Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Het speelschema is bekend en ik open weer een voorspellingenspel.
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B)
Simon Whitlock v Ted Evetts (C)
Dave Chisnall v James Wilson (G)
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F)
Robert Thornton v Scott Waites (B)
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F)
James Wade v Jamie Hughes (G)
Peter Wright v Jeff Smith (C)
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A)
Alan Norris v Nathan Derry (E)
Ian White v Darren Webster (D)
Benito van de Pas v Chris Dobey (H)
Phil Taylor v Darryl Fitton (D)
Gary Anderson v Glen Durrant (E)
Michael van Gerwen v Martin Adams (A)
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H)
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams
Group B
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Scott Waites
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Finalist 1
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Nathan Derry
Glen Durrant
Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Finalist 2
Winnaar
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B)
Simon Whitlock v Ted Evetts (C)
Dave Chisnall v James Wilson (G)
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F)
Robert Thornton v Scott Waites (B)
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F)
James Wade v Jamie Hughes (G)
Peter Wright v Jeff Smith (C)
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A)
Alan Norris v Nathan Derry (E)
Ian White v Darren Webster (D)
Benito van de Pas v Chris Dobey (H)
Phil Taylor v Darryl Fitton (D)
Gary Anderson v Glen Durrant (E)
Michael van Gerwen v Martin Adams (A)
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H)
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams
Group B
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Scott Waites
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Finalist 1
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Nathan Derry
Glen Durrant
Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Finalist 2
Winnaar
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-0
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-1
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan 2
adams 3
hopp 4
Group B
price 1
waites 2
thornton3
van den bergh4
Group C
Peter Wright 1
Simon Whitlock2
Ted Evetts3
Jeff Smith4
Group D
Phil Taylor 1
Ian White 2
fitton 3
webster 4
Finalist 1 : van gerwen
Group E
Gary Anderson 1
Alan Norris 2
durrant 3
derry 4
Group F
Mensur Suljovic 1
Raymond van Barneveld2
Nathan Aspinall3
Danny Noppert4
Group G
James Wade 1
Dave Chisnall 2
James Wilson3
Jamie Hughes4
Group H
Adrian Lewis 1
Benito van de Pas 2
Chris Dobey 3
Scott Mitchell4
Finalist 2 : wade
Winnaar van gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-0
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-1
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan 2
adams 3
hopp 4
Group B
price 1
waites 2
thornton3
van den bergh4
Group C
Peter Wright 1
Simon Whitlock2
Ted Evetts3
Jeff Smith4
Group D
Phil Taylor 1
Ian White 2
fitton 3
webster 4
Finalist 1 : van gerwen
Group E
Gary Anderson 1
Alan Norris 2
durrant 3
derry 4
Group F
Mensur Suljovic 1
Raymond van Barneveld2
Nathan Aspinall3
Danny Noppert4
Group G
James Wade 1
Dave Chisnall 2
James Wilson3
Jamie Hughes4
Group H
Adrian Lewis 1
Benito van de Pas 2
Chris Dobey 3
Scott Mitchell4
Finalist 2 : wade
Winnaar van gerwen
Hoogste finish 2017 : 164
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
mijn pijlen waar ik op dit moment mee gooi : unicorn Jenkins 21 gram.
Shafts : unicorn gripper 2 medium white.
Flights : the bull Jenkins .
180 2016 : 20
180 2017 : 11
Love the darts.
