VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Het speelschema is bekend en ik open weer een voorspellingenspel.
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan
Simon Whitlock v Berry van Peer
Alan Norris v Corey Cadbey
Dave Chisnall v Scott Mitchell
Mensur Suljovic v Mark McGeeney
Gary Anderson v Cameron Menzies
Peter Wright v Glenn Durrant
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon
James Wade v Robbie Green
Darren Webster v Mark Webster
Rob Cross v Joe Murnan
Phil Taylor v Peter Machin
Michael van Gerwen v Ross Montgomery
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes
Daryl Gurney v Danny Noppert
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Steve Lennon
Jamie Hughes
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Mark Webster
Danny Noppert
Finalist 1
Group E
Peter Wright
Alan Norris
Corey Cadbey
Glen Durrant
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Finalist 2
Winnaar
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan
Simon Whitlock v Berry van Peer
Alan Norris v Corey Cadbey
Dave Chisnall v Scott Mitchell
Mensur Suljovic v Mark McGeeney
Gary Anderson v Cameron Menzies
Peter Wright v Glenn Durrant
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon
James Wade v Robbie Green
Darren Webster v Mark Webster
Rob Cross v Joe Murnan
Phil Taylor v Peter Machin
Michael van Gerwen v Ross Montgomery
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes
Daryl Gurney v Danny Noppert
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Steve Lennon
Jamie Hughes
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Mark Webster
Danny Noppert
Finalist 1
Group E
Peter Wright
Alan Norris
Corey Cadbey
Glen Durrant
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Finalist 2
Winnaar
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 3-5
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glenn Durrant 5-4
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 4-5
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Gerwyn Price
2 Jamie Hughes
3 Raymond van Barneveld
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Robbie Green
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Danny Noppert
3 Darren Webster
4 Mark Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Glen Durrant
4 Alan Norris
Group F
1 Stephen Bunting
2 Jeffrey de Zwaan
3 Dave Chisnall
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 James Wilson
3 Michael Smith
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 3-5
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glenn Durrant 5-4
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 4-5
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Gerwyn Price
2 Jamie Hughes
3 Raymond van Barneveld
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Robbie Green
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Danny Noppert
3 Darren Webster
4 Mark Webster
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Glen Durrant
4 Alan Norris
Group F
1 Stephen Bunting
2 Jeffrey de Zwaan
3 Dave Chisnall
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 James Wilson
3 Michael Smith
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op dirk19, in totaal 9 keer gewijzigd.
-
- Lid
- BerichtenCOLON 640
- GeregistreerdCOLON 24 Apr 2017, 16:13
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 3-5
Darren Webster v Mark Webster 5-1
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Gerwyn Price
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 Robbie Green
3 James Wade
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Darren Webster
3 Danny Noppert
4 Mark Webster
Finalist 1 Phil Taylor
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Glen Durrant
4 Alan Norris
Group F
1 Stephen Bunting
2 Dave Chisnall
3 Jeffrey de Zwaan
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Micheal Smith
3 James Wilson
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Phil Taylor
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 3-5
Darren Webster v Mark Webster 5-1
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Gerwyn Price
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 Robbie Green
3 James Wade
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Darren Webster
3 Danny Noppert
4 Mark Webster
Finalist 1 Phil Taylor
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Glen Durrant
4 Alan Norris
Group F
1 Stephen Bunting
2 Dave Chisnall
3 Jeffrey de Zwaan
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Micheal Smith
3 James Wilson
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Phil Taylor
Set-up Raymond van Barneveld phase 5 25 gram.
