Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Voor Lakeside 2018 organiseer ik, uiteraard, ook voorspellingen. Deze keer in het format: voorspel het gehele verloop. Voor het herentoernooi en voorspel wie het dames toernooi wie de finalisten en winnares van het dames toernooi zijn
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson
Fitton v Thompson/Gilliland
Menzies v Whitehead
Williams v Nilsson/Sparidaans
Montgomery v Waites
Reynolds v Uygunsözlü/Harris
Mitchell v Labanauskas
Baetens v Baker
McGeeney v Adams
Edwards v Chaney/Noppert
Harms v Warren
Mandigers v Kenny
De Vos v Landman/Telnekes
Veenstra v McKinstry
Hughes v Cameron/Unterbchner
Phillips v Cadwell/Day
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten
3) de 4 halve finalisten
4) de finalisten
5) de winnaar
6) de finalisten van het dames toernooi
7) de winnares
De puntentelling
1) 1 punt bij juiste winnaar/2 bij juiste uitslag
2) 3 punten per juiste naam
3) 5 punten per juiste naam
4) 10 punten per juiste naam
5) 25 punten
6) 5 punten per juiste naam
7) 15 punten
Prijzengeld voor de O.O.M.
1) 45.000
2) 30.000
3-4) 25.000
5-8) 15.000
9-16) 10.000
17-32) 7.500
33-64) 5.000
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson
Fitton v Thompson/Gilliland
Menzies v Whitehead
Williams v Nilsson/Sparidaans
Montgomery v Waites
Reynolds v Uygunsözlü/Harris
Mitchell v Labanauskas
Baetens v Baker
McGeeney v Adams
Edwards v Chaney/Noppert
Harms v Warren
Mandigers v Kenny
De Vos v Landman/Telnekes
Veenstra v McKinstry
Hughes v Cameron/Unterbchner
Phillips v Cadwell/Day
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten
3) de 4 halve finalisten
4) de finalisten
5) de winnaar
6) de finalisten van het dames toernooi
7) de winnares
De puntentelling
1) 1 punt bij juiste winnaar/2 bij juiste uitslag
2) 3 punten per juiste naam
3) 5 punten per juiste naam
4) 10 punten per juiste naam
5) 25 punten
6) 5 punten per juiste naam
7) 15 punten
Prijzengeld voor de O.O.M.
1) 45.000
2) 30.000
3-4) 25.000
5-8) 15.000
9-16) 10.000
17-32) 7.500
33-64) 5.000
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 1-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 2-3
McGeeney v Adams 3-2
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbuchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Menzies, Waites, Mitchell, McGeeney, Harms, De Vos en Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, Mitchell, Harms en Hughes
4) de finalisten Mitchell en Hughes
5) de winnaar Hughes
6) de finalisten van het dames toernooi Ashton en Dobromyslova
7) de winnares Ashton
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 1-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 2-3
McGeeney v Adams 3-2
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbuchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Menzies, Waites, Mitchell, McGeeney, Harms, De Vos en Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, Mitchell, Harms en Hughes
4) de finalisten Mitchell en Hughes
5) de winnaar Hughes
6) de finalisten van het dames toernooi Ashton en Dobromyslova
7) de winnares Ashton
-
- Lid
- BerichtenCOLON 21
- GeregistreerdCOLON 28 Dec 2017, 15:22
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Voor Lakeside 2018
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 1-3
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-2
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten: Durant, Williams, Waites, Mitchell, Adams, Harms, de vos, philips
3) de 4 halve finalisten: Durrant Waites Adams philips
4) de finalisten: Durrant Adams
5) de winnaar Adams
6) de finalisten van het dames toernooi
Ashton v gulliver
7) de winnares
Gulliver
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 1-3
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-2
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten: Durant, Williams, Waites, Mitchell, Adams, Harms, de vos, philips
3) de 4 halve finalisten: Durrant Waites Adams philips
4) de finalisten: Durrant Adams
5) de winnaar Adams
6) de finalisten van het dames toernooi
Ashton v gulliver
7) de winnares
Gulliver
180s 2018 x2
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-0
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 1-3
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-0
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant/Williams/Waites/Mitchell/Adams/Harms/De Vos/Philips
3) de 4 halve finalisten Durrant/Mitchell/Adams/De Vos
4) de finalisten Durrant/De Vos
5) de winnaar De Vos
6) de finalisten van het dames toernooi Hedman/De Graaf
7) de winnares De Graaf
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-0
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 1-3
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-0
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant/Williams/Waites/Mitchell/Adams/Harms/De Vos/Philips
3) de 4 halve finalisten Durrant/Mitchell/Adams/De Vos
