Voorspellingen Lakeside 2016
Voorspellingen Lakeside 2016
Ook voor Lakeside een spel.
Deze keer voorspellingen in poulevorm
Deadline zaterdag 2 januari 2016 14.00 uur
Lisa Ashton v Paula Jacklin
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell
Scott Waites (9) v Willem Mandingers
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) v Tony O'Shea
Gary Robson (13) v Madars Razma
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) v Modra/Walton
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
Welke Nederlander komt het verst?
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Het puntenverloop:
Damestoernooi: 2 punten per juiste kwartfinalist, 3 punten per halve finalist, 4 per finalist, 5 juiste winnares. Als in een onderdeel (tot en met de finale) alle namen juist zijn 5 punten extra
Herentoernooi: 1 punt bij juiste winnaar, 2 als ook de uitslag goed is. 3 punten per juiste kwartfinalist, 4 per juiste halve finalist, 5 per juiste finalist, 10 bij juiste winnaar. 5 punten extra als in een onderdeel (tot en met finale) alle namen juist zijn.
Puntenverloop bonusvragen. Vraag 1: maximaal 3, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 2: maximaal 5, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 3 t/m 5: 5 punten.
Te winnen ponden voor de O.O.M.
1. 100000
2. 50000
3-4 30000
5-8. 20000
9-16 15000
17-32 10000
33-40 6500
Deze keer voorspellingen in poulevorm
Deadline zaterdag 2 januari 2016 14.00 uur
Lisa Ashton v Paula Jacklin
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell
Scott Waites (9) v Willem Mandingers
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) v Tony O'Shea
Gary Robson (13) v Madars Razma
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) v Modra/Walton
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
Welke Nederlander komt het verst?
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Het puntenverloop:
Damestoernooi: 2 punten per juiste kwartfinalist, 3 punten per halve finalist, 4 per finalist, 5 juiste winnares. Als in een onderdeel (tot en met de finale) alle namen juist zijn 5 punten extra
Herentoernooi: 1 punt bij juiste winnaar, 2 als ook de uitslag goed is. 3 punten per juiste kwartfinalist, 4 per juiste halve finalist, 5 per juiste finalist, 10 bij juiste winnaar. 5 punten extra als in een onderdeel (tot en met finale) alle namen juist zijn.
Puntenverloop bonusvragen. Vraag 1: maximaal 3, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 2: maximaal 5, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 3 t/m 5: 5 punten.
Te winnen ponden voor de O.O.M.
1. 100000
2. 50000
3-4 30000
5-8. 20000
9-16 15000
17-32 10000
33-40 6500
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Moeten we de voorrondes bij de mannen ook voorspellen?
Sam Hewson heeft overigens Vladimir Andersen vervangen.
Sam Hewson heeft overigens Vladimir Andersen vervangen.
Laatst gewijzigd door 1 op Dartsjournalist, in totaal 30 keer gewijzigd.
Twitter: @PVDarts180
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Kwartfinalisten dames: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Finalisten: Ashton, Sherrock
Winnares: Ashton
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Sam Hewson
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) 3-0 Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) 2-3 Butler/Hurrell
Scott Waites (9) 3-1 Willem Mandingers
Geert de Vos (8) 3-0 Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) 3-1 Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) 3-2 Tony O'Shea
Gary Robson (13) 3-2 Madars Razma
Jamie Hughes (4) 3-1 Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) 3-2 Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) 2-3 Martin Atkins
Mark McGeeney (11) 3-2 Sajwani/Hewson
Scott Mitchell (6) 3-0 Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) 3-1 Dennis Harbour
Martin Phillips (10) 2-3 Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) 3-2 Modra/Walton
Martin Adams (2) 3-1 Medhurst/Smith
Kwartfinalisten: Durrant, De Vos, Harms, Hughes, De Graaf, Mitchell, Hankey, Adams
Halve finalisten: Durrant, Hughes, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant - Adams
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist
Halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Finalisten: Ashton, Sherrock
Winnares: Ashton
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Sam Hewson
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) 3-0 Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) 2-3 Butler/Hurrell
Scott Waites (9) 3-1 Willem Mandingers
Geert de Vos (8) 3-0 Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) 3-1 Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) 3-2 Tony O'Shea
Gary Robson (13) 3-2 Madars Razma
Jamie Hughes (4) 3-1 Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) 3-2 Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) 2-3 Martin Atkins
Mark McGeeney (11) 3-2 Sajwani/Hewson
Scott Mitchell (6) 3-0 Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) 3-1 Dennis Harbour
Martin Phillips (10) 2-3 Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) 3-2 Modra/Walton
Martin Adams (2) 3-1 Medhurst/Smith
Kwartfinalisten: Durrant, De Vos, Harms, Hughes, De Graaf, Mitchell, Hankey, Adams
Halve finalisten: Durrant, Hughes, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant - Adams
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Nee hoeft niet. Voorronde heb ik gemeld met de bonusvraag in het achterhoofdDartsjournalist schreefCOLONMoeten we de voorrondes bij de mannen ook voorspellen?
