Voorspellingen Lakeside 2019
Voorspellingen Lakeside 2019
Het ene toernooi is nog niet afgelopen of het andere begint: Lakeside 2019. Van Zaterdag 5 januari t/m zondag 13 januari.
Uiteraard heb ik ook hier voorspellingen voor, in poule-vorm
Mark McGeeney – Derk Telnekes
Martin Phillips – Conan Whitehaed
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale
Scott Waites – Jeffrey van Egdom
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson
Wayne warren – Mark Layton
Wesley Harms – Tony O’Shea
Willem Mandigers – Hogan/Newton
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes
Daniel Day – Dean Reynolds
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth
Dave Parletti – Lokken/Kciuk
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton
Chris Landman – Kyle McKinstry
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale
Ross Montgomery – Scott Baker
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten
* 4 halve finalisten
* 2 Finalisten
* Winnaar
Per onderdeel zijn punten te verdienen:
1) Winnaar goed 1 punt, ook uitslag goed 2 punten. Is wedstrijd als bonus gekozen dubbele punten. Echter, is de winnaar fout 5 strafpunten
2) 3 punten per juiste naam (alle namen goed: 5 punten extra)
3) 4 punten per juiste naam (alle namen goed 10 punten extra)
4) 5 punten per juiste naam (beide namen goed dubbele punten)
5) 15 punten
Uiteraard heb ik ook hier voorspellingen voor, in poule-vorm
Mark McGeeney – Derk Telnekes
Martin Phillips – Conan Whitehaed
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale
Scott Waites – Jeffrey van Egdom
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson
Wayne warren – Mark Layton
Wesley Harms – Tony O’Shea
Willem Mandigers – Hogan/Newton
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes
Daniel Day – Dean Reynolds
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth
Dave Parletti – Lokken/Kciuk
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton
Chris Landman – Kyle McKinstry
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale
Ross Montgomery – Scott Baker
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten
* 4 halve finalisten
* 2 Finalisten
* Winnaar
Per onderdeel zijn punten te verdienen:
1) Winnaar goed 1 punt, ook uitslag goed 2 punten. Is wedstrijd als bonus gekozen dubbele punten. Echter, is de winnaar fout 5 strafpunten
2) 3 punten per juiste naam (alle namen goed: 5 punten extra)
3) 4 punten per juiste naam (alle namen goed 10 punten extra)
4) 5 punten per juiste naam (beide namen goed dubbele punten)
5) 15 punten
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-2
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-0
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0 Bonuswedstrijd
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 1-3
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 2-3
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, McKinstry en Durrant
* 4 halve finalisten Veenstra, Unterbuchner, Williams en Durrant
* 2 Finalisten Unterbuchner en Durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-0
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0 Bonuswedstrijd
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 1-3
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 2-3
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, McKinstry en Durrant
* 4 halve finalisten Veenstra, Unterbuchner, Williams en Durrant
* 2 Finalisten Unterbuchner en Durrant
* Winnaar Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-0
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0
Wayne Warren – Mark Layton 3-0 Bonuswedstrijd
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-2
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1 Bonuswedstrijd
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-2
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-2 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeny, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten Unterbuchner en Durrant
* Winnaar Unterbuchner
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-0
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0
Wayne Warren – Mark Layton 3-0 Bonuswedstrijd
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-2
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1 Bonuswedstrijd
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-2
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-2 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeny, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten Unterbuchner en Durrant
* Winnaar Unterbuchner
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 2-3
Martin Phillips – Conan Whitehaed 1-3
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-2 bonus
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0
Wayne warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-0
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3 bonus
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-2 bonus
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-0
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3 bonus
Chris Landman – Kyle McKinstry 2-3
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
Martin Phillips – Conan Whitehaed 1-3
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-2 bonus
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0
Wayne warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-0
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3 bonus
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-2 bonus
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-0
