Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head
Martin Adams v Jan Dekker
Martin Phillips v MadarsRazma
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst
Eddy Sims v Cedric Waegemans
Scott Mitchell v Tony O’Shea
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings
Ross Montgomery v Pip Blackwell
Seigo Asada v Brian Dawson
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin
Mike Day v Jeff Smith
Scott Waites v Sam Hewson
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head
Willem Mandigers v Daniel Larsson
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson
Remco van Eijden v Geert de Vos
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1:
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2:
Winnaar:
Het prijzengeld voor onze O.O.M. ziet er als volgt uit
1. £100,000
2. £ 35,000
3-4 £ 15,000
5-8 £ 6,500
9-16 £ 4,500
17-32 £ 3,250
Dit wordt aangevuld met finalisten /winnaars bonus
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head
Martin Adams v Jan Dekker
Martin Phillips v MadarsRazma
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst
Eddy Sims v Cedric Waegemans
Scott Mitchell v Tony O’Shea
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings
Ross Montgomery v Pip Blackwell
Seigo Asada v Brian Dawson
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin
Mike Day v Jeff Smith
Scott Waites v Sam Hewson
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head
Willem Mandigers v Daniel Larsson
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson
Remco van Eijden v Geert de Vos
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1:
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2:
Winnaar:
Het prijzengeld voor onze O.O.M. ziet er als volgt uit
1. £100,000
2. £ 35,000
3-4 £ 15,000
5-8 £ 6,500
9-16 £ 4,500
17-32 £ 3,250
Dit wordt aangevuld met finalisten /winnaars bonus
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v Madars Razma 1-3
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Tony O'Shea - Martin Adams
Winnaar
Tony O'Shea
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v Madars Razma 1-3
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Tony O'Shea - Martin Adams
Winnaar
Tony O'Shea
- KenzoFernandes
- Lid
- BerichtenCOLON 109
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:09
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-2
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 0-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson
1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glenn Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Wilson
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Adams
Winnaar: Adams
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-2
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 0-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson
1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glenn Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Wilson
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Adams
Winnaar: Adams
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Martin Philips
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Jamie Hughes
Winnaar: Martin Philips
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Martin Philips
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Jamie Hughes
Winnaar: Martin Philips
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: James Wilson
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: James Wilson
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Dodelijk zonde dat Mitchell al meteen tegenover O'Shea staat, zeker als je daarboven de wedstrijd tussen Sims (Nooit van gehoord) en Waegemans ziet staan.
Deadline Zaterdag 3 Januari 14:00
Peter Sajwani v Sam Head (P) 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 Januari 19:30
David Cameron v Michel van der Horst (P) 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans (P) 3-1
Scott Mitchell v Tony O'Shea 3-2
Deadline Zondag 4 Januari 14:00
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson (P) 2-3
Deadline Zondag 4 Januari 19:30
Karel Sedlacek v Paul Coughlin (P) 2-3
Mike Day v Jeff Smith (P) 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline Maandag 5 Januari 14:00
Jim Widmayer v Rhys Hayden (P) 3-1
James Wilson v Sajwani/Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson (P) 2-3
Deadline Maandag 5 Januari 19:30
Jeffrey de Graaf v Asada/Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v Cameron/van der Horst 3-1
Deadline Dinsdag 6 Januari 14:00
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Mandigers/Larsson 3-1
Gary Robson v Sims/Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 Januari 19:30
Rick Hofstra v Widmayer/Hayden 3-1
Glen Durrant v Sedlacek/Coughlin 3-1
Wesley Harms v Day/Smith 3-1
Finalisten:Robbie Green - Martin Adams
Winnaar: Green
Deadline Zaterdag 3 Januari 14:00
Peter Sajwani v Sam Head (P) 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 Januari 19:30
David Cameron v Michel van der Horst (P) 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans (P) 3-1
Scott Mitchell v Tony O'Shea 3-2
Deadline Zondag 4 Januari 14:00
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson (P) 2-3
Deadline Zondag 4 Januari 19:30
Karel Sedlacek v Paul Coughlin (P) 2-3
Mike Day v Jeff Smith (P) 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline Maandag 5 Januari 14:00
Jim Widmayer v Rhys Hayden (P) 3-1
James Wilson v Sajwani/Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson (P) 2-3
Deadline Maandag 5 Januari 19:30
Jeffrey de Graaf v Asada/Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v Cameron/van der Horst 3-1
Deadline Dinsdag 6 Januari 14:00
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Mandigers/Larsson 3-1
Gary Robson v Sims/Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 Januari 19:30
Rick Hofstra v Widmayer/Hayden 3-1
Glen Durrant v Sedlacek/Coughlin 3-1
Wesley Harms v Day/Smith 3-1
Finalisten:Robbie Green - Martin Adams
Winnaar: Green
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 Januari 14:00
Peter Sajwani v Sam Head (P) 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 Januari 19:30
David Cameron v Michel van der Horst (P) 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans (P) 3-1
Scott Mitchell v Tony O'Shea 2-3
Deadline Zondag 4 Januari 14:00
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson (P) 1-3
Deadline Zondag 4 Januari 19:30
Karel Sedlacek v Paul Coughlin (P) 1-3
Mike Day v Jeff Smith (P) 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline Maandag 5 Januari 14:00