Sam Hewson heeft overigens Vladimir Andersen vervangen.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
DAMES:
Kwartfinalisten: Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen de Graaf, Deta Hedman, Rachel Brooks, Tina Osborne, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Lisa Ashton, Anastasia Dobromyslova, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton en Fallon Sherrock
Winnaar: Lisa Ashton
HEREN:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-0
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-0
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-1
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 2-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Scott Waites, Jim Williams, Jamie Hughes, Jeffrey de Graaf, Scott Mitchell, Darryl Fitton, Martin Adams
Halve finalisten: Glen Durrant, Jim Williams, Jeffrey de Graaf, Martin Adams
Finalisten: Glen Durrant en Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
BONUS:
Hoeveel voorrondewinnaars bereiken de 2e ronde? Twee
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? Acht
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)? Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)? Halve finale
Kwartfinalisten: Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen de Graaf, Deta Hedman, Rachel Brooks, Tina Osborne, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Lisa Ashton, Anastasia Dobromyslova, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton en Fallon Sherrock
Winnaar: Lisa Ashton
HEREN:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-0
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-0
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-1
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 2-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Scott Waites, Jim Williams, Jamie Hughes, Jeffrey de Graaf, Scott Mitchell, Darryl Fitton, Martin Adams
Halve finalisten: Glen Durrant, Jim Williams, Jeffrey de Graaf, Martin Adams
Finalisten: Glen Durrant en Martin Adams
Winnaar: Martin Adams
BONUS:
Hoeveel voorrondewinnaars bereiken de 2e ronde? Twee
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale? Acht
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)? Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)? Halve finale
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
-
- Lid
- BerichtenCOLON 386
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 17:09
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Deze keer voorspellingen in poulevorm
Deadline zaterdag 2 januari 2016 14.00 uur
Lisa Ashton v Paula Jacklin A
Trina Gulliver v Dee Bateman A
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra A
Aileen de Graaf v Casey Gallagher A
Deta Hedman v Corinne Hammond A
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks A
Zoe Jones v Tina Osborne A
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters A
De kwartfinalisten van het dames toernooi
Lisa Ashton, Gulliver, Dobromyslova, de Graaf, Hedman, winstanley, Jones, sherrock
Halve finalisten
Ashton, dobromyslova, Hedman, sherrock
Finalisten.
Dobromyslova, sherrock
Winnares
Sherrock
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
Uitslag 1e ronde heren toernooi.
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-2
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-2
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 2-3
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 1-3
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
* De kwartfinalisten,
Durrant, waites, O shea, Montgomery, Mitchell, de graaf, hankey, adams
halve finalisten,
Durrant, o'shea, Mitchell, Hankey
finalisten
Durrant, Hankey
en winnaar
Hankey
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
3
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
5
Welke Nederlander komt het verst?
De Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)
Verliezend finalist
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)
Kwartfinale
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Het puntenverloop:
Damestoernooi: 2 punten per juiste kwartfinalist, 3 punten per halve finalist, 4 per finalist, 5 juiste winnares. Als in een onderdeel (tot en met de finale) alle namen juist zijn 5 punten extra
Herentoernooi: 1 punt bij juiste winnaar, 2 als ook de uitslag goed is. 3 punten per juiste kwartfinalist, 4 per juiste halve finalist, 5 per juiste finalist, 10 bij juiste winnaar. 5 punten extra als in een onderdeel (tot en met finale) alle namen juist zijn.
Puntenverloop bonusvragen. Vraag 1: maximaal 3, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 2: maximaal 5, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 3 t/m 5: 5 punten.
Te winnen ponden voor de O.O.M.
