Speelschema en Uitslagen van The BDO WK Darts 2016 "Lakeside"

Gebruikers-avatar
Fred Raket
Moderator
BerichtenCOLON 5323
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59

Speelschema en Uitslagen van The BDO WK Darts 2016 "Lakeside"

Bericht door Fred Raket » 01 Jan 2016, 18:56

Speelschema en uitslagen Lakeside 2016 te volgen op TV via BBC 1 en 2 en Eurosport

Zaterdag 2 januari 2016
14:00: Jim Williams – Tony O’Shea 3-0
15:30: Lisa Ashton – Paula Jacklin 2-0
16:00: Craig Caldwell – Alan Soutar 3-1
17:30: Darryl Fitton – Dennis Harbour 2-3

19:30: Larry Butler – James Hurrell 3-2
20:45: Anastasia Dobromyslova – Anca Zijlstra 1-2
21:15: Matthew MedhurstJeff Smith 0-3
22:30: Glen Durrant – Dean Reynolds 3-0

Zondag 3 januari 2016
14:00: Scott Mitchell – Caldwell 3-2
15:15: Peter Sajwani – Vladimir Andersen 3-2
16:30: Fallon Sherrock – Ann-Louise Peters 1-2
17:00: David Cameron – Ted Hankey 0-3

19:00: Kostas Pantelidis – Darren Peetoom 3-2
20:15: Trina Gulliver – Dee Bateman 2-1
20:45: Seigo Asada – Darius Labanauskas 3-1
22:00: Scott WaitesWillem Mandigers 3-0

Maandag 4 januari 2016
14:00: Rob Modra – John Walton 0-3
15:15: Jeffrey De Graaf – Richard Veenstra 2-3
16:30: Pip Blackwell – Martin Atkins 0-3

19:00: Ryan De VreedeButler 2-3
20:15: Aileen De Graaf – Casey Gallagher 2-0
20:45: Jamie Hughes – Ross Montgomery 3-0
22:00: Martin Phillips – Ted Hankey 3-0

Dinsdag 5 januari 2016
14:00: Martin Adams – Jeff Smith 0-3
15:15: Mark McGeeney – Sajwani 3-0
16:30: Deta Hedman – Corrine Hammond 2-0
17:00: Gary Robson – Madars Razma 1-3

19:00: Geert De Vos – Pantelidis 3-1
20:15: Zoe Jones – Tina Osborne
20:45: Wesley Harms – Asada 3-2
22:00: Brian Dawson – John Walton 3-2

Woensdag 6 januari 2016
14:00: Ronde 2 Mannen
Jim Williams v Wesley Harms 3-4
Lorraine Winstanley v Rachel Brooks 2-0
Larry Butler v Glen Durrant 0-4

Dennis Harbour v Martin Phillips 4-1
Jamie Hughes v Madars Razma 4-1
Brian Dawson v Jeff Smith 1-4

Donderdag 7 januari 2016
Finale jeugd
14:00: Joshua Richardson – Jordan Boyce 3-2
BDO World Youth Champion

Ann-Louise Peters v Zoe Jones 2-1
Mark McGeeney v Scott Mitchell 3-4
Trina Gulliver v Lisa Ashton 2-1

Aileen De Graaf v Anca Zijlstra 2-1
Martin Atkins v Richard Veenstra 0-4
Winstanley v Deta Headman 0-2
Scott Waites v Geert De Vos 4-3


Vrijdag 8 januari 2016
Heren QF b.o.9 sets, 5 legs

Wesley Harms V Jamie Hughes 1-5
Glen Durrant V Scott Waites 4-5

Avond sessie 18:30u
Deta Hedman v Ann-Louise Peters 2-0 Dames SF

Jeff Smith v Dennis Harbour 5-2
Trina Gulliver v Aileen De Graaf 2-1
Scott Mitchell V Richard Veenstra 3-5

Zaterdag 9 januari 2016
middagsessie
Heren Halve finale
Scott Waites v Jamie Hughes 6-1
Dames Finale: Deta Hedman v Trina Gulliver 2-3
avondsessie
Jeff Smith v Richard Veenstra 6-5

Zondag 10 januari 2016
Finale Heren

Jeff Smith v Scott Waites 1-7

Eerste ronde = Best of 5 Sets
Tweede ronde = Best of 7 Sets
Kwartfinale = Best of 9 Sets
Halve finale = Best of 11 Sets
Finale = Best of 13 Sets

Afbeelding
http://www.bdodarts.com/

BUTTON_TOPIC_LOCKED