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 4-5
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 4-5
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Max Hopp
3 Martin Adams
4 Brendan Dolan
Group B
1 Gerwyn Price
2 Scott Waites
3 Dimitri van den Bergh
4 Robert Thornton
Group C
1 Peter Wright
2 Ted Evetts
3 Simon Whitlock
4 Jeff Smith
Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Glen Durrant
2 Gary Anderson
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wilson
3 James Wade
4 Jamie Hughes
Group H
1 Benito van de Pas
2 Chris Dobey
3 Adrian Lewis
4 Scott Mitchell
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 4-5
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 4-5
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Max Hopp
3 Martin Adams
4 Brendan Dolan
Group B
1 Gerwyn Price
2 Scott Waites
3 Dimitri van den Bergh
4 Robert Thornton
Group C
1 Peter Wright
2 Ted Evetts
3 Simon Whitlock
4 Jeff Smith
Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Glen Durrant
2 Gary Anderson
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wilson
3 James Wade
4 Jamie Hughes
Group H
1 Benito van de Pas
2 Chris Dobey
3 Adrian Lewis
4 Scott Mitchell
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 4-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-3
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Martin Adams
3 Max Hopp
4 Brendan Dolan
Group B
1 Gerwyn Price
2 Scott Waites
3 Dimitri van den Bergh
4 Robert Thornton
Group C
1 Peter Wright
2 Simon Whitlock
3 Ted Evetts
4 Jeff Smith
Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Glen Durrant
2 Gary Anderson
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade
3 James Wilson
4 Jamie Hughes
Group H
1 Benito van de Pas
2 Adrian Lewis
3 Chris Dobey
4 Scott Mitchell
Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 4-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-3
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Martin Adams
3 Max Hopp
4 Brendan Dolan
Group B
1 Gerwyn Price
2 Scott Waites
3 Dimitri van den Bergh
4 Robert Thornton
Group C
1 Peter Wright
2 Simon Whitlock
3 Ted Evetts
4 Jeff Smith
Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Glen Durrant
2 Gary Anderson
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade
3 James Wilson
4 Jamie Hughes
Group H
1 Benito van de Pas
2 Adrian Lewis
3 Chris Dobey
4 Scott Mitchell
Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 2 op thedartist, in totaal 10 keer gewijzigd.
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 2-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-3
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-3
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Scott Waites
2. Gerwyn Price
3. Robert Thornton (8)
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade (6)
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2: Adrian Lewis
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 2-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-3
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-3
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Scott Waites
2. Gerwyn Price
3. Robert Thornton (8)
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade (6)
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2: Adrian Lewis
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-1
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Brendan Dolan
3 Max Hopp
4 Martin Adams
Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 GlenDurrant
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic (7)
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade (6)
3 Jamie Hughes
4 James Wilson
Group H
1 Adrian Lewis (3)
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey
Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Michael van Gerwen
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-1
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Brendan Dolan
3 Max Hopp
4 Martin Adams
Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 GlenDurrant
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic (7)
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade (6)
3 Jamie Hughes
4 James Wilson
Group H
1 Adrian Lewis (3)
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey
Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp
Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darryl Fitton
Darren Webster
Finalist 1. Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp
Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darryl Fitton
Darren Webster
Finalist 1. Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 4-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-4
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Brendan Dolan
3 Martin Adams
4 Max Hopp
Group B
1 Scott Waites
2 Robert Thornton
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton
Finalist 1 Peter Wright
Group E
1 Gary Anderson
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade
3 James Wilson
4 Jamie Hughes
Group H
1 Adrian Lewis
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey
Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Peter Wright
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 4-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-4
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Brendan Dolan
3 Martin Adams
4 Max Hopp
Group B
1 Scott Waites
2 Robert Thornton
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor
2 Ian White
3 Darren Webster
4 Darryl Fitton