Jim Widmayer v Rhys Hayden (P) 3-1
James Wilson v Sajwani/Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson (P) 3-2
Deadline Maandag 5 Januari 19:30
Jeffrey de Graaf v Asada/Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v Cameron/van der Horst 3-2
Deadline Dinsdag 6 Januari 14:00
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Mandigers/Larsson 3-0
Gary Robson v Sims/Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 Januari 19:30
Rick Hofstra v Widmayer/Hayden 3-2
Glen Durrant v Sedlacek/Coughlin 3-0
Wesley Harms v Day/Smith 3-0
Finalisten: Adams - Green
Winnaar: Adams
Peter Sajwani v Sam Head (P) 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 Januari 19:30
David Cameron v Michel van der Horst (P) 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans (P) 3-1
Scott Mitchell v Tony O'Shea 2-3
Deadline Zondag 4 Januari 14:00
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson (P) 1-3
Deadline Zondag 4 Januari 19:30
Karel Sedlacek v Paul Coughlin (P) 1-3
Mike Day v Jeff Smith (P) 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline Maandag 5 Januari 14:00
Jim Widmayer v Rhys Hayden (P) 3-1
James Wilson v Sajwani/Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson (P) 3-2
Deadline Maandag 5 Januari 19:30
Jeffrey de Graaf v Asada/Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v Cameron/van der Horst 3-2
Deadline Dinsdag 6 Januari 14:00
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Mandigers/Larsson 3-0
Gary Robson v Sims/Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 Januari 19:30
Rick Hofstra v Widmayer/Hayden 3-2
Glen Durrant v Sedlacek/Coughlin 3-0
Wesley Harms v Day/Smith 3-0
Finalisten: Adams - Green
Winnaar: Adams
Let's Play Darts!
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 3-1
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Glenn Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
FINALIST 1: Martin Philips
FINALIST 2: Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 3-1
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-2
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Glenn Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
FINALIST 1: Martin Philips
FINALIST 2: Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 2-3
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: James Wilson
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 2-3
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: James Wilson
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Tony O'Shea
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Alan Noris
Winnaar: Norris
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Tony O'Shea
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Alan Noris
Winnaar: Norris
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-2
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 0-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson
1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glenn Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Wilson
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Adams
Winnaar: Adams
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-2
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 0-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson
1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glenn Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: Wilson
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Adams
Winnaar: Adams
Fan van: Glen Durrant
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 uur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale
Wesley Harms - Martin Adams
Peter Sajwani v Sam Head1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 uur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale
Wesley Harms - Martin Adams
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 0-3
Deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandigers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Tony O'Shea - Jamie Hughes
Winnaar
Jamie Hughes
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 0-3
Deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 2-3
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandigers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-0
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Tony O'Shea - Jamie Hughes
Winnaar
Jamie Hughes
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
[quote="Buel"]Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-0
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Scott Waites
Winnaar: James Wilson
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-0
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-0
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Scott Waites
Winnaar: James Wilson
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-2
Alan Norris v Willem Mandigers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-2
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: Martin Philips
FINALIST 2: Alan Norris
WINNAAR: Martin Philips
Martin Adams v Jan Dekker 3-0
Martin Phillips v Madars Razma 3-0
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-2
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-2
Alan Norris v Willem Mandigers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-2
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
FINALIST 1: Martin Philips
FINALIST 2: Alan Norris
WINNAAR: Martin Philips
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 2-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: Tony O'Shea
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-0
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 2-3
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 2-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 2-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: Tony O'Shea
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-2
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-2
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: Robbie Green
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Peter Sajwani v Sam Head 3-2
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma 3-2
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-1
Eddy Sims v Cedric Waegemans 2-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 3-2
Mike Day v Jeff Smith 3-1
Scott Waites v Sam Hewson 3-1
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: Robbie Green
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
Laatst gewijzigd door 1 op Dartsjournalist, in totaal 3 keer gewijzigd.
