Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 0-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 3-1
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 0-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-2
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-2
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Tony O'Shea
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Jan Dekker
Winnaar: Tony O'Shea
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 0-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 3-1
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 0-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-2
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-2
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Tony O'Shea
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Jan Dekker
Winnaar: Tony O'Shea
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-0
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-0
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Scott Waites
Winnaar: Scott Waites
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-0
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-0
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Scott Waites
Winnaar: Scott Waites
Laatst gewijzigd door 1 op sjaantje, in totaal 3 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
/
Laatst gewijzigd door 1 op sjaantje, in totaal 3 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
[quote="Buel"]Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 0-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 2-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: O'Shea
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: O'Shea
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 0-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 2-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: O'Shea
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: O'Shea
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-2
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: Martin Phillips
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Martin Phillips
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-2
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: Martin Phillips
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Martin Phillips
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head | 1-3
Martin Adams v Jan Dekker | 3-2
Martin Phillips v Madars Razma | 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst | 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans | 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea | 3-2
Deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings | 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell | 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson | 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin | 2-3
Mike Day v Jeff Smith | 1-3
Scott Waites v Sam Hewson | 3-0
Deadline Maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden | 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head | 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson | 3-2
Deadline Maandag 5 januari 19.30 uur
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson | 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos | 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst | 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 14.00 uur
Robbie Green v Darius Labanauskas | 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson | 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans | 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden | 3-1
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin | 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith | 3-0
FINALIST 1: James Wilson
FINALIST 2: Alan Norris
WINNAAR: Alan Norris
Peter Sajwani v Sam Head | 1-3
Martin Adams v Jan Dekker | 3-2
Martin Phillips v Madars Razma | 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst | 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans | 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea | 3-2
Deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings | 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell | 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson | 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin | 2-3
Mike Day v Jeff Smith | 1-3
Scott Waites v Sam Hewson | 3-0
Deadline Maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden | 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head | 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson | 3-2
Deadline Maandag 5 januari 19.30 uur
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson | 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos | 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst | 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 14.00 uur
Robbie Green v Darius Labanauskas | 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson | 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans | 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden | 3-1
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin | 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith | 3-0
FINALIST 1: James Wilson
FINALIST 2: Alan Norris
WINNAAR: Alan Norris
"The Flight"
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-0
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
F1: James Wilson
F2; Jamie Hughes
Winnaar: Jamie Hughes
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-0
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
F1: James Wilson
F2; Jamie Hughes
Winnaar: Jamie Hughes
-
- Lid
- BerichtenCOLON 20
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:41
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani 1-3 Sam Head
Martin Adams 3-2 Jan Dekker
Martin Phillips 3-2 MadarsRazma
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron 1-3 Michel van der Horst
Eddy Sims 3-2 Cedric Waegemans
Scott Mitchell 3-1 Tony O’Shea
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton 2-3 Paul Jennings
Ross Montgomery 3-1 Pip Blackwell
Seigo Asada 2-3 Brian Dawson
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek 2-3 Paul Coughlin
Mike Day 3-2 Jeff Smith
Scott Waites 3-1 Sam Hewson
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer 3-1 Rhys Hayden
James Wilson 3-2 Peter Sajwani/Sam Head
Willem Mandigers 2-3 Daniel Larsson
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf 3-2 Seigo Asada/Brian Dawson
Remco van Eijden 3-2 Geert de Vos
Jamie Hughes 3-2 David Cameron/Michel van de Horst
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 uur
Robbie Green 3-1 Darius Labanauskas
Alan Norris 3-0 Willem Mandingers/Daniel Larsson