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3 bonus
Chris Landman – Kyle McKinstry 2-3
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-0 bonus
Martin Phillips – Conan Whitehead 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-0
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-2
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-2 bonus
Wayne Warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 2-3
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 1-3
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 bonus
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 1-3
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 1-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonus
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Unterbuchner, mandigers, Williams, Mitchell, hamilton en Durrant
* 4 halve finalisten mcgeeney, mandigers, Mitchell, en Durrant
* 2 Finalisten mcgeeney en durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehead 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-0
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-2
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-2 bonus
Wayne Warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 2-3
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 1-3
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 bonus
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 1-3
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 1-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonus
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Unterbuchner, mandigers, Williams, Mitchell, hamilton en Durrant
* 4 halve finalisten mcgeeney, mandigers, Mitchell, en Durrant
* 2 Finalisten mcgeeney en durrant
* Winnaar Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-0
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 BONUS
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1
Wayne warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1 BONUS
Willem Mandigers – Hogan/Newton 1-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 1-3
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 BONUS
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 1-3
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 BONUS
Ross Montgomery – Scott Baker 1-3
* 8 kwartfinalisten:
McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, McKinstry, Durrant
* 4 halve finalisten:
Waites, Harms, Mitchell, Durrant
* 2 Finalisten:
Harms, Durrant
* Winnaar:
Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-0
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 BONUS
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1
Wayne warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1 BONUS
Willem Mandigers – Hogan/Newton 1-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 1-3
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 BONUS
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 1-3
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 BONUS
Ross Montgomery – Scott Baker 1-3
* 8 kwartfinalisten:
McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, McKinstry, Durrant
* 4 halve finalisten:
Waites, Harms, Mitchell, Durrant
* 2 Finalisten:
Harms, Durrant
* Winnaar:
Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-2
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1
Wayne Warren – Mark Layton 3-0 Bonuswedstrijd
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten Waites, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten Waites en Durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1
Wayne Warren – Mark Layton 3-0 Bonuswedstrijd
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten Waites, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten Waites en Durrant
* Winnaar Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
1e ronde
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehaed 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 bonuswedstrijd
Wayne warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
* 8 kwartfinalisten
Mark McGeeney - Scott Waites
Michael Unterbuchner - Wesley Harms
Jim Williams - Scott Mitchell
Andy Hamilton - Glen Durrant
* 4 halve finalisten
Mark McGeeney - Michael Unterbuchner
Jim Williams - Glen Durrant
* 2 Finalisten
Michael Unterbuchner - Glen Durrant
* Winnaar
Glen Durrant
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehaed 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 bonuswedstrijd
Wayne warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
* 8 kwartfinalisten
Mark McGeeney - Scott Waites
Michael Unterbuchner - Wesley Harms
Jim Williams - Scott Mitchell
Andy Hamilton - Glen Durrant
* 4 halve finalisten
Mark McGeeney - Michael Unterbuchner
Jim Williams - Glen Durrant
* 2 Finalisten
Michael Unterbuchner - Glen Durrant
* Winnaar
Glen Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Zaterdag 5 januari t/m zondag 13 januari.
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonuswedstrid
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
* 8 kwartfinalisten
McGeeney,Waites,Unterbuchner,Harms,Williams,Mitchell,Robson,Durrant.
* 4 halve finalisten
McGeeney,Unterbuchner,Williams,Durrant.
* 2 Finalisten
McGeeney,Durrant.
* Winnaar
Durrant.
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonuswedstrid
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
* 8 kwartfinalisten
McGeeney,Waites,Unterbuchner,Harms,Williams,Mitchell,Robson,Durrant.
* 4 halve finalisten
McGeeney,Unterbuchner,Williams,Durrant.
* 2 Finalisten
McGeeney,Durrant.
* Winnaar
Durrant.
