Kenny 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-0
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/Davy van Baelen 3-2
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-0
14. Scott Waites - Winnaar Craig Caldwell/Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/Jimmy Hendriks 3-1
Kwartfinalisten:
Glen Durrant, Wesley Harms, Martin Adams, Jamie Hughes, Scott Mitchell, Daryl Fitton, Scott Waites, Danny Noppert
Halve finalisten:
Glen Durrant, Jamie Hughes, Scott Mitchell, Danny Noppert
Finalisten: Glen Durrant, Danny Noppert
Winnaar: Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde? 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? 8
Welke Nederlander komt het verst? Danny Noppert
Hoe ver komt Glen Durrant? Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams? Kwarfinalist
Re: voorspellingen Lakeside 2017
* De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 1-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-2
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Darryl Fitton
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Danny Noppert
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Mitchell
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 1-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-2
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Darryl Fitton
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Danny Noppert
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Mitchell
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Re: voorspellingen Lakeside 2017
* De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-0
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-0
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Martin Adams, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Darryl Fitton
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Martin Adams
Scott Mitchell, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Halve finale
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-0
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-0
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-2
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Martin Adams, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Darryl Fitton
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Martin Adams
Scott Mitchell, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Halve finale
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: voorspellingen Lakeside 2017
* De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Lorraine Winstanley
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Aileen de Graaf
* De winnares van het dames toernooi
Aileen de Graaf
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 3-1
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Martin Adams, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Dean Reynolds
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Danny Noppert
* De finalisten
Glen Durrant, Danny Noppert
* De winnaar
Danny Noppert
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
0
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
16
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Verliezend finalist
Hoe ver komt Martin Adams
Kwartfinale
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Lorraine Winstanley
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Aileen de Graaf
* De winnares van het dames toernooi
Aileen de Graaf
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 3-1
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Martin Adams, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Dean Reynolds
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Danny Noppert
* De finalisten
Glen Durrant, Danny Noppert
* De winnaar
Danny Noppert
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
0
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
16
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Verliezend finalist
Hoe ver komt Martin Adams
Kwartfinale
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: voorspellingen Lakeside 2017
* De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-0
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Dean Reynolds
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jeff Smith
Scott Mitchell, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
7
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-2
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-1
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-0
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-2
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-1
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-2
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Dean Reynolds
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jeff Smith
Scott Mitchell, Scott Waites
* De finalisten
Glen Durrant, Scott Waites
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
7
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Twitter: @PVDarts180
Re: voorspellingen Lakeside 2017
* De kwartfinalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Darryl Fitton
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Danny Noppert
* De finalisten
Glen Durrant, Danny Noppert
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Deta Hedman, Corrine Hammond
Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Trina Gulliver, Aileen de Graaf
* De halve finalisten van het dames toernooi
Deta Hedman, Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton, Aileen de Graaf
* De finalisten van het dames toernooi
Anastasia Dobromyslova, Lisa Ashton
* De winnares van het dames toernooi
Lisa Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-0
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-1
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 3-1
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 1-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-0
7. Jim Williams - Tony O’Shea 2-3
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-0
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-1
* De kwartfinalisten
Glen Durrant , Wesley Harms
Jeff Smith, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Darryl Fitton
Scott Waites, Danny Noppert
* De halve finalisten
Glen Durrant, Jamie Hughes
Scott Mitchell, Danny Noppert
* De finalisten
Glen Durrant, Danny Noppert
* De winnaar
Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
14
Welke Nederlander komt het verst?
Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant
Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams
Laatste 16
Hoogste finish 2017 : 164
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Dames Kwartfinale:
Deta Hedman vs Corrine Hammond
Lorraine Winstanley vs Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton vs Fallon Sherrock
Trina Gulliver vs Aileen de Graaf
Dames Halve finale:
Deta Hedman vs Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton vs Aileen de Graaf
Dames Finale:
Anastasia Dobromyslova vs Lisa Ashton
Dames Winnaar:
Lisa Ashton
Heren Eerste ronde:
Glen Durrant - Nick Kenny 3-0
Martin Phillips - Tom Sawyer/Paul Hogan 3-1
Wesley Harms - Krzysztof Ratajski/Willem Mandigers 3-0
Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
Brian Dawson - Seigo Asada/Jeff Smith 1-3
Martin Adams - Dennis Nilsson/Ryan Joyce 3-1
Jim Williams - Tony O’Shea 3-0
Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
Geert De Vos - Raymond Smith/Davy van Baelen 3-0
Scott Mitchell - Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-2
Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
Scott Waites - Craig Cladwell/Dennis Harbour 3-0
Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
Danny Noppert - David Cameron/Jimmy Hendriks 3-1
Heren Tweede ronde:
Glen Durrant vs Martin Phillips
Wesley Harms vs Darius Labanauskas
Jeff Smith vs Martin Adams
Jim Williams vs Jamie Hughes
Geert de Vos vs Scott Mitchell
Darryl Fitton vs Dean Reynolds
Mark McGeeney vs Scott Waites
Richard Veenstra vs Danny Noppert
Heren Kwartfinale:
Glen Durrant vs Wesley Harms
Jeff Smith vs Jamie Hughes
Geert de Vos vs Dean Reynolds
Mark McGeeney vs Danny Noppert
Heren Halve finale:
Glen Durrant vs Jamie Hughes
Geert de Vos vs Danny Noppert
Heren Finale:
Glen Durrant vs Danny Noppert
Heren Winnaar:
Glen Durrant
Vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst: Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant: Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams: Eerste Ronde
Deta Hedman vs Corrine Hammond
Lorraine Winstanley vs Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton vs Fallon Sherrock
Trina Gulliver vs Aileen de Graaf
Dames Halve finale:
Deta Hedman vs Anastasia Dobromyslova
Lisa Ashton vs Aileen de Graaf
Dames Finale:
Anastasia Dobromyslova vs Lisa Ashton
Dames Winnaar:
Lisa Ashton
Heren Eerste ronde:
Glen Durrant - Nick Kenny 3-0
Martin Phillips - Tom Sawyer/Paul Hogan 3-1
Wesley Harms - Krzysztof Ratajski/Willem Mandigers 3-0
Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
Brian Dawson - Seigo Asada/Jeff Smith 1-3
Martin Adams - Dennis Nilsson/Ryan Joyce 3-1
Jim Williams - Tony O’Shea 3-0
Jamie Hughes - Martin Atkins 3-1
Geert De Vos - Raymond Smith/Davy van Baelen 3-0
Scott Mitchell - Roger Janssen/ Mark McGrath 3-0
Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-2
Dean Reynolds - Pip Blackwell 3-1
Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
Scott Waites - Craig Cladwell/Dennis Harbour 3-0
Richard Veenstra - Ross Montgomery 3-1
Danny Noppert - David Cameron/Jimmy Hendriks 3-1
Heren Tweede ronde:
Glen Durrant vs Martin Phillips
Wesley Harms vs Darius Labanauskas
Jeff Smith vs Martin Adams
Jim Williams vs Jamie Hughes
Geert de Vos vs Scott Mitchell
Darryl Fitton vs Dean Reynolds
Mark McGeeney vs Scott Waites
Richard Veenstra vs Danny Noppert
Heren Kwartfinale:
Glen Durrant vs Wesley Harms
Jeff Smith vs Jamie Hughes
Geert de Vos vs Dean Reynolds
Mark McGeeney vs Danny Noppert
Heren Halve finale:
Glen Durrant vs Jamie Hughes
Geert de Vos vs Danny Noppert
Heren Finale:
Glen Durrant vs Danny Noppert
Heren Winnaar:
Glen Durrant
Vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst: Danny Noppert
Hoe ver komt Glenn Durrant: Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams: Eerste Ronde
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Deadline zaterdag 7 januari 2017 14.00 uur
DamesToernooi
1. Deta Hedman - Casey Gallagher
2. Corrine Hammond - Patricia Farrell
3. Lorraine Winstanley - Anca Zijlstra
4. Anastasia Dobromyslova - Rhian Griffiths
5. Lisa Ashton - Sharon Prins
6. Fallon Sherrock - Olive Byamukama
7. Trina Gulliver - Claire Brooklin
8. Aileen de Graaf - Rachel Brooks
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 2-3
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 1-3
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 1-3
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-0
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Kwartfinalisten: Hedman, Dobromyslova, Ashton, Gulliver
Halve finalisten: Hedman, Ashton
Winnares: Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Kwartfinalisten: Durrant, Mandigers, Adams, Hughes, De Vos, Blackwell, Waites, Montgomery
