Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Buel
Moderator
BerichtenCOLON 855
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Buel » 08 Nov 2016, 17:43

Het speelschema is bekend en ik open weer een voorspellingenspel.

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B)
Simon Whitlock v Ted Evetts (C)
Dave Chisnall v James Wilson (G)
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F)
Robert Thornton v Scott Waites (B)
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F)
James Wade v Jamie Hughes (G)
Peter Wright v Jeff Smith (C)

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A)
Alan Norris v Nathan Derry (E)
Ian White v Darren Webster (D)
Benito van de Pas v Chris Dobey (H)
Phil Taylor v Darryl Fitton (D)
Gary Anderson v Glen Durrant (E)
Michael van Gerwen v Martin Adams (A)
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H)

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams

Group B
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Scott Waites

Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith

Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton

Finalist 1

Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Nathan Derry
Glen Durrant

Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall
Danny Noppert

Group G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell

Finalist 2
Winnaar

jackpot
Lid
BerichtenCOLON 461
GeregistreerdCOLON 06 Feb 2016, 23:40

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door jackpot » 08 Nov 2016, 18:43

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-0
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-1
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan 2
adams 3
hopp 4

Group B
price 1
waites 2
thornton3
van den bergh4

Group C
Peter Wright 1
Simon Whitlock2
Ted Evetts3
Jeff Smith4

Group D
Phil Taylor 1
Ian White 2
fitton 3
webster 4

Finalist 1 : van gerwen

Group E
Gary Anderson 1
Alan Norris 2
durrant 3
derry 4

Group F
Mensur Suljovic 1
Raymond van Barneveld2
Nathan Aspinall3
Danny Noppert4

Group G
James Wade 1
Dave Chisnall 2
James Wilson3
Jamie Hughes4

Group H
Adrian Lewis 1
Benito van de Pas 2
Chris Dobey 3
Scott Mitchell4

Finalist 2 : wade
Winnaar van gerwen
Hoogste finish 2017 : 164
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.

dirk19
Lid
BerichtenCOLON 145
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door dirk19 » 08 Nov 2016, 19:02

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 4-5
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 4-5
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Max Hopp
3 Martin Adams
4 Brendan Dolan

Group B
1 Gerwyn Price
2 Scott Waites
3 Dimitri van den Bergh
4 Robert Thornton

Group C
1 Peter Wright
2 Ted Evetts
3 Simon Whitlock
4 Jeff Smith

Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1 Glen Durrant
2 Gary Anderson
3 Alan Norris
4 Nathan Derry

Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wilson
3 James Wade
4 Jamie Hughes

Group H
1 Benito van de Pas
2 Chris Dobey
3 Adrian Lewis
4 Scott Mitchell

Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
thedartist
Lid
BerichtenCOLON 282
GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door thedartist » 09 Nov 2016, 09:03

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 4-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-3
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Martin Adams
3 Max Hopp
4 Brendan Dolan

Group B
1 Gerwyn Price
2 Scott Waites
3 Dimitri van den Bergh
4 Robert Thornton

Group C
1 Peter Wright
2 Simon Whitlock
3 Ted Evetts
4 Jeff Smith

Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1 Glen Durrant
2 Gary Anderson
3 Alan Norris
4 Nathan Derry

Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade
3 James Wilson
4 Jamie Hughes

Group H
1 Benito van de Pas
2 Adrian Lewis
3 Chris Dobey
4 Scott Mitchell

Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 2 op thedartist, in totaal 10 keer gewijzigd.
Taylor 9five darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
Ruthless Flights standard

Rico
Lid
BerichtenCOLON 160
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 18:01

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Rico » 09 Nov 2016, 12:19

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 2-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-3
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-3
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp

Group B
1. Scott Waites
2. Gerwyn Price
3. Robert Thornton (8)
4. Dimitri van den Bergh

Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts

Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster

Finalist 1: Michael van Gerwen

Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Nathan Derry

Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall

Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade (6)
3. James Wilson
4. Jamie Hughes

Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey

Finalist 2: Adrian Lewis
Winnaar: Michael van Gerwen


sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 170
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door sjaantje » 09 Nov 2016, 15:15