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 4-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-4
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Gerwyn Price
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Robbie Green
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Mark Webster
3 Darren Webster
4 Danny Noppert
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Alan Norris
4 Glen Durrant
Group F
1 Stephen Bunting
2 Dave Chisnall
3 Jeffrey de Zwaan
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Micheal Smith
3 James Wilson
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 4-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-4
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Gerwyn Price
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Robbie Green
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Mark Webster
3 Darren Webster
4 Danny Noppert
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Alan Norris
4 Glen Durrant
Group F
1 Stephen Bunting
2 Dave Chisnall
3 Jeffrey de Zwaan
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Micheal Smith
3 James Wilson
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5=4
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Price
2 v.Barneveld
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Robbie Green
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Darren Webster
3 Mark Webster
4 Danny Noppert
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Alan Norris
4 Glen Durrant
Group F
1 Chissnall
2 Bunting
3 Jeffrey de Zwaan
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Micheal Smith
3 James Wilson
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5=4
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Price
2 v.Barneveld
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Robbie Green
4 Peter Machin
Group D
1 Daryl Gurney
2 Darren Webster
3 Mark Webster
4 Danny Noppert
Finalist 1 Michael van Gerwen
Group E
1 Peter Wright
2 Corey Cadby
3 Alan Norris
4 Glen Durrant
Group F
1 Chissnall
2 Bunting
3 Jeffrey de Zwaan
4 Scott Mitchell
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Micheal Smith
3 James Wilson
4 Mark McGeeney
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 4-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-3
Peter Wright v Glenn Durrant 5-4
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-4
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-4
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Joe Murnan
4. Ross Montgomery
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Mark Webster
3. Danny Noppert
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Glen Durrant
3. Corey Cadbey
4. Alan Norris
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Jeffrey de Zwaan
4. Scott Mitchell
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 4-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-3
Peter Wright v Glenn Durrant 5-4
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-4
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-4
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Joe Murnan
4. Ross Montgomery
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Mark Webster
3. Danny Noppert
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Glen Durrant
3. Corey Cadbey
4. Alan Norris
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Jeffrey de Zwaan
4. Scott Mitchell
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-3
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Gerwyn Price
2. Raymond van Barneveld
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Darren Webster
3. Mark Webster
4. Danny Noppert
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-3
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Gerwyn Price
2. Raymond van Barneveld
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Darren Webster
3. Mark Webster
4. Danny Noppert
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-4
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-4
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-2
Darren Webster v Mark Webster 4-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-4
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-2
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-4
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Mark Webster
3. Darren Webster
4. Danny Noppert
Finalist 1: Phil Taylor
Group E
1. Peter Wright
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Corey Cadbey
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Jeffrey de Zwaan
4. Scott Mitchell
Group G
1. Michael Smith
2. Mensur Suljovic
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Phil Taylor
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-4
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-4
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-2
Darren Webster v Mark Webster 4-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-4
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-2
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-4
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Mark Webster
3. Darren Webster
4. Danny Noppert
Finalist 1: Phil Taylor
Group E
1. Peter Wright
2. Glen Durrant
3. Alan Norris
4. Corey Cadbey
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Jeffrey de Zwaan
4. Scott Mitchell
Group G
1. Michael Smith
2. Mensur Suljovic
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Phil Taylor
-
- Lid
- BerichtenCOLON 250
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-2
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-4
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-2
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Mark Webster
3. Danny Noppert
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Berry van Peer
4. Cameron Menzies
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-2
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-4
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-2
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Mark Webster
3. Danny Noppert
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Berry van Peer
4. Cameron Menzies
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 3-5
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
[Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell 3-5
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-4
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-2
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 3-5