1. 100000
2. 50000
3-4 30000
5-8. 20000
9-16 15000
17-32 10000
33-40 6500[/quote]
Deadline zaterdag 2 januari 2016 14.00 uur
Lisa Ashton v Paula Jacklin A
Trina Gulliver v Dee Bateman A
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra A
Aileen de Graaf v Casey Gallagher A
Deta Hedman v Corinne Hammond A
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks A
Zoe Jones v Tina Osborne A
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters A
De kwartfinalisten van het dames toernooi
Lisa Ashton, Gulliver, Dobromyslova, de Graaf, Hedman, winstanley, Jones, sherrock
Halve finalisten
Ashton, dobromyslova, Hedman, sherrock
Finalisten.
Dobromyslova, sherrock
Winnares
Sherrock
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
Uitslag 1e ronde heren toernooi.
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-2
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-2
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 2-3
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 1-3
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
* De kwartfinalisten,
Durrant, waites, O shea, Montgomery, Mitchell, de graaf, hankey, adams
halve finalisten,
Durrant, o'shea, Mitchell, Hankey
finalisten
Durrant, Hankey
en winnaar
Hankey
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde
3
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale
5
Welke Nederlander komt het verst?
De Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)
Verliezend finalist
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)
Kwartfinale
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Het puntenverloop:
Damestoernooi: 2 punten per juiste kwartfinalist, 3 punten per halve finalist, 4 per finalist, 5 juiste winnares. Als in een onderdeel (tot en met de finale) alle namen juist zijn 5 punten extra
Herentoernooi: 1 punt bij juiste winnaar, 2 als ook de uitslag goed is. 3 punten per juiste kwartfinalist, 4 per juiste halve finalist, 5 per juiste finalist, 10 bij juiste winnaar. 5 punten extra als in een onderdeel (tot en met finale) alle namen juist zijn.
Puntenverloop bonusvragen. Vraag 1: maximaal 3, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 2: maximaal 5, met aftrek van 1 punt per verschilpunt, vraag 3 t/m 5: 5 punten.
Te winnen ponden voor de O.O.M.
1. 100000
2. 50000
3-4 30000
5-8. 20000
9-16 15000
17-32 10000
33-40 6500[/quote]
Darts.nu O.o.M afgesloten als 87e.
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Vrouwen:
Kwartfinale:
Lisa Ashton v Dee Bateman
Anastasia Dobormyslova v Aileen de Graaf
Deta Hedman v Rachel Brooks
Zoe Jones v Fallon Sherrock
Halve finale:
Lisa Ashton v Aileen de Graaf
Deta Hedman v Fallon Sherrock
Finale:
Lisa Ashton v Fallon Sherrock
Winnaar:
Fallon Sherrock
----------------------------------------------------------
Heren:
1e ronde:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 1-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-1
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 1-3
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-0
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Hewson 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 2-3
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-0
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Kwartfinale:
Glen Durrant v Scott Waites
Jim Williams v Jamie Hughes
Richard Veenstra v Mark McGeeney
Darryl Fitton v Martin Adams
Halve finale:
Glen Durrant v Jim Williams
Mark McGeeney v Martin Adams
Finale:
Glen Durrant v Martin Adams
Winnaar:
Glen Durrant
----------------------------------------------------------
Bonus:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst: Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst): Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst): Halve Finale (ervan uitgaand dat vraag niet hoeft te kloppen met voorspelde bracket)
Kwartfinale:
Lisa Ashton v Dee Bateman
Anastasia Dobormyslova v Aileen de Graaf
Deta Hedman v Rachel Brooks
Zoe Jones v Fallon Sherrock
Halve finale:
Lisa Ashton v Aileen de Graaf
Deta Hedman v Fallon Sherrock
Finale:
Lisa Ashton v Fallon Sherrock
Winnaar:
Fallon Sherrock
----------------------------------------------------------
Heren:
1e ronde:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 1-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-1
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 1-3
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-0
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Hewson 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 2-3
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-0
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Kwartfinale:
Glen Durrant v Scott Waites
Jim Williams v Jamie Hughes
Richard Veenstra v Mark McGeeney
Darryl Fitton v Martin Adams
Halve finale:
Glen Durrant v Jim Williams
Mark McGeeney v Martin Adams
Finale:
Glen Durrant v Martin Adams
Winnaar:
Glen Durrant
----------------------------------------------------------
Bonus:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst: Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst): Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst): Halve Finale (ervan uitgaand dat vraag niet hoeft te kloppen met voorspelde bracket)
Laatst gewijzigd door 1 op Dartfantje, in totaal 31 keer gewijzigd.