Twitter: @PVDarts180
-
- Lid
- BerichtenCOLON 86
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 23:31
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
format voor alle wedstrijden b.o. 5
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head: 1-3
Martin Adams v Jan Dekker: 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma: 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst: 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans: 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea: 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings: 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell: 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson: 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin: 1-3
Mike Day v Jeff Smith: 3-1
Scott Waites v Sam Hewson: 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden: 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head: 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson: 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson: 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos: 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst: 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas: 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson: 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans: 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden: 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin: 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith: 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Martin Adams
Winnaar: James Wilson
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head: 1-3
Martin Adams v Jan Dekker: 3-1
Martin Phillips v MadarsRazma: 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst: 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans: 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea: 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings: 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell: 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson: 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin: 1-3
Mike Day v Jeff Smith: 3-1
Scott Waites v Sam Hewson: 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden: 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head: 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson: 2-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson: 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos: 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst: 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas: 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson: 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans: 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden: 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin: 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith: 3-1
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
16) Robbie Green - Darius Labanauskas
(1) James Wilson - Peter Sajwani/Sam Head
(9) Gary Robson - Eddy Sims/Cedric Waegemans
(8) Wesley Harms - Mike Day/Jeff Smith
(12) Jeffrey de Graaf - Seigo Asada/Brian Dawson
(5) Martin Philips - Madars Razma
(13) Remco van Eijden - Geert de Vos
(4) Scott Mitchell - Tony O'Shea
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
(15) Darryl Fitton - Paul Jennings
(2) Alan Norris - Willem Mandigers/Daniel Larsson
(10) Jamie Hughes - David Cameron/Michel van der Horst
(7) Glen Durrant - Karel Sedlacek/Paul Coughlin
(11) Ross Montgomery - Pip Blackwell
(6) Scott Waites - Sam Hewson
(14) Rick Hofstra - Jim Widmayer/Rhys Hayden
(3) Martin Adams - Jan Dekker
FINALIST 2: Martin Adams
Winnaar: James Wilson
- Xanthochroid
- Lid
- BerichtenCOLON 81
- GeregistreerdCOLON 25 Dec 2014, 16:53
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Phil Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 3-2
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 2-3
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: Tony O'Shea
FINALIST 2: Scott Waites
Winnaar: Scott Waites
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 3-2
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Phil Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 3-2
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 2-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-1
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-1
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 2-3
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-2
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: Tony O'Shea
FINALIST 2: Scott Waites
Winnaar: Scott Waites
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 1-3
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Tony O'Shea - Martin Adams
Winnaar
Tony O'Shea[/quote]
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 1-3
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-0
Scott Mitchell v Tony O’Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-0
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Glen Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
Tony O'Shea - Martin Adams
Winnaar
Tony O'Shea[/quote]
- cancellara27
- Lid
- BerichtenCOLON 512
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:01
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Jamie Hughes
Winnaar: James Wilson
Peter Sajwani v Sam Head 1-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-2
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 0-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin 2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-2
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-1
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-0
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-2
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Jamie Hughes
Winnaar: James Wilson
Unicorn Terry Jenkins 21g met deflecta nylon short shafts en poly standard flights
