Dames laatste 16
Lisa Ashton v Paula Jacklin
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell
Scott Waites (9) v Willem Mandingers
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) v Tony O'Shea
Gary Robson (13) v Madars Razma
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) v Modra/Walton
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith
(bovenstaande is toegevoegd door de mods.)
Van de Facebook van Glenn Durrant, de onofficiële lijst deelnemers aan Lakeside 2016.
Ted Hankey zal dus alleen meedoen, indien de winnaar van de Winmau World Masters 2015 al geplaatst is...
Final Lakeside Race Table UNOFFICIAL
1-16 First Round Qualifiers (Seeds)
17-24 First Round Qualifiers (Unseeded)
The other 16 qualifiers enter at the preliminary round stage
1 401 Glen Durrant
2 325 Martin Adams
3 306 Jeffrey de Graaf
4 297 Jamie Hughes
5 296 Wesley Harms
6 280 Scott Mitchell
7 279 Darryl Fitton
8 274 Geert de Vos
9 264 Scott Waites
10 248 Martin Phillips
11 245 Mark McGeeney
12 240 Jim Williams (higher WDF ranking than Robson)
13 240 Gary Robson
14 227 Pip Blackwell
15 208 Brian Dawson
16 207 Ryan de Vreede
----
17 204 Ross Montgomery
18 203 Dean Reynolds
18 203 Dennis Harbour
20 202 Madars Razma
20 202 Richard Veenstra
20 202 Willem Mandigers
23 196 Tony O'Shea
24 187 Martin Atkins
----
25 181 Darius Labanauskas
26 178 James Hurrell
27 167 Ted Hankey (Masters standby spot)
32 143 Jeff Smith (Lakeside semi-final)
here should be the 8 overseas qualfiers
Asada Japan
Rob Modra (Australia)
Peter Sajwani (Sweden) 3rd in table top 2 qualfied thru main table
David Cameron (Canada)
Kostas Pantelidis (Greece)
Craig Caldwell (New Zealand)
Larry Butler (United States of America)
Matthew Medhurst (Netherlands)