Halve finalisten: Durrant, Adams, Blackwell, Waites
Finalisten: Durrant, Waites
Winnaar: Waites
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst?: Mandigers
Hoe ver komt Glenn Durrant: Finalist
Hoe ver komt Martin Adams: Halve finale
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
DamesToernooi
1. Deta Hedman - Casey Gallagher
2. Corrine Hammond - Patricia Farrell
3. Lorraine Winstanley - Anca Zijlstra
4. Anastasia Dobromyslova - Rhian Griffiths
5. Lisa Ashton - Sharon Prins
6. Fallon Sherrock - Olive Byamukama
7. Trina Gulliver - Claire Brooklin
8. Aileen de Graaf - Rachel Brooks
Voorronde heren:
1. Seigo Asada - Jeff Smith
2. Raymond Smith - Davy van Baelen
3. Dennis Nilsson - Ryan Joyce
4. David Cameron - Jimmy Hendriks
5. Krzysztof Ratajski - Willem Mandigers
6. Craig Cladwell - Dennis Harbour
7. Tom Sawyer - Paul Hogan
8. Roger Janssen - Mark McGrath
Herentoernooi
1. Glen Durrant - Nick Kenny Wal 3-1
2. Martin Phillips - Winnaar Tom Sawyer/ Paul Hogan 3-2
3. Wesley Harms - Winnaar Krzysztof Ratajski/ Willem Mandigers 2-3
4. Darius Labanuaskas - Conan Whitehead 3-1
5. Brian Dawson - Winnaar Seigo Asada/ Jeff Smith 2-3
6. Martin Adams - Winnaar Dennis Nilsson/ Ryan Joyce 3-1
7. Jim Williams - Tony O’Shea 3-2
8. Jamie Hughes - Martin Atkins 3-2
9. Geert De Vos - Winnaar Raymond Smith/ Davy van Baelen 3-1
10. Scott Mitchell - Winnaar Roger Janssen/ Mark McGrath 3-1
11. Darryl Fitton - Wouter Vaes 3-1
12. Dean Reynolds - Pip Blackwell 1-3
13. Mark McGeeney - James Hurrell 3-1
14. Scott Waites - Winnaar Craig Cladwell/ Dennis Harbour 3-0
15. Richard Veenstra - Ross Montgomery 1-3
16. Danny Noppert - Winnaar David Cameron/ Jimmy Hendriks 3-0
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Kwartfinalisten: Hedman, Dobromyslova, Ashton, Gulliver
Halve finalisten: Hedman, Ashton
Winnares: Ashton
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Kwartfinalisten: Durrant, Mandigers, Adams, Hughes, De Vos, Blackwell, Waites, Montgomery
Halve finalisten: Durrant, Adams, Blackwell, Waites
Finalisten: Durrant, Waites
Winnaar: Waites
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst?: Mandigers
Hoe ver komt Glenn Durrant: Finalist
Hoe ver komt Martin Adams: Halve finale
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Re: voorspellingen Lakeside 2017
In de loop van morgen, uiterlijk dinsdag, plaats ik de uitslag van de voorspellingen en volgt de nieuwe stand van onze O.O.M.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: voorspellingen Lakeside 2017
De Uitslag van de voorspellingen voor Lakeside 2017
1 jackpot 99
-----------------------
2 Dartfantje 97
-----------------------
3 Rico 96
4 my precious 91
------------------------
5 themachine 89
6 ZBC97 87
7 ratm 85
8 thereds 84
-----------------------
8 sjaantje 84
10 Dirk19 83
11 Nishikigoi 81
12 Dartsjournalist 80
13 Marks180 79
13 Dartmat 79
15 thedartist 70
16 dartty 55
Met excuses voor de late uitslag. Helaas kon ik door omstandigheden nu pas de uitslag plaatsen
Ik feliciteer Jackpot met de behaalde overwinning. De stand in de O.O.M. maak ik zometeen bekend.
Ik dank iedereen voor de deelname en hoop jullie de volgende keer terug te zien. Zowel bij The Masters, dat door Jackpot (in nauwe samenwerking met mijzelf) georganiseerd wordt, als bij het grote protour-spel als ook bij het grote Premier League-spel dat ik ook later vandaag start .
1 jackpot 99
-----------------------
2 Dartfantje 97
-----------------------
3 Rico 96
4 my precious 91
------------------------
5 themachine 89
6 ZBC97 87
7 ratm 85
8 thereds 84
-----------------------
8 sjaantje 84
10 Dirk19 83
11 Nishikigoi 81
12 Dartsjournalist 80
13 Marks180 79
13 Dartmat 79
15 thedartist 70
16 dartty 55
Met excuses voor de late uitslag. Helaas kon ik door omstandigheden nu pas de uitslag plaatsen
Ik feliciteer Jackpot met de behaalde overwinning. De stand in de O.O.M. maak ik zometeen bekend.
Ik dank iedereen voor de deelname en hoop jullie de volgende keer terug te zien. Zowel bij The Masters, dat door Jackpot (in nauwe samenwerking met mijzelf) georganiseerd wordt, als bij het grote protour-spel als ook bij het grote Premier League-spel dat ik ook later vandaag start .
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Bedankt voor de Felicitatie Buel. Ben erg blij met de zege mijn eerste top georganiseerd.
Hoogste finish 2017 : 164
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Dank weer voor de organisatie Buel en de felicitaties aan de nieuwe wereldkampioen Jackpot! Zat best dicht bij elkaar allemaal.
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: voorspellingen Lakeside 2017
Gefeliciteerd, Jackpot! Wederom bedankt voor de goede organisatie, Buel!
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!