Gary Robson 3-2 Eddy Sims/Cedric Waegemans
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra 3-2 Jim Widmayer/Rhys Hayden
Durrant 3-2 KarelSedlacek/Paul Coughlin
Wesley Harms 3-2 Mike Day/Jeff Smith
FINALIST 1: Scott Mitchell
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Peter Sajwani 1-3 Sam Head
Martin Adams 3-2 Jan Dekker
Martin Phillips 3-2 MadarsRazma
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron 1-3 Michel van der Horst
Eddy Sims 3-2 Cedric Waegemans
Scott Mitchell 3-1 Tony O’Shea
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton 2-3 Paul Jennings
Ross Montgomery 3-1 Pip Blackwell
Seigo Asada 2-3 Brian Dawson
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek 2-3 Paul Coughlin
Mike Day 3-2 Jeff Smith
Scott Waites 3-1 Sam Hewson
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer 3-1 Rhys Hayden
James Wilson 3-2 Peter Sajwani/Sam Head
Willem Mandigers 2-3 Daniel Larsson
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf 3-2 Seigo Asada/Brian Dawson
Remco van Eijden 3-2 Geert de Vos
Jamie Hughes 3-2 David Cameron/Michel van de Horst
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 uur
Robbie Green 3-1 Darius Labanauskas
Alan Norris 3-0 Willem Mandingers/Daniel Larsson
Gary Robson 3-2 Eddy Sims/Cedric Waegemans
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra 3-2 Jim Widmayer/Rhys Hayden
Durrant 3-2 KarelSedlacek/Paul Coughlin
Wesley Harms 3-2 Mike Day/Jeff Smith
FINALIST 1: Scott Mitchell
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 0-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 1-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 1-3
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Finale O'shea vs Alan Norris
Winnaar Alan Norris
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 0-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 1-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 1-3
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Finale O'shea vs Alan Norris
Winnaar Alan Norris
180's '16 79x
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 3-2
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 2-3
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 3-2
Finalisten: Robbie Green en Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 2-3
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 3-2
Finalisten: Robbie Green en Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 3-0
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-1
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-1
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 1-3
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Finalist 1: Tony O'Shea
Finalist 2: Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 3-0
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-1
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-1
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 1-3
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Finalist 1: Tony O'Shea
Finalist 2: Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 35
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 23:00
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 3-2
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-1
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finalist 1: James Wilson
Finalist 2: Martin Adams
Winnaar: James Wilson
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-1
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finalist 1: James Wilson
Finalist 2: Martin Adams
Winnaar: James Wilson
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-0
Ross Montgomery v Pip Blackwell 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 3-1
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-2
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 1-3
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Martin Phillips - Martin Adams
Winnaar
Martin Adams
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-0
Ross Montgomery v Pip Blackwell 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 3-1
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-2
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 1-3
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Martin Phillips - Martin Adams
Winnaar
Martin Adams
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 3-0
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 3-2
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 0-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
Finale: Robbie Green - Martin Adams
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 3-0
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 3-2
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 0-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
Finale: Robbie Green - Martin Adams
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
F1: Wesley Harms
F2; Rick Hofstra
Winnaar: Wesley Harms
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
F1: Wesley Harms
F2; Rick Hofstra
Winnaar: Wesley Harms
-
- Lid
- BerichtenCOLON 2
- GeregistreerdCOLON 03 Jan 2015, 22:50
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 1-3
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 1-3
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
F1: Norris
F2: O'shea
Winnaar: Norris
Ross Montgomery v Pip Blackwell 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 1-3
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 1-3
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
F1: Norris
F2: O'shea
Winnaar: Norris
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-2
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 1-3
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 1-3
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Helaas ben ik genoodzaakt de voorspellingen voor Lakeside af te breken.
Helaas heb ik namelijk nog geen zicht op het verloop van de volgende rondes.
Maar niet getreurd, bij de PL en nog een andere voorspelling (waarover later meer) kan er weer veel voorspeld worden.
Nogmaals mijn excuses
Helaas heb ik namelijk nog geen zicht op het verloop van de volgende rondes.
Maar niet getreurd, bij de PL en nog een andere voorspelling (waarover later meer) kan er weer veel voorspeld worden.
Nogmaals mijn excuses
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Hoewel ik aangaf te stoppen met de voorspellingen voor lakeside, zet ik plan b in.
de finalistenbonus zal als prijzengeld geteld worden. Nogmaals mijn excuses.
bij de pl en wellicht eerder volgen nieuwe voorspellingen
de finalistenbonus zal als prijzengeld geteld worden. Nogmaals mijn excuses.
bij de pl en wellicht eerder volgen nieuwe voorspellingen
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)