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-1
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 1-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 2-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
finalisten Dobromyslova, Sherrock
winnares Dobromyslova
* De kwartfinalisten: Durrant, Waites, O'Shea, Robson, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
halve finalisten: Waites, O'Shea, Mitchell, Adams
finalisten: Waites, Adams
winnaar: Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 0
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 7
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant kwartfinale
Hoe ver komt Martin Adams Winnaar
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-1
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 1-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 2-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
finalisten Dobromyslova, Sherrock
winnares Dobromyslova
* De kwartfinalisten: Durrant, Waites, O'Shea, Robson, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
halve finalisten: Waites, O'Shea, Mitchell, Adams
finalisten: Waites, Adams
winnaar: Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 0
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 7
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant kwartfinale
Hoe ver komt Martin Adams Winnaar
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-0
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-0
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-1
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 0-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-1
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-0
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 1-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-0
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
finalisten Dobromyslova, hedman
winnares Dobromyslova
* De kwartfinalisten: Durrant, Waites, O'Shea, Robson, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
halve finalisten: Waites, O'Shea, Mitchell, Adams
finalisten: Waites, Adams
winnaar: Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 8
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant winnaar
Hoe ver komt Martin Adams finale
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-0
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-0
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-1
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 0-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-1
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-0
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 1-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-0
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
finalisten Dobromyslova, hedman
winnares Dobromyslova
* De kwartfinalisten: Durrant, Waites, O'Shea, Robson, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
halve finalisten: Waites, O'Shea, Mitchell, Adams
finalisten: Waites, Adams
winnaar: Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 8
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant winnaar
Hoe ver komt Martin Adams finale
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Ook voor Lakeside een spel.
Deze keer voorspellingen in poulevorm
Deadline zaterdag 2 januari 2016 14.00 uur
Lisa Ashton v Trina Gulliver
Anastasia Dobromyslova v Aileen de Graaf
Deta Hedman v Lorraine Winstanley
Zoe Jones v Fallon Sherrock
ROOD zijn de halve finalisten ...
Finale : Lisa Ashton v Fallon Sherrock
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 1-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 1-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 1-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-2
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Glenn Durrant v Scott Waites
Wesley Harms v Jamie Hughes
Jeffrey de Graaf v Scott Mitchell
Darryl Fitton v Martin Adams
Finale : Scott Waites v Martin Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 7
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) 1/4 finale
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) verliezend finalist
Deze keer voorspellingen in poulevorm
Deadline zaterdag 2 januari 2016 14.00 uur
Lisa Ashton v Trina Gulliver
Anastasia Dobromyslova v Aileen de Graaf
Deta Hedman v Lorraine Winstanley
Zoe Jones v Fallon Sherrock
ROOD zijn de halve finalisten ...
Finale : Lisa Ashton v Fallon Sherrock
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 1-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 1-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 1-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-2
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Glenn Durrant v Scott Waites
Wesley Harms v Jamie Hughes
Jeffrey de Graaf v Scott Mitchell
Darryl Fitton v Martin Adams
Finale : Scott Waites v Martin Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 7
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) 1/4 finale
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) verliezend finalist
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Kwartfinalisten dames:Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastacia Dobromyslova, Aileen de Graaf, Deta Hedman, Lorraine Winstanley. Zoe Jones en Fallon Sherrock
Halve finalisten dames:Lisa Ashton, Anastacia Dobromyslova, Deta Hedman en Fallon Sherrock
Runner-up Dames:Anastacia Dobromyslova
Winnares:Fallon Sherrock
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-2
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-0
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-2
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 1-3
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-2
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Glen Durrant - Geert de Vos
Wesley Harms - Ross Montgomery
Richard Veenstra - Scott Mitchell
Darryl Fitton - Martin Adams
Durrant - Montgomery
Mitchell - Adams
Durrant - Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 6
Welke Nederlander komt het verst?Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)Verliezend Finalist
Halve finalisten dames:Lisa Ashton, Anastacia Dobromyslova, Deta Hedman en Fallon Sherrock
Runner-up Dames:Anastacia Dobromyslova
Winnares:Fallon Sherrock
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-2
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-0