180'ers in 2015: 11
180'ers in 2015: 11
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
1.1 Peter Sajwani 1-3 Sam Head (P)
1.2 Martin Adams 3-2 Jan Dekker
1.3 Martin Phillips 3-2 Madars Razma
1.4 David Cameron 3-1 Michel van der Horst (P)
1.5 Eddy Sims 3-0 Cedric Waegemans (P)
1.6 Scott Mitchell 3-2 Tony O'Shea
1.7 Darryl Fitton 2-3 Paul Jennings
1.8 Ross Montgomery 3-1 Pip Blackwell
1.9 Seigo Asada 2-3 Brian Dawson (P)
1.10 Karel Sedlacek 3-2 Paul Coughlin (P)
1.11 Mike Day 3-2 Jeff Smith (P)
1.12 Scott Waites 3-1 Sam Hewson
1.13 Jim Widmayer 3-1 Rhys Hayden (P)
1.14 James Wilson 3-0 Peter Sajwani
1.15 Willem Mandigers 2-3 Daniel Larsson (P)
1.16 Jeffrey de Graaf 3-1 Brian Dawson
1.17 Remco van Eijden 2-3 Geert de Vos
1.18 Jamie Hughes 3-0 David Cameron
1.19 Robbie Green 3-0 Darius Labanauskas
1.20 Alan Norris 3-2 Daniel Larsson
1.21 Gary Robson 3-2 Eddy Sims
1.22 Rick Hofstra 3-2 Jim Widmayer
1.23 Glen Durrant 3-1 Paul Coughlin
1.24 Wesley Harms 3-1 Jeff Smith
FINALIST 1:
(8) Wesley Harms
-----------------------------------------------
FINALIST 2:
(10) Jamie Hughes
Winnaar:
Jamie Hughes
1.2 Martin Adams 3-2 Jan Dekker
1.3 Martin Phillips 3-2 Madars Razma
1.4 David Cameron 3-1 Michel van der Horst (P)
1.5 Eddy Sims 3-0 Cedric Waegemans (P)
1.6 Scott Mitchell 3-2 Tony O'Shea
1.7 Darryl Fitton 2-3 Paul Jennings
1.8 Ross Montgomery 3-1 Pip Blackwell
1.9 Seigo Asada 2-3 Brian Dawson (P)
1.10 Karel Sedlacek 3-2 Paul Coughlin (P)
1.11 Mike Day 3-2 Jeff Smith (P)
1.12 Scott Waites 3-1 Sam Hewson
1.13 Jim Widmayer 3-1 Rhys Hayden (P)
1.14 James Wilson 3-0 Peter Sajwani
1.15 Willem Mandigers 2-3 Daniel Larsson (P)
1.16 Jeffrey de Graaf 3-1 Brian Dawson
1.17 Remco van Eijden 2-3 Geert de Vos
1.18 Jamie Hughes 3-0 David Cameron
1.19 Robbie Green 3-0 Darius Labanauskas
1.20 Alan Norris 3-2 Daniel Larsson
1.21 Gary Robson 3-2 Eddy Sims
1.22 Rick Hofstra 3-2 Jim Widmayer
1.23 Glen Durrant 3-1 Paul Coughlin
1.24 Wesley Harms 3-1 Jeff Smith
FINALIST 1:
(8) Wesley Harms
-----------------------------------------------
FINALIST 2:
(10) Jamie Hughes
Winnaar:
Jamie Hughes
The Greatest Right In The World Is The Right To Be Wrong
(TUFKAQ)
(TUFKAQ)
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-2
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 2-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 2-3
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Finalist: O'Shea
Finalist: Norris
Winnaar: Norris
Peter Sajwani v Sam Head 3-2
Martin Adams v Jan Dekker 2-3
Martin Phillips v MadarsRazma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-1
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
KarelSedlacek v Paul Coughlin2-3
Mike Day v Jeff Smith 1-3
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 1-3
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 1-3
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 3-2
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 2-3
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 2-3
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-1
Finalist: O'Shea
Finalist: Norris
Winnaar: Norris
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
Peter Sajwani v Sam Head 2-3
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 1-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 1-3
Scott Mitchell v Tony O’Shea 1-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-1
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-0
Seigo Asada v Brian Dawson 2-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-0
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-1
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-1
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 2-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michel van de Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-0
Alan Norris v Willem Mandingers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-0
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Durrant v KarelSedlacek/Paul Coughlin 3-2
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Voorspel eveneens aan de hand van de volgende loting wie de beide finalisten en de winnaar worden
FINALIST 1: James Wilson
-----------------------------------------------
FINALIST 2: Alan Norris
Winnaar: Alan Norris
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen 1e ronde Lakeside 2015
Deadline Zaterdag 3 januari 14.00 uur
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O'Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michael van der Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandigers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
James Wilson v Martin Adams
Winnaar:
Martin Adams
Peter Sajwani v Sam Head 3-1
Martin Adams v Jan Dekker 3-1
Martin Phillips v Madars Razma 3-1
Deadline Zaterdag 3 januari 19:30 uur
David Cameron v Michel van der Horst 2-3
Eddy Sims v Cedric Waegemans 3-2
Scott Mitchell v Tony O'Shea 2-3
deadline Zondag 4 januari 14.00 uur
Darryl Fitton v Paul Jennings 3-2
Ross Montgomery v Pip Blackwell 3-1
Seigo Asada v Brian Dawson 1-3
Deadline Zondag 4 januari 19:00 uur
Karel Sedlacek v Paul Coughlin 1-3
Mike Day v Jeff Smith 3-2
Scott Waites v Sam Hewson 3-0
Deadline maandag 5 januari 14.00 uur
Jim Widmayer v Rhys Hayden 3-2
James Wilson v Peter Sajwani/Sam Head 3-0
Willem Mandigers v Daniel Larsson 3-2
Deadline maandag 5 januari 19.30
Jeffrey de Graaf v Seigo Asada/Brian Dawson 3-1
Remco van Eijden v Geert de Vos 1-3
Jamie Hughes v David Cameron/Michael van der Horst 3-0
deadline Dinsdag 6 januari 14.00 ur
Robbie Green v Darius Labanauskas 3-1
Alan Norris v Willem Mandigers/Daniel Larsson 3-0
Gary Robson v Eddy Sims/Cedric Waegemans 3-1
Deadline Dinsdag 6 januari 19.30 uur
Rick Hofstra v Jim Widmayer/Rhys Hayden 3-1
Glen Durrant v Karel Sedlacek/Paul Coughlin 3-1
Wesley Harms v Mike Day/Jeff Smith 3-0
Finale:
James Wilson v Martin Adams
Winnaar:
Martin Adams