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-1
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur

Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur

Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Brendan Dolan
3 Max Hopp
4 Martin Adams

Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh

Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts

Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1 Gary Anderson (2)
2 GlenDurrant
3 Alan Norris
4 Nathan Derry

Group F
1 Mensur Suljovic (7)
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade (6)
3 Jamie Hughes
4 James Wilson

Group H
1 Adrian Lewis (3)
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey

Finalist 2 Adrian Lewis

Winnaar Michael van Gerwen

Tijssie
Lid
BerichtenCOLON 90
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:42

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Tijssie » 09 Nov 2016, 21:48

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp

Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh

Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts

Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darryl Fitton
Darren Webster

Finalist 1. Michael van Gerwen

Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry

Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert

Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen

Der Kaiser
Lid
BerichtenCOLON 298
GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Der Kaiser » 10 Nov 2016, 09:18

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 4-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-4

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Brendan Dolan
3 Martin Adams
4 Max Hopp

Group B
1 Scott Waites
2 Robert Thornton
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh

Group C
1 Peter Wright
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts

Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton

Finalist 1 Peter Wright

Group E
1 Gary Anderson
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry

Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade
3 James Wilson
4 Jamie Hughes

Group H
1 Adrian Lewis
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey

Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Peter Wright
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer

Gebruikers-avatar
Marks180
Lid
BerichtenCOLON 171
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:32

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Marks180 » 10 Nov 2016, 12:06

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 4-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-3
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp

Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh

Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts

Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darryl Fitton
Darren Webster

Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry

Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert

Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finalist 1. Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen

the reds
Lid
BerichtenCOLON 92
GeregistreerdCOLON 02 Feb 2016, 19:01

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door the reds » 10 Nov 2016, 16:11

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-2
James Wade v Jamie Hughes 5-2
Peter Wright v Jeff Smith 5-1

Brendan Dolan v Max Hopp 5-4
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-2

Group A
1. Michael van Gerwen
2. Martin Adams
3. Brendan Dolan
4. Max Hopp

Group B
1. Robert Thornton
2. Gerwyn Price
3. Scott Waites
4. Dimitri van den Bergh

Group C
1. Peter Wright
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts

Group D
1. Phil Taylor
2. Ian White
3. Darren Webster
4. Darryl Fitton

Finalist 1 Phil Taylor

Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry

Group F
1. Mensur Suljovic
2. Raymond van Barneveld
3. Nathan Aspinall
4. Danny Noppert

Group G
1. James Wade
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes

Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey

Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Phil Taylor

Gebruikers-avatar
ZBC97
Lid
BerichtenCOLON 149
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 09:59

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door ZBC97 » 10 Nov 2016, 16:26

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall v James Wilson 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 5-2
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-1
James Wade v Jamie Hughes 5-3
Peter Wright v Jeff Smith 5-2

Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-2
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-1

Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp

Group B
1. Robert Thornton
2. Gerwyn Price
3. Dimitri van den Bergh
4. Scott Waites

Group C
1. Simon Whitlock
2. Peter Wright
3. Ted Evetts
4. Jeff Smith

Group D
1. Phil Taylor
2. Darren Webster
3. Ian White
4. Darryl Fitton

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry

Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall

Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade
3. James Wilson
4. Jamie Hughes

Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey

Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson

Gujanator
Lid
BerichtenCOLON 58
GeregistreerdCOLON 11 Okt 2015, 01:24

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Gujanator » 10 Nov 2016, 16:29

Het speelschema is bekend en ik open weer een voorspellingenspel.