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-2
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 1-3
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-2
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Glen Durrant - Geert de Vos
Wesley Harms - Ross Montgomery
Richard Veenstra - Scott Mitchell
Darryl Fitton - Martin Adams
Durrant - Montgomery
Mitchell - Adams
Durrant - Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 6
Welke Nederlander komt het verst?Richard Veenstra
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst)Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst)Verliezend Finalist
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
DAMES:
Kwartfinalisten: Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen de Graaf. Deta Hedman, Lorraine Winstanley, Zoe Jones, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Lisa Ashton, Anastasia Dobromyslova, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Winnares Lisa Ashton
HEREN
1e ronde:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-1
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-2
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-2
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Scott Waites, Wesley Harms, Ross Montgomery, Jeffrey de Graaf, Scott Mitchell, Martin Phillips, Martin Adams
Halve finalisten: Glen Durrant, Ross Montgomery, Scott Mitchell, Martin Adams
Finalisten: Glen Durrant, Martin Adams
Winnaar: Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar:
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Kwartfinalisten: Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen de Graaf. Deta Hedman, Lorraine Winstanley, Zoe Jones, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Lisa Ashton, Anastasia Dobromyslova, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Winnares Lisa Ashton
HEREN
1e ronde:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-1
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-2
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-2
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Scott Waites, Wesley Harms, Ross Montgomery, Jeffrey de Graaf, Scott Mitchell, Martin Phillips, Martin Adams
Halve finalisten: Glen Durrant, Ross Montgomery, Scott Mitchell, Martin Adams
Finalisten: Glen Durrant, Martin Adams
Winnaar: Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar:
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Kwartfinalisten dames: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Finalisten: Ashton, Sherrock
Winnares: Ashton
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Sam Hewson
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) 3-0 Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) 2-3 Butler/Hurrell
Scott Waites (9) 3-1 Willem Mandingers
Geert de Vos (8) 3-0 Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) 3-1 Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) 3-2 Tony O'Shea
Gary Robson (13) 3-2 Madars Razma
Jamie Hughes (4) 3-1 Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) 3-2 Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) 2-3 Martin Atkins
Mark McGeeney (11) 3-2 Sajwani/Hewson
Scott Mitchell (6) 3-0 Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) 3-1 Dennis Harbour
Martin Phillips (10) 2-3 Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) 3-2 Modra/Walton
Martin Adams (2) 3-1 Medhurst/Smith
Kwartfinalisten: Durrant, De Vos, Harms, Hughes, De Graaf, Mitchell, Hankey, Adams
Halve finalisten: Durrant, Hughes, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant - Adams
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist[/quote]
Halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Finalisten: Ashton, Sherrock
Winnares: Ashton
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Sam Hewson
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) 3-0 Dean Reynolds
Ryan de Vreede (16) 2-3 Butler/Hurrell
Scott Waites (9) 3-1 Willem Mandingers
Geert de Vos (8) 3-0 Pantalidis/Peetoom
Wesley Harms (5) 3-1 Asada/Labanauskas
Jim Williams (12) 3-2 Tony O'Shea
Gary Robson (13) 3-2 Madars Razma
Jamie Hughes (4) 3-1 Ross Montgomery
Jeffrey de Graaf (3) 3-2 Richard Veenstra
Pip Blackwell (14) 2-3 Martin Atkins
Mark McGeeney (11) 3-2 Sajwani/Hewson
Scott Mitchell (6) 3-0 Caldwell/Soutar
Darryl Fitton (7) 3-1 Dennis Harbour
Martin Phillips (10) 2-3 Cameron/(Hankey)
Brian Dawson (15) 3-2 Modra/Walton
Martin Adams (2) 3-1 Medhurst/Smith
Kwartfinalisten: Durrant, De Vos, Harms, Hughes, De Graaf, Mitchell, Hankey, Adams
Halve finalisten: Durrant, Hughes, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant - Adams
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist[/quote]
Fan van: Glen Durrant
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Lisa Ashton v Paula Jacklin
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Kwartfinale
Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Lorraine Winstanley, Zoe Jones, Fallon Sherrock
Halve Finale: Lisa Ashton, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finale: Lisa Ashton - Fallon Sherrock
Winnaar: Lisa Ashton
Heren voorronde
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Hewson 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Kwartfinale: Glen Durrant, Scott Waites, Jim Williams, Jamie Hughes, Jeffrey De Graaf, Mark McGeeney, Darryl Fitton, Martin Adams
Halve Finale: Glen Durrant, Jim Williams, Mark McGeeney, Martin Adams
Finale; Glen Durrant, Martin Adams
Winnaar: Glen Durrant
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 8
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey De Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Kwartfinale
Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Lorraine Winstanley, Zoe Jones, Fallon Sherrock
Halve Finale: Lisa Ashton, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finale: Lisa Ashton - Fallon Sherrock
Winnaar: Lisa Ashton
Heren voorronde
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-2
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Hewson 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
Kwartfinale: Glen Durrant, Scott Waites, Jim Williams, Jamie Hughes, Jeffrey De Graaf, Mark McGeeney, Darryl Fitton, Martin Adams
Halve Finale: Glen Durrant, Jim Williams, Mark McGeeney, Martin Adams
Finale; Glen Durrant, Martin Adams
Winnaar: Glen Durrant