Finalist 1 Peter Wright
Group E
1 Gary Anderson
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 Dave Chisnall
2 James Wade
3 James Wilson
4 Jamie Hughes
Group H
1 Adrian Lewis
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey
Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Peter Wright
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 4-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-3
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp
Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darryl Fitton
Darren Webster
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 1. Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 4-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-3
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp
Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darryl Fitton
Darren Webster
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 1. Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-2
James Wade v Jamie Hughes 5-2
Peter Wright v Jeff Smith 5-1
Brendan Dolan v Max Hopp 5-4
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-2
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Martin Adams
3. Brendan Dolan
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Gerwyn Price
3. Scott Waites
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Peter Wright
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor
2. Ian White
3. Darren Webster
4. Darryl Fitton
Finalist 1 Phil Taylor
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic
2. Raymond van Barneveld
3. Nathan Aspinall
4. Danny Noppert
Group G
1. James Wade
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Phil Taylor
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-2
James Wade v Jamie Hughes 5-2
Peter Wright v Jeff Smith 5-1
Brendan Dolan v Max Hopp 5-4
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-2
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Martin Adams
3. Brendan Dolan
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Gerwyn Price
3. Scott Waites
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Peter Wright
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor
2. Ian White
3. Darren Webster
4. Darryl Fitton
Finalist 1 Phil Taylor
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic
2. Raymond van Barneveld
3. Nathan Aspinall
4. Danny Noppert
Group G
1. James Wade
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Adrian Lewis
Winnaar Phil Taylor
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall v James Wilson 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 5-2
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-1
James Wade v Jamie Hughes 5-3
Peter Wright v Jeff Smith 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-2
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-1
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Gerwyn Price
3. Dimitri van den Bergh
4. Scott Waites
Group C
1. Simon Whitlock
2. Peter Wright
3. Ted Evetts
4. Jeff Smith
Group D
1. Phil Taylor
2. Darren Webster
3. Ian White
4. Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall v James Wilson 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 5-2
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-1
James Wade v Jamie Hughes 5-3
Peter Wright v Jeff Smith 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-2
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-1
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Gerwyn Price
3. Dimitri van den Bergh
4. Scott Waites
Group C
1. Simon Whitlock
2. Peter Wright
3. Ted Evetts
4. Jeff Smith
Group D
1. Phil Taylor
2. Darren Webster
3. Ian White
4. Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Het speelschema is bekend en ik open weer een voorspellingenspel.
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-0
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1) 1
Brendan Dolan 3
Max Hopp 4
Martin Adams 2
Group B
Robert Thornton (8) 2
Gerwyn Price 1
Dimitri van den Bergh 4
Scott Waites 3
Group C
Peter Wright (5) 1
Simon Whitlock 2
Ted Evetts 4
Jeff Smith 3
Group D
Phil Taylor (4) 1
Ian White 2
Darren Webster 3
Darryl Fitton 4
Finalist 1 MvG
Group E
Gary Anderson (2) 2
Alan Norris 1
Nathan Derry 4
Glen Durrant 3
Group F
Mensur Suljovic (7) 1
Raymond van Barneveld 2
Nathan Aspinall 3
Danny Noppert 4
Group G
James Wade (6) 1
Dave Chisnall 2
James Wilson 3
Jamie Hughes 4
Group H
Adrian Lewis (3) 1
Benito van de Pas 2
Chris Dobey 3
Scott Mitchell 4
Finalist 2 Mensur Suljovic
Winnaar MvG
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-0
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1) 1
Brendan Dolan 3
Max Hopp 4
Martin Adams 2
Group B
Robert Thornton (8) 2
Gerwyn Price 1
Dimitri van den Bergh 4
Scott Waites 3
Group C
Peter Wright (5) 1
Simon Whitlock 2
Ted Evetts 4
Jeff Smith 3
Group D
Phil Taylor (4) 1
Ian White 2
Darren Webster 3
Darryl Fitton 4
Finalist 1 MvG
Group E
Gary Anderson (2) 2
Alan Norris 1
Nathan Derry 4
Glen Durrant 3
Group F
Mensur Suljovic (7) 1
Raymond van Barneveld 2
Nathan Aspinall 3
Danny Noppert 4
Group G
James Wade (6) 1
Dave Chisnall 2
James Wilson 3
Jamie Hughes 4
Group H
Adrian Lewis (3) 1
Benito van de Pas 2
Chris Dobey 3
Scott Mitchell 4
Finalist 2 Mensur Suljovic
Winnaar MvG
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-3
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-2
Robert Thornton v Scott Waites 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-2
James Wade v Jamie Hughes 5-1