4) de finalisten Durrant/De Vos
5) de winnaar De Vos
6) de finalisten van het dames toernooi Hedman/De Graaf
7) de winnares De Graaf
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 2-3
McGeeney v Adams 3-2
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbuchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Menzies, Waites, Mitchell, Noppert, Harms, De Vos en Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, Mitchell, Noppert en Hughes
4) de finalisten Mitchell en Durrant
5) de winnaar Mitchell
6) de finalisten van het dames toernooi Ashton en Dobromyslova
7) de winnares Ashton
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 2-3
McGeeney v Adams 3-2
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbuchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Menzies, Waites, Mitchell, Noppert, Harms, De Vos en Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, Mitchell, Noppert en Hughes
4) de finalisten Mitchell en Durrant
5) de winnaar Mitchell
6) de finalisten van het dames toernooi Ashton en Dobromyslova
7) de winnares Ashton
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-2
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 1-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-2
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 1-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant/Williams/Waites/Mitchell/Adams/Harms/De Vos/Philips
3) de 4 halve finalisten Durrant/Mitchell/Adams/De Vos
4) de finalisten Durrant/De Vos
5) de winnaar Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi Hedman/De Graaf
7) de winnares De Graaf
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 1-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-2
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 1-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant/Williams/Waites/Mitchell/Adams/Harms/De Vos/Philips
3) de 4 halve finalisten Durrant/Mitchell/Adams/De Vos
4) de finalisten Durrant/De Vos
5) de winnaar Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi Hedman/De Graaf
7) de winnares De Graaf
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 3-2
Edwards v Chaney/Noppert 0-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbuchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Menzies, Montgomery, Mitchell, Noppert, Harms, De Vos en Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, de Vos, Noppert en Hughes
4) de finalisten Noppert en Durrant
5) de winnaar Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi Ashton en Dobromyslova
7) de winnares Dombromyslova
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 3-2
Edwards v Chaney/Noppert 0-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbuchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Menzies, Montgomery, Mitchell, Noppert, Harms, De Vos en Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, de Vos, Noppert en Hughes
4) de finalisten Noppert en Durrant
5) de winnaar Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi Ashton en Dobromyslova
7) de winnares Dombromyslova
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 2-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Kwartfinalisten: Durrant, Williams, Waites, Mitchell, Adams, Harms, De Vos, Phillips
Halve finalisten: Durrant, Waites, Harms, Phillips
Finalisten: Durrant, Harms
Winnaar: Durrant
Finalisten Dames: Hedman, De Graaf
Winnares: De Graaf
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 2-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Kwartfinalisten: Durrant, Williams, Waites, Mitchell, Adams, Harms, De Vos, Phillips
Halve finalisten: Durrant, Waites, Harms, Phillips
Finalisten: Durrant, Harms
Winnaar: Durrant
Finalisten Dames: Hedman, De Graaf
Winnares: De Graaf
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Herentoernooi:
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-2
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 2-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-1
2) de 8 kwartfinalisten
Durrant v Menzies
Waites v Mitchell
Noppert v Harms
De Vos v Hughes
3) de 4 halve finalisten
Durrant v Waites
Noppert v Hughes
4) de finalisten
Durrant v Noppert
5) de winnaar
Durrant
Damestoernooi:
6) de finalisten van het dames toernooi
Ashton , De graaf
7) de winnares
De graaf
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-2
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 2-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-1
2) de 8 kwartfinalisten
Durrant v Menzies
Waites v Mitchell
Noppert v Harms
De Vos v Hughes
3) de 4 halve finalisten
Durrant v Waites
Noppert v Hughes
4) de finalisten
Durrant v Noppert
5) de winnaar
Durrant
Damestoernooi:
6) de finalisten van het dames toernooi
Ashton , De graaf
7) de winnares
De graaf
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen Lakeside 2018
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-2