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 8
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey De Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi:
Kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, de Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
Halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Finalisten: Ashton, Sherrock
Winnares: Sherrock
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 1-3
Scott Waites (9) v Willem Mandigers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 1-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 1-3
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-2
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Kwartfinalisten: Durrant, Waites, Harms, Montgomery, de Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
Halve finalisten: Durrant, Harms, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant, Adams
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst): Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst): Verliezend finalist
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi:
Kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, de Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
Halve finalisten: Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Finalisten: Ashton, Sherrock
Winnares: Sherrock
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 1-3
Scott Waites (9) v Willem Mandigers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 1-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 1-3
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-2
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-2
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-0
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Kwartfinalisten: Durrant, Waites, Harms, Montgomery, de Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
Halve finalisten: Durrant, Harms, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant, Adams
Winnaar: Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 2
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst): Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst): Verliezend finalist
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Kwartfinalisten: Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Lorraine Winstanley, Zoe Jones, Fallon Sherrock
Halve Finalisten: Lisa Ashton, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Winnares: Fallon Sherrock
Heren voorronde
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 1-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-1
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Hewson 2-3
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 2-3
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
De kwartfinalisten: Durrant, de Vos, Harms, Hughes, de Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
Halve finalisten: Durrant, Hughes, de Graaf, Adams
Finalisten: Durrant, Adams
Winnaar: Durrant
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 3
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 8
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey De Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Halve Finalisten: Lisa Ashton, Aileen De Graaf, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Winnares: Fallon Sherrock
Heren voorronde
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 1-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-2
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 3-1
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Hewson 2-3
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/Hankey 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 2-3
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
De kwartfinalisten: Durrant, de Vos, Harms, Hughes, de Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
Halve finalisten: Durrant, Hughes, de Graaf, Adams
Finalisten: Durrant, Adams
Winnaar: Durrant
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 3
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 8
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey De Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-0
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-2
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-0
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 1-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 1-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-0
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-2
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
halve finalisten: Ashton, De Graaf, Hedman, Sherrock
finalisten De Graaf, Sherrock
winnares Sherrock
* De kwartfinalisten: Durrant, Waites, Harms, Montgomery, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
halve finalisten: Durrant, Harms, Mitchell, Adams
finalisten: Durrant, Adams
winnaar: Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 0
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant: Finale
Hoe ver komt Martin Adams: Winnaar
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-0
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-2
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-0
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 1-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 1-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-0
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-0
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-0
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-0
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-2
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten: Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
halve finalisten: Ashton, De Graaf, Hedman, Sherrock
finalisten De Graaf, Sherrock
winnares Sherrock
* De kwartfinalisten: Durrant, Waites, Harms, Montgomery, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
halve finalisten: Durrant, Harms, Mitchell, Adams
finalisten: Durrant, Adams
winnaar: Adams
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 0
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 7
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant: Finale
Hoe ver komt Martin Adams: Winnaar
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Lisa Ashton v Paula Jacklin
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-1
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 0-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 2-3