-
- Lid
- BerichtenCOLON 250
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehead 1-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-2 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstrijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 2-3
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-0
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 1-3
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Warren, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten Waites, Harms, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten Harms en Durrant
* Winnaar Harms
Martin Phillips – Conan Whitehead 1-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-2 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstrijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 2-3
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-2
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-0
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 1-3
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Warren, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten Waites, Harms, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten Harms en Durrant
* Winnaar Harms
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-0
Martin Phillips – Conan Whitehead 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-2
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-0
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-0
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Warren, Harms, Williams, Mitchell, Landman en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeney, Harms, Williams en Durrant
* 2 Finalisten McGeeney en Durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehead 3-1
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-0 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-2
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-2
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-0
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-0
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-2
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Veenstra, Warren, Harms, Williams, Mitchell, Landman en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeney, Harms, Williams en Durrant
* 2 Finalisten McGeeney en Durrant
* Winnaar Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeney, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten McGeeney en Durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-2
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-1
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeney, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten McGeeney en Durrant
* Winnaar Durrant
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-2
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-2
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonus
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonus
Wayne warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonus
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonus
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
* 8 kwartfinalisten : McGeeney Veenstra Unterbuchner Harms Williams Mitchell Hamilton Durrant
* 4 halve finalisten : McGeeney Unterbuchner Williams Durrant
* 2 Finalisten Unterbuchner Durrant
* Winnaar: Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-2
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 3-1
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonus
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonus
Wayne warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 2-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-1
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1 Bonus
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 2-3
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonus
Ross Montgomery – Scott Baker 3-2
* 8 kwartfinalisten : McGeeney Veenstra Unterbuchner Harms Williams Mitchell Hamilton Durrant
* 4 halve finalisten : McGeeney Unterbuchner Williams Durrant
* 2 Finalisten Unterbuchner Durrant
* Winnaar: Durrant
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-2
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-2
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeney, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten McGeeney en Durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehead 2-3
Richard Veenstra – Widmayer/Heydon 3-2
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1 Bonuswedstrijd
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-1 Bonuswedstijd
Wayne Warren – Mark Layton 3-1
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-2
Willem Mandigers – Hogan/Newton 3-2
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-2
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-1
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-1 Bonuswedstrijd
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson en Durrant
* 4 halve finalisten McGeeney, Unterbuchner, Mitchell en Durrant
* 2 Finalisten McGeeney en Durrant
* Winnaar Durrant
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen Lakeside 2019
Mark McGeeney – Derk Telnekes 3-1
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-2*
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 1-3
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0
Wayne warren – Mark Layton 3-0
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1*
Willem Mandigers – Hogan/Newton 1-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1*
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-0
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0*
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson, Durrant
* 4 halve finalisten McGeeny, Harms, Mitchell, Durrant
* 2 Finalisten McGeeney, Durrant
* Winnaar Durrant
Martin Phillips – Conan Whitehaed 3-2*
Richard Veenstra – Widmayer/Smith-Neale 1-3
Scott Waites – Jeffrey van Egdom 3-1
-----------
Michael Unterbuchner – Cuming/Thompson 3-0
Wayne warren – Mark Layton 3-0
Wesley Harms – Tony O’Shea 3-1*
Willem Mandigers – Hogan/Newton 1-3
----------------------------
Jim Williams – Jansen/Vaes 3-0
Daniel Day – Dean Reynolds 3-1
Scott Mitchell – Ferenc/Hogarth 3-1*
Dave Parletti – Lokken/Kciuk 3-1
---------------
Gary Robson – Cameron/Hamilton 3-1
Chris Landman – Kyle McKinstry 3-0
Glen Durrant – McGrath /Smith-Neale 3-0*
Ross Montgomery – Scott Baker 3-1
Wat wil ik dat jullie voorspellen:
Deadline zaterdag 5 januari 14.00 uur
* 1e ronde uitslagen b.o 5 (per kwart 1 bonuswedstrijd)
* 8 kwartfinalisten McGeeney, Waites, Unterbuchner, Harms, Williams, Mitchell, Robson, Durrant
* 4 halve finalisten McGeeny, Harms, Mitchell, Durrant
* 2 Finalisten McGeeney, Durrant
* Winnaar Durrant
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)