Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Jowinho
Lid
BerichtenCOLON 300
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 17:37

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door Jowinho » 07 Nov 2015, 00:33

Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis

GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton

GROUP C
1. Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Wayne Jones
4. Andy Fordham

GROUP D
1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell

Finalist 1: Michael Van Gerwen

GROUP E
1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton

GROUP F
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst

GROUP G
1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert De Vos
4. Johnny Clayton

GROUP H
1. Phil Taylor
2. Martin Phillips
3. Robbie Green
4. Rowby John Rodriguez

Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael Van Gerwen
2de O.O.M
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016

tabletennisman
Lid
BerichtenCOLON 128
GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door tabletennisman » 07 Nov 2015, 08:17

Natuurlijk ook voor dit toernooi een voorspellingenspel

Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-0

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 2-5
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 4-5
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 3-5
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen 1
Kim Huybrechts 2
Steve West 3
Mark Oosterhuis 4

GROUP B
(8) Ian White 3
Jelle Klaasen 2
Steve Beaton 4
Martin Adams 1

GROUP C
(5) Adrian Lewis 1
Michael Smith 4
Wayne Jones 3
Andy Fordham 2

GROUP D
(4) Peter Wright 3
Dave Chisnall 1
Mervyn King 4
Scott Mitchell 2

Andy Fordham

GROUP E
(2) Gary Anderson 2
Raymond van Barneveld 1
Andy Boulton 4
Larry Butler 3

GROUP F
(7) James Wade 2
Keegan Brown 1
Mark Webster 4
Michael van der Horst 3

GROUP G
(6) Robert Thornton 2
Terry Jenkins 1
Johnny Clayton 4
Geert de Vos 3

GROUP H
(3) Phil Taylor 1
Rowby John Rodriguez 4
Robbie Green 2
Martin Phillips 3

Phil Taylor
Andy Fordham

Deel 2 van deze 1e ronde plaats ik zaterdag gedurende de middag.[/quote]

Gebruikers-avatar
rproele
Lid
BerichtenCOLON 1342
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:57

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door rproele » 07 Nov 2015, 11:30

[quote="Buel"]Natuurlijk ook voor dit
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-3
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-0
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 3-5
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen 1
Kim Huybrechts 2
Steve West 3
Mark Oosterhuis 4

GROUP B
(8) Ian White 2
Jelle Klaasen 1
Steve Beaton 3
Martin Adams 4

GROUP C
(5) Adrian Lewis 2
Michael Smith 1
Wayne Jones 4
Andy Fordham 3

GROUP D
(4) Peter Wright 1
Dave Chisnall 3
Mervyn King 4
Scott Mitchell 2

van Gerwen

GROUP E
(2) Gary Anderson 2
Raymond van Barneveld 1
Andy Boulton 4
Larry Butler 3

GROUP F
(7) James Wade 1
Keegan Brown 3
Mark Webster 2
Michael van der Horst 4

GROUP G
(6) Robert Thornton 2
Terry Jenkins 1
Johnny Clayton 4
Geert de Vos 3

GROUP H
(3) Phil Taylor 1
Rowby John Rodriguez 3
Robbie Green 2
Martin Phillips 4

Anderson
Anderon

Gebruikers-avatar
Dartmat
Lid
BerichtenCOLON 2249
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:15

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door Dartmat » 07 Nov 2015, 11:41

Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis

GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton

GROUP C
1. Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones

GROUP D
1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell

Finalist 1: Michael Van Gerwen

GROUP E
1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton

GROUP F
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst

GROUP G
1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert De Vos
4. Johnny Clayton

GROUP H
1. Phil Taylor
2. Rowby John Rodriguez
3. Robbie Green
4. Martin Phillips

Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael Van Gerwen

thedoctor46
Lid
BerichtenCOLON 162
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door thedoctor46 » 07 Nov 2015, 12:22

Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-3
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-1
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar

(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis

GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton

GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham

GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell

Finalist 1: (1) Michael van Gerwen

GROUP E
Raymond van Barneveld
(2) Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton

GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst

GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton

GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez

Finalist 2: Ramond van Barneveld

Winnaar: (1) Michael van Gerwen


Gebruikers-avatar
n1traM
Lid
BerichtenCOLON 63
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 17:50

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door n1traM » 07 Nov 2015, 12:45

Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. (1) Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis

GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. (8) Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton

GROUP C
1. (5) Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones

GROUP D
1. Dave Chisnall
2. (4) Peter Wright
3. Scott Mitchell
4. Mervyn King

Finalist 1 Jelle Klaasen

GROUP E
1. (2) Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton

GROUP F
1. (7) James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst

GROUP G
1. Terry Jenkins
2. (6) Robert Thornton
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton

GROUP H
1. (3) Phil Taylor
2. Martin Phillips
3. Robbie Green
4. Rowby John Rodriguez

Finalist 2 Raymond van Barneveld

Winnaar Raymond van Barneveld
1: onbekend 23g / 2: XQ-Max MvG 23g / 3: Unicorn Barney Phase 1 25g
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15

Gebruikers-avatar
KenzoFernandes
Lid
BerichtenCOLON 109
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:09

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door KenzoFernandes » 07 Nov 2015, 13:05

Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-0
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-1
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis

GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton

GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham

GROUP D
Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell

Finalist 1 van Gerwen

GROUP E
Raymond van Barneveld
Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton

GROUP F
Mark Webster
James Wade
Keegan Brown
Michael van der Horst

GROUP G
Robert Thornton
Geert De Vos
Terry Jenkins
Johnny Clayton

GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriquez

Finalist 2 Anderson
Gary Anderson

Gebruikers-avatar
Ranph
Lid
BerichtenCOLON 697
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:29

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door Ranph » 07 Nov 2015, 13:24

Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis

GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton


GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham

GROUP D
(4) Peter Wright
Scott Mitchell
Dave Chisnall
Mervyn King


Finalist 1

Michael van Gerwen


GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton


GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst

GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos

GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips

Finalist 2
Phil Taylor

Gebruikers-avatar
dartty
Admin
BerichtenCOLON 661
GeregistreerdCOLON 21 Nov 2014, 11:37

Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1

Bericht door dartty » 07 Nov 2015, 13:51

Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3

Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3

Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis

GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton

GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham

GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell

Finalist 1: Michael van Gerwen

GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler

GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst

GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton

GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips

Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen

BUTTON_TOPIC_LOCKED