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Damestoernooi
Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Dobromyslova, Sherrock
Sherrock
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Durrant, Waites, Harms, Robson, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
Durrant, Harms, Mitchell, Adams
Harms, Mitchell
Mitchell
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 8
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Halve finale
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Halve finale
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 3-1
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-0
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-1
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 0-3
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 2-3
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
Damestoernooi
Ashton, Gulliver, Dobromyslova, De Graaf, Hedman, Winstanley, Jones, Sherrock
Ashton, Dobromyslova, Hedman, Sherrock
Dobromyslova, Sherrock
Sherrock
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Durrant, Waites, Harms, Robson, De Graaf, Mitchell, Fitton, Adams
Durrant, Harms, Mitchell, Adams
Harms, Mitchell
Mitchell
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale 8
Welke Nederlander komt het verst? Wesley Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Halve finale
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Halve finale
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Kwartfinalisten: Lisa Ashton, Trina Gulliver, Anastasia Dobromyslova, Aileen de Graaf. Deta Hedman, Lorraine Winstanley, Zoe Jones, Fallon Sherrock
Halve finalisten: Lisa Ashton, Anastasia Dobromyslova, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Winnares Lisa Ashton
HEREN
1e ronde:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-2
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-2
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-2
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Scott Waites, Wesley Harms, Ross Montgomery, Jeffrey de Graaf, Scott Mitchell, Martin Phillips, Martin Adams
Halve finalisten: Glen Durrant, Ross Montgomery, Scott Mitchell, Martin Adams
Finalisten: Glen Durrant, Martin Adams
Winnaar: Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 6
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar:
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")[/quote]
Halve finalisten: Lisa Ashton, Anastasia Dobromyslova, Deta Hedman, Fallon Sherrock
Finalisten: Lisa Ashton, Fallon Sherrock
Winnares Lisa Ashton
HEREN
1e ronde:
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-2
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 3-1
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-0
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-1
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 3-2
Gary Robson (13) v Madars Razma 3-1
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-2
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-2
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-2
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 3-1
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-2
Kwartfinalisten: Glen Durrant, Scott Waites, Wesley Harms, Ross Montgomery, Jeffrey de Graaf, Scott Mitchell, Martin Phillips, Martin Adams
Halve finalisten: Glen Durrant, Ross Montgomery, Scott Mitchell, Martin Adams
Finalisten: Glen Durrant, Martin Adams
Winnaar: Glen Durrant
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 1
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 6
Welke Nederlander komt het verst? Jeffrey de Graaf
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst) Winnaar:
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst) Verliezend finalist
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")[/quote]
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Lisa Ashton v Paula Jacklin
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Kwartfinales±
Ashton v Gulliver
Anastasia v De Graaf
Hedman v Brooks
Jones v Sherrock
Semi:
Ashton v Anastasia
Hedman v Sherrock
Winnaar: Sherrock
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 2-3
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-1
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-14
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 2-3
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Kwartfinalisten: Durrant, de Vos, Harms, Razma, Blackwell, Mitchell, Fitton, Adams.
Semi: Durrant, Razma, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant, Adams
Winnaar: Durrant
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 3
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 6
Welke Nederlander komt het verst?: Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst): Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst): Runner-up
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
Trina Gulliver v Dee Bateman
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Aileen de Graaf v Casey Gallagher
Deta Hedman v Corinne Hammond
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks
Zoe Jones v Tina Osborne
Fallon Sherrock v Anne-Louise Peters
Kwartfinales±
Ashton v Gulliver
Anastasia v De Graaf
Hedman v Brooks
Jones v Sherrock
Semi:
Ashton v Anastasia
Hedman v Sherrock
Winnaar: Sherrock
Heren voorronde
Seigo Asada v Darius Labanuaskas
Rob Modra v John Walton
Peter Sajwani v Vladimir Andersen
David Cameron v Ted Hankey/Standby
Kostas Pantelidis v Darren Peetoom
Craig Caldwell v Alan Soutar
Larry Butler v James Hurrell
Matthew Medhurst v Jeff Smith
1e ronde Heren
Glen Durrant (1) v Dean Reynolds 3-1
Ryan de Vreede (16) v Butler/Hurrell 2-3
Scott Waites (9) v Willem Mandingers 2-3
Geert de Vos (8) v Pantalidis/Peetoom 3-1
Wesley Harms (5) v Asada/Labanauskas 3-14
Jim Williams (12) v Tony O'Shea 2-3
Gary Robson (13) v Madars Razma 2-3
Jamie Hughes (4) v Ross Montgomery 2-3
Jeffrey de Graaf (3) v Richard Veenstra 3-2
Pip Blackwell (14) v Martin Atkins 3-1
Mark McGeeney (11) v Sajwani/Andersen 3-1
Scott Mitchell (6) v Caldwell/Soutar 3-1
Darryl Fitton (7) v Dennis Harbour 3-1
Martin Phillips (10) v Cameron/(Hankey) 2-3
Brian Dawson (15) v Modra/Walton 3-1
Martin Adams (2) v Medhurst/Smith 3-1
Kwartfinalisten: Durrant, de Vos, Harms, Razma, Blackwell, Mitchell, Fitton, Adams.