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
4. Ross Montgomery
3. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Danny Noppert
2. Mark Webster
3. Daryl Gurney
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Stephen Bunting
2. Jeffrey de Zwaan
3. Scott Mitchell
4. Dave Chisnall
Group G
1. Mensur Suljovic
2. James Wilson
3. Michael Smith
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Simon Whitlock
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 3-5
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
[Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell 3-5
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-4
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-2
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 3-5
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
4. Ross Montgomery
3. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Danny Noppert
2. Mark Webster
3. Daryl Gurney
4. Darren Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Stephen Bunting
2. Jeffrey de Zwaan
3. Scott Mitchell
4. Dave Chisnall
Group G
1. Mensur Suljovic
2. James Wilson
3. Michael Smith
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 2: Simon Whitlock
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-1
James Wade v Robbie Green 5-2
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Mark Webster
Darren Webster
Danny Noppert
Finalist 1 : Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Alan Norris
Glen Durrant
Corey Cadbey
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Jeffrey de Zwaan
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
Mark McGeeney
James Wilson
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-1
James Wade v Robbie Green 5-2
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Mark Webster
Darren Webster
Danny Noppert
Finalist 1 : Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Alan Norris
Glen Durrant
Corey Cadbey
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Jeffrey de Zwaan
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
Mark McGeeney
James Wilson
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-0
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 4-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Gerwyn Price
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Peter Machin
4 Robbie Green
Group D
1 Daryl Gurney
2 Mark Webster
3 Danny Noppert
4 Darren Webster
Group E
1 Peter Wright
2 Glen Durrant
3 Corey Cadbey
4 Alan Norris
Group F
1 Dave Chisnall
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Jeffrey de Zwaan
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Michael Smith
3 Mark McGeeney
4 James Wilson
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-0
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 4-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen (1)
2 Rob Cross
3 Joe Murnan
4 Ross Montgomery
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Gerwyn Price
3 Jamie Hughes
4 Steve Lennon
Group C
1 Phil Taylor
2 James Wade
3 Peter Machin
4 Robbie Green
Group D
1 Daryl Gurney
2 Mark Webster
3 Danny Noppert
4 Darren Webster
Group E
1 Peter Wright
2 Glen Durrant
3 Corey Cadbey
4 Alan Norris
Group F
1 Dave Chisnall
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Jeffrey de Zwaan
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Michael Smith
3 Mark McGeeney
4 James Wilson
Group H
1 Gary Anderson
2 Simon Whitlock
3 Cameron Menzies
4 Berry van Peer
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 3-5
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-1
Darren Webster v Mark Webster 5-3
Rob Cross v Joe Murnan 5-0
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
De eindstanden van de poules:
Group A
Michael van Gerwen
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Gerwyn Price
Raymond van Barneveld
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Group E
Peter Wright
Glen Durrant
Corey Cadbey
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Group G
Mensur Suljovic
James Wilson
Michael Smith
Mark McGeeney
Group H
Simon Whitlock
Gary Anderson
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finale: Michael van Gerwen vs Mensur Suljovic
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 3-5
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-1
Darren Webster v Mark Webster 5-3
Rob Cross v Joe Murnan 5-0
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
De eindstanden van de poules:
Group A
Michael van Gerwen
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Gerwyn Price
Raymond van Barneveld
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Group E
Peter Wright
Glen Durrant
Corey Cadbey
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Group G
Mensur Suljovic
James Wilson
Michael Smith
Mark McGeeney
Group H
Simon Whitlock
Gary Anderson
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finale: Michael van Gerwen vs Mensur Suljovic
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 3-5
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-0
Alan Norris v Corey Cadbey 4-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-1
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Mark Webster
Danny Noppert
Finalist 1: Gary Anderson
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Alan Norris
Glen Durrant
Group F
Dave Chisnall
Jeffrey de Zwaan
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 3-5
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-0
Alan Norris v Corey Cadbey 4-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-1
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Mark Webster
Danny Noppert
Finalist 1: Gary Anderson
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Alan Norris
Glen Durrant
Group F
Dave Chisnall
Jeffrey de Zwaan
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-3
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-3
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-3
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Finalist 1: Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-1
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-1
James Wade v Robbie Green 5-4
Darren Webster v Mark Webster 5-3
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-4
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Gerwyn Price
Raymond van Barneveld
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
Robbie Green
James Wade
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Danny Noppert