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-0
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1) 1
Brendan Dolan 3
Max Hopp 4
Martin Adams 2

Group B
Robert Thornton (8) 2
Gerwyn Price 1
Dimitri van den Bergh 4
Scott Waites 3

Group C
Peter Wright (5) 1
Simon Whitlock 2
Ted Evetts 4
Jeff Smith 3

Group D
Phil Taylor (4) 1
Ian White 2
Darren Webster 3
Darryl Fitton 4

Finalist 1 MvG

Group E
Gary Anderson (2) 2
Alan Norris 1
Nathan Derry 4
Glen Durrant 3

Group F
Mensur Suljovic (7) 1
Raymond van Barneveld 2
Nathan Aspinall 3
Danny Noppert 4

Group G
James Wade (6) 1
Dave Chisnall 2
James Wilson 3
Jamie Hughes 4

Group H
Adrian Lewis (3) 1
Benito van de Pas 2
Chris Dobey 3
Scott Mitchell 4

Finalist 2 Mensur Suljovic
Winnaar MvG

my precious
Lid
BerichtenCOLON 75
GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door my precious » 10 Nov 2016, 16:42

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-3
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-2
Robert Thornton v Scott Waites 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-2
James Wade v Jamie Hughes 5-1
Peter Wright v Jeff Smith 5-1

Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-2

Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp

Group B
1. Robert Thornton
2. Dimitri van den Bergh
3. Scott Waites
4. Gerwyn Price

Group C
1. Peter Wright
2. Simon Whitlock
3. Ted Evetts
4. Jeff Smith

Group D
1. Phil Taylor
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Nathan Derry
4. Glen Durrant

Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall

Group G
1. James Wade
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes

Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey

Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
ratm
Moderator
BerichtenCOLON 1485
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door ratm » 10 Nov 2016, 18:18

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-3
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp

Group B
1 Scott Waites
2 Gerwyn Price
3 Robert Thornton (8)
4 Dimitri van den Bergh

Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts

Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster

Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Glen Durrant
3 Alan Norris
4 Nathan Derry

Group F
1 Mensur Suljovic (7)
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
1 James Wade (6)
2 Dave Chisnall
3 James Wilson
4 Jamie Hughes

Group H
1 Adrian Lewis (3)
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey

Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 James Wade
Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Nishikigoi
Lid
BerichtenCOLON 188
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Nishikigoi » 10 Nov 2016, 20:33

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-4
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-3
Robert Thornton v Scott Waites 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-3
James Wade v Jamie Hughes 5-4
Peter Wright v Jeff Smith 5-2

Brendan Dolan v Max Hopp 5-4
Alan Norris v Nathan Derry 5-2
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-3

Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp

Group B
1. Robert Thornton
2. Scott Waites
3. Gerwyn Price
4. Dimitri van den Bergh

Group C
1. Simon Whitlock
2. Peter Wright
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts

Group D
1. Phil Taylor
2. Darren Webster
3. Ian White
4. Darryl Fitton

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry

Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall

Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade
3. James Wilson
4. Jamie Hughes

Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey

Finalist 2 Dave Chisnall

Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
JeroenvdV
Lid
BerichtenCOLON 162
GeregistreerdCOLON 05 Dec 2014, 07:55

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door JeroenvdV » 10 Nov 2016, 22:22

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 3-5
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 4-5

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-0
Ian White v Darren Webster (D) 2-5
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Martin Adams
Max Hopp


Group B
Gerwyn Price
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Dimitri van den Bergh


Group C
Simon Whitlock
Jeff Smith
Peter Wright (5)
Ted Evetts


Group D
Phil Taylor (4)
Darren Webster
Darryl Fitton
Ian White


Finalist 1
Michael van Gerwen

Group E
Gary Anderson (2)
Glen Durrant
Alan Norris
Nathan Derry


Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Danny Noppert
Nathan Aspinall


Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey


Finalist 2
Mensur Suljovic

Winnaar
Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op JeroenvdV, in totaal 12 keer gewijzigd.
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock

Gebruikers-avatar
rproele
Lid
BerichtenCOLON 1335
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:57

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door rproele » 11 Nov 2016, 09:47

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 2-5
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 2-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 4-5
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-4
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Max Hopp
Brendan Dolan

Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh


Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith

Group D
Phil Taylor (4)
Darryl Fitton
Ian White
Darren Webster


Finalist 1
Van Gerwen

Group E
Alan Norris
Glen Durrant
Gary Anderson (2)
Nathan Derry

Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert

Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finalist 2
Van Barneveld
Winnaar
Van Gerwen

Gebruikers-avatar
thepower1990
Lid
BerichtenCOLON 263
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door thepower1990 » 11 Nov 2016, 11:47