Peter Wright v Jeff Smith 5-1
Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-2
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Dimitri van den Bergh
3. Scott Waites
4. Gerwyn Price
Group C
1. Peter Wright
2. Simon Whitlock
3. Ted Evetts
4. Jeff Smith
Group D
1. Phil Taylor
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Nathan Derry
4. Glen Durrant
Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. James Wade
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-3
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-2
Robert Thornton v Scott Waites 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-2
James Wade v Jamie Hughes 5-1
Peter Wright v Jeff Smith 5-1
Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-2
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Dimitri van den Bergh
3. Scott Waites
4. Gerwyn Price
Group C
1. Peter Wright
2. Simon Whitlock
3. Ted Evetts
4. Jeff Smith
Group D
1. Phil Taylor
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Nathan Derry
4. Glen Durrant
Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. James Wade
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-3
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp
Group B
1 Scott Waites
2 Gerwyn Price
3 Robert Thornton (8)
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Glen Durrant
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic (7)
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 James Wade (6)
2 Dave Chisnall
3 James Wilson
4 Jamie Hughes
Group H
1 Adrian Lewis (3)
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 James Wade
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-3
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp
Group B
1 Scott Waites
2 Gerwyn Price
3 Robert Thornton (8)
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Glen Durrant
3 Alan Norris
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic (7)
2 Raymond van Barneveld
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
1 James Wade (6)
2 Dave Chisnall
3 James Wilson
4 Jamie Hughes
Group H
1 Adrian Lewis (3)
2 Benito van de Pas
3 Scott Mitchell
4 Chris Dobey
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 James Wade
Winnaar Michael van Gerwen
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-4
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-3
Robert Thornton v Scott Waites 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-3
James Wade v Jamie Hughes 5-4
Peter Wright v Jeff Smith 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp 5-4
Alan Norris v Nathan Derry 5-2
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-3
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Scott Waites
3. Gerwyn Price
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Simon Whitlock
2. Peter Wright
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor
2. Darren Webster
3. Ian White
4. Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall v James Wilson 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-3
Robert Thornton v Scott Waites 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-3
James Wade v Jamie Hughes 5-4
Peter Wright v Jeff Smith 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp 5-4
Alan Norris v Nathan Derry 5-2
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-3
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Brendan Dolan
3. Martin Adams
4. Max Hopp
Group B
1. Robert Thornton
2. Scott Waites
3. Gerwyn Price
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Simon Whitlock
2. Peter Wright
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor
2. Darren Webster
3. Ian White
4. Darryl Fitton
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Raymond van Barneveld
2. Mensur Suljovic
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 3-5
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 4-5
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-0
Ian White v Darren Webster (D) 2-5
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Martin Adams
Max Hopp
Group B
Gerwyn Price
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Dimitri van den Bergh
Group C
Simon Whitlock
Jeff Smith
Peter Wright (5)
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Darren Webster
Darryl Fitton
Ian White
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Glen Durrant
Alan Norris
Nathan Derry
Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Danny Noppert
Nathan Aspinall
Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2
Mensur Suljovic
Winnaar
Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 3-5
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 4-5
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-2
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-0
Ian White v Darren Webster (D) 2-5
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-3
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Martin Adams
Max Hopp
Group B
Gerwyn Price
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Dimitri van den Bergh
Group C
Simon Whitlock
Jeff Smith
Peter Wright (5)
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Darren Webster
Darryl Fitton
Ian White
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Glen Durrant
Alan Norris
Nathan Derry
Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Danny Noppert
Nathan Aspinall
Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2
Mensur Suljovic
Winnaar
Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op JeroenvdV, in totaal 12 keer gewijzigd.