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 1-3
McGeeney v Adams 3-1
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-2
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
2) de 8 kwartfinalisten:
Durrant - Menzies
Waites - Mitchell
McGeeney - Harms
De Vos - Hughes
3) de 4 halve finalisten:
Durrant - Mitchell
McGeeney - Hughes
4) de finalisten:
Durrant - Hughes
5) de winnaar
Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi
Ashton - de Graaf
7) de winnares
de Graaf
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-2
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 1-3
McGeeney v Adams 3-1
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-2
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
2) de 8 kwartfinalisten:
Durrant - Menzies
Waites - Mitchell
McGeeney - Harms
De Vos - Hughes
3) de 4 halve finalisten:
Durrant - Mitchell
McGeeney - Hughes
4) de finalisten:
Durrant - Hughes
5) de winnaar
Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi
Ashton - de Graaf
7) de winnares
de Graaf
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-0
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 3-1
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-2
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Kwartfinalisten: Durrant, Menzies, Montgomery, Mitchell, McGeeney, Harms, Veenstra, Hughes
Halve finalisten: Durrant, Mitchell, McGeeney, Hughes
Finalisten: Durrant, McGeeney
Winnaar: Durrant
Finalisten Dames: Ashton, Dobromylova
Winnares: Dobromylova
Fitton v Thompson/Gilliland 3-0
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-2
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 3-1
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-1
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-2
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Kwartfinalisten: Durrant, Menzies, Montgomery, Mitchell, McGeeney, Harms, Veenstra, Hughes
Halve finalisten: Durrant, Mitchell, McGeeney, Hughes
Finalisten: Durrant, McGeeney
Winnaar: Durrant
Finalisten Dames: Ashton, Dobromylova
Winnares: Dobromylova
-
- Lid
- BerichtenCOLON 252
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-2
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Kwartfinalisten: Durrant, Menzies, Montgomery, Mitchell, Noppert, Harms, De Vos, Hughes
Halve finalisten: Durrant, Montgomery, Noppert, Hughes
Finalisten: Durrant, Noppert
Winnaar: Noppert
Finalisten Dames: Ashton, De Graaf
Winnares: De Graaf
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-2
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-2
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Kwartfinalisten: Durrant, Menzies, Montgomery, Mitchell, Noppert, Harms, De Vos, Hughes
Halve finalisten: Durrant, Montgomery, Noppert, Hughes
Finalisten: Durrant, Noppert
Winnaar: Noppert
Finalisten Dames: Ashton, De Graaf
Winnares: De Graaf
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-2
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-0
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-0
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-2
Kwartfinalisten: Durrant, Williams, Waites, Mitchell, Noppert, Mandigers, De Vos, Hughes
Halve finalisten: Durrant, Mitchell, Noppert, Hughes
Finalisten: Durrant, Hughes
Winnaar: Durrant
Finalisten Dames: Ashton, De Graaf
Winnares: Ashton
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-0
Mandigers v Kenny 3-2
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-0
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-2
Kwartfinalisten: Durrant, Williams, Waites, Mitchell, Noppert, Mandigers, De Vos, Hughes
Halve finalisten: Durrant, Mitchell, Noppert, Hughes
Finalisten: Durrant, Hughes
Winnaar: Durrant
Finalisten Dames: Ashton, De Graaf
Winnares: Ashton
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-0
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 2-3
McGeeney v Adams 3-1
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalistenurrant,Menzies,Montgomery,Mitchell,McGeeney,Harms,De Vos,Hughes.
3) de 4 halve finalistenurrant,Mitchell,McGeeney,Hughes.
4) de finalisten:Mitchell,McGeeney.
5) de winnaar:mcGeeney
6) de finalisten van het dames toernooi:Hedman,Winstanley.
7) de winnares:Winstanley
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-1
Fitton v Thompson/Gilliland 3-0
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-1
Montgomery v Waites 3-2
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 2-3
McGeeney v Adams 3-1
Edwards v Chaney/Noppert 2-3
Harms v Warren 3-1
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-2
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalistenurrant,Menzies,Montgomery,Mitchell,McGeeney,Harms,De Vos,Hughes.
3) de 4 halve finalistenurrant,Mitchell,McGeeney,Hughes.
4) de finalisten:Mitchell,McGeeney.
5) de winnaar:mcGeeney
6) de finalisten van het dames toernooi:Hedman,Winstanley.