Semi: Durrant, Razma, Mitchell, Adams
Finalisten: Durrant, Adams
Winnaar: Durrant
Voorspel het volgende:
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnares van het dames toernooi
* De uitslagen van de 1e ronde in het herentoernooi (format b.o. 5)
* De kwartfinalisten, halve finalisten, finalisten en winnaar
Geef daarnaast antwoord op de volgende vragen:
Hoeveel voorronde winnaars bereiken de 2e ronde: 3
Hoeveel van de 16 geplaatste spelers bereiken de kwartfinale: 6
Welke Nederlander komt het verst?: Harms
Hoe ver komt Glenn Durrant (1e geplaatst): Winnaar
Hoe ver komt Martin Adams (2e geplaatst): Runner-up
(Bij de laatste 2 vragen: als je denkt de finale antwoord dan met "winnaar" of "verliezend finalist")
EINDSTAND Voorspellingen Lakeside 2016
Een korte heropening om de EINDSTAND bekend te maken.
Ik dank iedereen voor de deelname en feliciteer Nishikigoi met de behaalde overwinning
1 Nishikigoi 78
--------------------------
2 Tabletennisman 56
--------------------------
3 ZBC97 54
4 JeroenvdV 52
--------------------------
4 Dartfantje 52
6 Dartsjournalist 51
6 Elite 51
8 dirk19 50
--------------------------
9 Ratm 46
9 TheMachine 46
11 Dartmat 45
12 JeedeBee 44
12 Marks180 44
12 Jowinho 44
15 Ivanthedarts180 41
15 Buel 41
----------------------------
17 Dartty 38
Deze stand zal ik in de loop van morgen vertalen naar de O.O.M.
De komende tijd zal er weer veel te voorspellen zijn, er zullen maar liefst 3 items gestart worden de komende dagen.
Tot dan!
Ik dank iedereen voor de deelname en feliciteer Nishikigoi met de behaalde overwinning
1 Nishikigoi 78
--------------------------
2 Tabletennisman 56
--------------------------
3 ZBC97 54
4 JeroenvdV 52
--------------------------
4 Dartfantje 52
6 Dartsjournalist 51
6 Elite 51
8 dirk19 50
--------------------------
9 Ratm 46
9 TheMachine 46
11 Dartmat 45
12 JeedeBee 44
12 Marks180 44
12 Jowinho 44
15 Ivanthedarts180 41
15 Buel 41
----------------------------
17 Dartty 38
Deze stand zal ik in de loop van morgen vertalen naar de O.O.M.
De komende tijd zal er weer veel te voorspellen zijn, er zullen maar liefst 3 items gestart worden de komende dagen.
Tot dan!
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: EINDSTAND Voorspellingen Lakeside 2016
Zo zo ... dat is nog eens een mooie RUIME overwinning,
als ik dat zelf mag zeggen
Dit voorspel format blijkt mij (nu) dus wel te liggen.
Al vind ik het per ronde elke wedstrijd voorspellen, toch echt veel leuker.
Waarom was dat dit toernooi eigenlijk niet het geval ... Buel ?
Wel weer bedankt voor je inzet Buel.
als ik dat zelf mag zeggen
Dit voorspel format blijkt mij (nu) dus wel te liggen.
Al vind ik het per ronde elke wedstrijd voorspellen, toch echt veel leuker.
Waarom was dat dit toernooi eigenlijk niet het geval ... Buel ?
Wel weer bedankt voor je inzet Buel.
Re: EINDSTAND Voorspellingen Lakeside 2016
Tuurlijk mag je dat zelf zeggen. Ik had zaterdag al gezien dat de eindstand al bekend was, alleen niet met de scores. Maar de volgorde die stond zaterdag alvastNishikigoi schreefCOLONZo zo ... dat is nog eens een mooie RUIME overwinning,
als ik dat zelf mag zeggen
Dit voorspel format blijkt mij (nu) dus wel te liggen.
Al vind ik het per ronde elke wedstrijd voorspellen, toch echt veel leuker.
Waarom was dat dit toernooi eigenlijk niet het geval ... Buel ?
Wel weer bedankt voor je inzet Buel.
De keus om het gekozen spelformat te kiezen had enkel een organisatorische reden. Had afgelopen week een aantal afspraken en verplichtingen. Hierdoor kon ik niet garanderen jullie tijdig op de hoogte te brengen van diverse nieuwe tussenstanden en/of voorspellingen.
Het goede nieuws is dat er 2 voorspellingen aankomen. Uiteraard wordt de PL elke week opnieuw voorspeld en er volgt een voorspelspel geplaatst voor The Masters
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen Lakeside 2016
Van harte gefeliciteerd Nishikigoi met de zeer ruime en dikverdiende overwinning!
Wederom erg bedankt Buel voor het organiseren!
Wederom erg bedankt Buel voor het organiseren!
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!