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 2-5
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 2-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 4-5
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-4
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Max Hopp
Brendan Dolan
Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
Group D
Phil Taylor (4)
Darryl Fitton
Ian White
Darren Webster
Finalist 1
Van Gerwen
Group E
Alan Norris
Glen Durrant
Gary Anderson (2)
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2
Van Barneveld
Winnaar
Van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 2-5
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 2-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-0
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 4-5
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-4
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Max Hopp
Brendan Dolan
Group B
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
Group D
Phil Taylor (4)
Darryl Fitton
Ian White
Darren Webster
Finalist 1
Van Gerwen
Group E
Alan Norris
Glen Durrant
Gary Anderson (2)
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2
Van Barneveld
Winnaar
Van Gerwen
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp
Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic (7)
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
Dave Chisnall
James Wilson
James Wade (6)
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp
Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic (7)
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
Dave Chisnall
James Wilson
James Wade (6)
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-3
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-1
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Brendan Dolan
3 Martin Adams
4 Max Hopp
Group B
1 Gerwyn Price
2 Robert Thornton
3 Scotty Waites
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Darryl Fitton
3 Ian White
4 Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymon van Barneveld
3 Nathan Aspinall
4 Danny Noppert
Group G
Dave Chisnall
James Wade
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-3
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-2
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-1
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-4
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Brendan Dolan
3 Martin Adams
4 Max Hopp
Group B
1 Gerwyn Price
2 Robert Thornton
3 Scotty Waites
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Darryl Fitton
3 Ian White
4 Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Mensur Suljovic
2 Raymon van Barneveld
3 Nathan Aspinall
4 Danny Noppert
Group G
Dave Chisnall
James Wade
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall v James Wilson 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-1
James Wade v Jamie Hughes 5-0
Peter Wright v Jeff Smith 5-1
Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 4-5
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant 5-1
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-0
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Martin Adams
3. Max Hopp
4. Brendan Dolan
Group B
1. Scott Waites
2. Gerwyn Price
3. Robert Thornton (8)
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. James Wade (6)
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall v James Wilson 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert 5-1
Robert Thornton v Scott Waites 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall 5-1
James Wade v Jamie Hughes 5-0
Peter Wright v Jeff Smith 5-1
Brendan Dolan v Max Hopp 5-3
Alan Norris v Nathan Derry 5-3
Ian White v Darren Webster 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey 4-5
Phil Taylor v Darryl Fitton 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant 5-1
Michael van Gerwen v Martin Adams 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell 5-0
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Martin Adams
3. Max Hopp
4. Brendan Dolan
Group B
1. Scott Waites
2. Gerwyn Price
3. Robert Thornton (8)
4. Dimitri van den Bergh
Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Alan Norris
3. Glen Durrant
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. James Wade (6)
2. Dave Chisnall
3. James Wilson
4. Jamie Hughes
Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-1
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp
Group B
Scott Waites
Gerwyn Price
Robert Thornton (8)
Dimitri van den Bergh
Group C
Simon Whitlock
Peter Wright (5)
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Finalist 2: Raymond van Barneveld
Winnaar: Michael van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-4
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-3
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-2
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Brendan Dolan
Max Hopp
Group B
Scott Waites
Gerwyn Price
Robert Thornton (8)
Dimitri van den Bergh
Group C
Simon Whitlock
Peter Wright (5)
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic (7)
Nathan Aspinall
Danny Noppert
Group G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Finalist 2: Raymond van Barneveld
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams
Group B
Gerwyn Price
Robert Thornton (8)
Scott Waites
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Danny Noppert
Nathan Aspinall
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Finalist 2
Gary Anderson
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-2
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-1
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-4