7) de winnares:Winstanley
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-2
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 2-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-0
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-0
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Williams, Waites, Mitchell, Adams, Harms, De Vos, Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, Mitchell, Harms, De Vos
4) de finalisten Durrant, Harms
5) de winnaar Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi Hedman, De Graaf
7) de winnares De Graaf
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-2
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 2-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 3-1
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-0
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 3-0
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten Durrant, Williams, Waites, Mitchell, Adams, Harms, De Vos, Hughes
3) de 4 halve finalisten Durrant, Mitchell, Harms, De Vos
4) de finalisten Durrant, Harms
5) de winnaar Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi Hedman, De Graaf
7) de winnares De Graaf
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-0
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-0
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten
Durrant, Menzies, Waites, Mitchell, Adams, Harms, De Vos, Hughes
3) de 4 halve finalisten
Durrant, Mitchell, Adams, Hughes
4) de finalisten
Durrant, Hughes
5) de winnaar
Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi
Hedman, De Graaf
7) de winnares
Hedman
Het bracket ziet er als volgt uit:
Herentoernooi:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-1
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-2
Montgomery v Waites 2-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-1
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-0
McGeeney v Adams 1-3
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-0
Mandigers v Kenny 2-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-0
Veenstra v McKinstry 3-1
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-1
Phillips v Cadwell/Day 3-1
Bracket damestoernooi:
Hedman v David
Prins v O Brien
Hammond v Sherrock
Ashton v Griffiths
De graaf v Jacklin
Gulliver v Pruim
Dobromylova v Zijlstra
Winstanley v Wright
Wat wil ik dat jullie voorspellen
1) De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
2) de 8 kwartfinalisten
Durrant, Menzies, Waites, Mitchell, Adams, Harms, De Vos, Hughes
3) de 4 halve finalisten
Durrant, Mitchell, Adams, Hughes
4) de finalisten
Durrant, Hughes
5) de winnaar
Durrant
6) de finalisten van het dames toernooi
Hedman, De Graaf
7) de winnares
Hedman
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellen kan tot zaterdag 14.00 uur Voorspellingen Lakeside 2018
Deadline zaterdag 6 januari 14.00 uur
Herentoernooi, eerste ronde:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 1-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 3-0
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 1-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-2
Veenstra v McKinstry 1-3
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 2-3
Om het mezelf makkelijker te maken, de tweede ronde:
Durrant - Fitton
Menzies - Williams
Waites - Reynolds
Mitchell - Baetens
McGeeney - Noppert
Harms - Kenny
De Vos - McKinstry
Hughes - Day
Kwartfinale:
Durrant - Williams
Reynolds - Mitchell
Noppert - Kenny
McKinstry - Hughes
Halve finale:
Durrant - Mitchell
Noppert - McKinstry
Finale:
Durrant - Noppert
Winnaar:
Durrant
Finale vrouwentoernooi:
Ashton - Winstanley
Winnares vrouwentoernooi:
Winstanley
Herentoernooi, eerste ronde:
Durrant v Mohammed/Robson 3-0
Fitton v Thompson/Gilliland 3-1
Menzies v Whitehead 3-2
Williams v Nilsson/Sparidaans 3-0
Montgomery v Waites 1-3
Reynolds v Uygunsözlü/Harris 3-0
Mitchell v Labanauskas 3-1
Baetens v Baker 3-1
McGeeney v Adams 3-0
Edwards v Chaney/Noppert 1-3
Harms v Warren 3-2
Mandigers v Kenny 1-3
De Vos v Landman/Telnekes 3-2
Veenstra v McKinstry 1-3
Hughes v Cameron/Unterbchner 3-0
Phillips v Cadwell/Day 2-3
Om het mezelf makkelijker te maken, de tweede ronde:
Durrant - Fitton
Menzies - Williams
Waites - Reynolds
Mitchell - Baetens
McGeeney - Noppert
Harms - Kenny
De Vos - McKinstry
Hughes - Day
Kwartfinale:
Durrant - Williams
Reynolds - Mitchell
Noppert - Kenny
McKinstry - Hughes
Halve finale:
Durrant - Mitchell
Noppert - McKinstry
Finale:
Durrant - Noppert
Winnaar:
Durrant
Finale vrouwentoernooi:
Ashton - Winstanley
Winnares vrouwentoernooi:
Winstanley