Darren Webster
Mark Webster
Finalist 1 : MvG
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Finalist 2 : Gary Anderson
Winnaar : MvG
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-1
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-1
James Wade v Robbie Green 5-4
Darren Webster v Mark Webster 5-3
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-2
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-4
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Gerwyn Price
Raymond van Barneveld
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
Robbie Green
James Wade
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Danny Noppert
Darren Webster
Mark Webster
Finalist 1 : MvG
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies
Finalist 2 : Gary Anderson
Winnaar : MvG
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 3-5
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
Robbie Green
James Wade
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Stephen Bunting
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Jeffrey de Zwaan
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
Mark McGeeney
James Wilson
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2
Peter Wright
Winnaar
Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-2
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-2
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-1
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-3
James Wade v Robbie Green 3-5
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery
Group B
Raymond van Barneveld
Gerwyn Price
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
Robbie Green
James Wade
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Stephen Bunting
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Jeffrey de Zwaan
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
Mark McGeeney
James Wilson
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2
Peter Wright
Winnaar
Michael van Gerwen
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-4
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Gerwyb Price
Raymond van Barneveld
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
Mark McGeeney
James Wilson
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2
Peter Wright
Winnaar
Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadbey 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-3
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glenn Durrant 5-3
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-4
Rob Cross v Joe Murnan 5-2
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-3
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-3
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Ross Montgomery
Joe Murnan
Group B
Gerwyb Price
Raymond van Barneveld
Jamie Hughes
Steve Lennon
Group C
Phil Taylor
James Wade
Robbie Green
Peter Machin
Group D
Daryl Gurney
Darren Webster
Danny Noppert
Mark Webster
Finalist 1
Michael van Gerwen
Group E
Peter Wright
Corey Cadbey
Glen Durrant
Alan Norris
Group F
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Group G
Mensur Suljovic
Michael Smith
Mark McGeeney
James Wilson
Group H
Gary Anderson
Simon Whitlock
Cameron Menzies
Berry van Peer
Finalist 2
Peter Wright
Winnaar
Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-4
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Darren Webster
3. Mark Webster
4. Danny Noppert
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-2
Alan Norris v Corey Cadbey 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-2
Peter Wright v Glenn Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-4
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-3
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Ross Montgomery
4. Joe Murnan
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Darren Webster
3. Mark Webster
4. Danny Noppert
Group E
1. Peter Wright
2. Alan Norris
3. Corey Cadbey
4. Glen Durrant
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Deadline Zaterdag 11 november 14.00 uur
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glen Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-1
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Joe Murnan
4. Ross Montgomery
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Darren Webster
3. Danny Noppert
4. Mark Webster
Group E
1. Peter Wright
2. Corey Cadby
3. Glen Durrant
4. Alan Norris
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
format b.o. 9
Michael Smith v James Wilson 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan 5-3
Simon Whitlock v Berry van Peer 5-1
Alan Norris v Corey Cadby 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney 5-1
Gary Anderson v Cameron Menzies 5-0
Peter Wright v Glen Durrant 5-2
Deadline Zaterdag 11 november 20.00 uur
format b.o. 9
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-3
Darren Webster v Mark Webster 5-2
Rob Cross v Joe Murnan 5-1
Phil Taylor v Peter Machin 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-0
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-2
Voorspel eveneens de eindstand in de poules en de finalisten en winnaar. Met deze voorspellingen zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Rob Cross
3. Joe Murnan
4. Ross Montgomery
Group B
1. Raymond van Barneveld
2. Gerwyn Price
3. Jamie Hughes
4. Steve Lennon
Group C
1. Phil Taylor
2. James Wade
3. Robbie Green
4. Peter Machin
Group D
1. Daryl Gurney
2. Darren Webster
3. Danny Noppert
4. Mark Webster
Group E
1. Peter Wright
2. Corey Cadby
3. Glen Durrant
4. Alan Norris
Group F
1. Dave Chisnall
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Jeffrey de Zwaan
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Michael Smith
3. James Wilson
4. Mark McGeeney
Group H
1. Gary Anderson
2. Simon Whitlock
3. Cameron Menzies
4. Berry van Peer
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Twitter: @PVDarts180
Re: VOORSPELLEN KAN TOT ZATERDAG 14.00 uur Voorspellingen GSoD 2017 1e ronde deel 1
Gerwyn Price v Steve Lennon 5-2
James Wade v Robbie Green 5-1
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-1
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-4
James Wade v Robbie Green 5-1
Darren Webster v Mark Webster 3-5
Rob Cross v Joe Murnan 5-1
Phil Taylor v Peter Machin 5-0
Michael van Gerwen v Ross Montgomery 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes 5-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 5-4
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)