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-1
Ian White v Darren Webster (D) 5-2
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-1
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-1
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams
Group B
Gerwyn Price
Robert Thornton (8)
Scott Waites
Dimitri van den Bergh
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Glen Durrant
Nathan Derry
Group F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Danny Noppert
Nathan Aspinall
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Finalist 2
Gary Anderson
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-3
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Martin Adams
3. Max Hopp
4. Brendan Dolan
Group B
1. Scott Waites
2. Robert Thornton (8)
3. Gerwyn price
4. Dimitri Van Den Bergh
Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1 : Michael Van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade (6)
3. Jamie Hughes
4. James Wilson
Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 : Adrian Lewis
Winnaar: Michael Van Gerwen
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-3
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 3-5
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-3
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-2
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-3
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-2
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-4
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen (1)
2. Martin Adams
3. Max Hopp
4. Brendan Dolan
Group B
1. Scott Waites
2. Robert Thornton (8)
3. Gerwyn price
4. Dimitri Van Den Bergh
Group C
1. Peter Wright (5)
2. Simon Whitlock
3. Jeff Smith
4. Ted Evetts
Group D
1. Phil Taylor (4)
2. Ian White
3. Darryl Fitton
4. Darren Webster
Finalist 1 : Michael Van Gerwen
Group E
1. Gary Anderson (2)
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Nathan Derry
Group F
1. Mensur Suljovic (7)
2. Raymond van Barneveld
3. Danny Noppert
4. Nathan Aspinall
Group G
1. Dave Chisnall
2. James Wade (6)
3. Jamie Hughes
4. James Wilson
Group H
1. Adrian Lewis (3)
2. Benito van de Pas
3. Scott Mitchell
4. Chris Dobey
Finalist 2 : Adrian Lewis
Winnaar: Michael Van Gerwen
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp
Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic (7)
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 5-3
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-2
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-3
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-2
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-1
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-1
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
format b.o. 9
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 5-3
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-1
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-0
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Martin Adams
3 Brendan Dolan
4 Max Hopp
Group B
1 Robert Thornton (8)
2 Scott Waites
3 Gerwyn Price
4 Dimitri van den Bergh
Group C
1 Peter Wright (5)
2 Simon Whitlock
3 Jeff Smith
4 Ted Evetts
Group D
1 Phil Taylor (4)
2 Ian White
3 Darryl Fitton
4 Darren Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Gary Anderson (2)
2 Alan Norris
3 Glen Durrant
4 Nathan Derry
Group F
1 Raymond van Barneveld
2 Mensur Suljovic (7)
3 Danny Noppert
4 Nathan Aspinall
Group G
Dave Chisnall
James Wade (6)
James Wilson
Jamie Hughes
Group H
Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar Michael van Gerwen
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen GSoD 2016 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 12 november 14.00 uur
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 3-5
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-0
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Max Hopp
Brendan Dolan
Group B
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Group E
Gary Anderson (2)
Glen Durrant
Alan Norris
Nathan Derry
Group F
Mensur Suljovic (7)
Danny Noppert
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall
Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Group H
Benito van de Pas
Adrian Lewis (3)
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finale: Michael van Gerwen v Adrian Lewis
Gerwyn Price v Dimitri Van den Bergh (B) 3-5
Simon Whitlock v Ted Evetts (C) 5-1
Dave Chisnall v James Wilson (G) 5-4
Mensur Suljovic v Danny Noppert (F) 5-2
Robert Thornton v Scott Waites (B) 5-3
Raymond van Barneveld v Nathan Aspinall (F) 5-1
James Wade v Jamie Hughes (G) 5-0
Peter Wright v Jeff Smith (C) 5-2
Deadline Zaterdag 12 november 20.00 uur
Brendan Dolan v Max Hopp (A) 3-5
Alan Norris v Nathan Derry (E) 5-2
Ian White v Darren Webster (D) 5-3
Benito van de Pas v Chris Dobey (H) 5-2
Phil Taylor v Darryl Fitton (D) 5-0
Gary Anderson v Glen Durrant (E) 5-3
Michael van Gerwen v Martin Adams (A) 5-2
Adrian Lewis v Scott Mitchell (H) 5-3
Group A
Michael van Gerwen (1)
Martin Adams
Max Hopp
Brendan Dolan
Group B
Gerwyn Price
Dimitri van den Bergh
Scott Waites
Robert Thornton (8)
Group C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Jeff Smith
Ted Evetts
Group D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
Group E
Gary Anderson (2)
Glen Durrant
Alan Norris
Nathan Derry
Group F
Mensur Suljovic (7)
Danny Noppert
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall
Group G
James Wade (6)
James Wilson
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Group H
Benito van de Pas
Adrian Lewis (3)
Scott Mitchell
Chris Dobey
Finale: Michael van Gerwen v Adrian Lewis