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp

Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh

Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts

Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry

Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic (7)
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
Dave Chisnall
James Wilson
James Wade (6)
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finalist 2 Raymond van Barneveld

Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Dartmat
Lid
BerichtenCOLON 2222
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:15

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Dartmat » 11 Nov 2016, 12:35

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-3
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-1
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Brendan Dolan
3 Martin Adams
4 Max Hopp

Group B
1 Gerwyn Price
2 Robert Thornton
3 Scotty Waites
4 Dimitri van den Bergh

Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts

Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Darryl Fitton
3 Ian White
4 Darren Webster

Finalist 1: Michael van Gerwen

Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry

Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymon van Barneveld
3 Nathan Aspinall
4 Danny Noppert

Group G
Dave Chisnall
James Wade
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finalist 2: Gary Anderson

Winnaar: Michael van Gerwen

themachine
Lid
BerichtenCOLON 282
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door themachine » 11 Nov 2016, 16:47

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall v James Wilson 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-1
James Wade v Jamie Hughes 5-0
Peter Wright v Jeff Smith 5-1

Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 4-5
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant 5-1
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-0

Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Martin Adams
3. Max Hopp
4. Brendan Dolan

Group B
1. Scott Waites
2. Gerwyn Price
3. Robert Thornton (8)
4. Dimitri van den Bergh

Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts

Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster

Finalist 1: Michael van Gerwen

Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry

Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall

Group G
1. James Wade (6)
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes

Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey

Finalist 2: Gary Anderson

Winnaar: Michael van Gerwen
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!

Gebruikers-avatar
dartty
Admin
BerichtenCOLON 654
GeregistreerdCOLON 21 Nov 2014, 11:37

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door dartty » 11 Nov 2016, 19:56

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-1
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2


Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp

Group B
Scott Waites
Gerwyn Price
Robert Thornton (8)
Dimitri van den Bergh

Group C
Simon Whitlock
Peter Wright (5)
Jeff Smith
Ted Evetts

Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton

Finalist 1: Michael van Gerwen

Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry

Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert

Group G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell

Finalist 2: Raymond van Barneveld

Winnaar: Michael van Gerwen

Schiavoni
Lid
BerichtenCOLON 586
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 14:29

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Schiavoni » 12 Nov 2016, 02:09

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams

Group B
Gerwyn Price
Robert Thornton (8)
Scott Waites
Dimitri van den Bergh

Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith

Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton

Finalist 1
Michael van Gerwen

Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry

Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Danny Noppert
Nathan Aspinall

Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell

Finalist 2
Gary Anderson

Jowinho
Lid
BerichtenCOLON 300
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 17:37

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Jowinho » 12 Nov 2016, 10:19

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-3
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Martin Adams
3. Max Hopp
4. Brendan Dolan

Group B
1. Scott Waites
2. Robert Thornton (8)
3. Gerwyn price
4. Dimitri Van Den Bergh

Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts

Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster

Finalist 1 : Michael Van Gerwen

Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Nathan Derry

Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall

Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade (6)
3. Jamie Hughes
4. James Wilson

Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey


Finalist 2 : Adrian Lewis

Winnaar: Michael Van Gerwen
2de O.O.M
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016

thedoctor46
Lid
BerichtenCOLON 157
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door thedoctor46 » 12 Nov 2016, 11:15

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3

Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp

Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh

Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts

Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster

Finalist 1 Michael van Gerwen

Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry

Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic (7)
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall

Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes

Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finalist 2 Raymond van Barneveld

Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Dartfantje
Lid
BerichtenCOLON 733
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39

Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1

Bericht door Dartfantje » 12 Nov 2016, 11:43

Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur

Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 3-5
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-0
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2

Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3

Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Max Hopp
Brendan Dolan

Group B
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Scott Waites
Robert Thornton (8)

Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts

Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton

Group E
Gary Anderson (2)
Glen Durrant
Alan Norris
Nathan Derry

Group F
Mensur Suljovic (7)
Danny Noppert
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall

Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes

Group H
Benito van de Pas
Adrian Lewis (3)
Scott Mitchell
Chris Dobey

Finale: Michael van Gerwen v Adrian Lewis

BUTTON_TOPIC_LOCKED