Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Natuurlijk ook voor dit toernooi een voorspellingenspel
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H)
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G)
Robert Thornton v Geert De Vos (G)
James Wade v Michel van der Horst (F)
Keegan Brown v Mark Webster (F)
Gary Anderson v Larry Butler (E)
Phil Taylor v Martin Phillips (H)
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E)
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A)
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B)
Michael Smith v Wayne Jones (C)
Dave Chisnall v Mervyn King (D)
Adrian Lewis v Andy Fordham (C)
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A)
Ian White v Martin Adams (B)
Peter Wright v Scott Mitchell (D)
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2
Winnaar
Deel 2 van deze 1e ronde plaats ik zaterdag gedurende de middag.
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H)
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G)
Robert Thornton v Geert De Vos (G)
James Wade v Michel van der Horst (F)
Keegan Brown v Mark Webster (F)
Gary Anderson v Larry Butler (E)
Phil Taylor v Martin Phillips (H)
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E)
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A)
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B)
Michael Smith v Wayne Jones (C)
Dave Chisnall v Mervyn King (D)
Adrian Lewis v Andy Fordham (C)
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A)
Ian White v Martin Adams (B)
Peter Wright v Scott Mitchell (D)
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2
Winnaar
Deel 2 van deze 1e ronde plaats ik zaterdag gedurende de middag.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
eegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
eegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Jhonny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriguez
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Jhonny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriguez
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
-
- Lid
- BerichtenCOLON 386
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 17:09
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 4-5 Zeer Zeer Zeer onwaarschijnlijk.
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
(2)Kim Huybrechts
(3)Steve West
(4)Mark Oosterhuis
GROUP B
(1)Jelle Klaasen
(2)Martin Adams
(3) Ian White
(4)Steve Beaton
GROUP C
(5)1. Adrian Lewis
2Andy Fordham
3Michael Smith
4Wayne Jones
GROUP D
(4)1.Dave Chisnall
2. Peter Wright
3.Mervyn King
4.Scott Mitchell
Finalist 1
Michael Van Gerwen
GROUP E
(2)1. Gary Anderson
2.Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7)1. James Wade
2.Mark Webster
3.Keegan Brown
4.Michael van der Horst
GROUP G
(6)1. Robert Thornton
2.Terry Jenkins
3.Geert de Vos
4.Johnny Clayton
GROUP H
(3)1. Phil Taylor
2.Rowby John Rodriguez
3.Martin Phillips
4.Robbie Green
Finalist 2
Gary''The Flying Scotsman' Anderson
Winnaar
Michael Van Gerwen. (Heeft dan alle Majors bij de PDC. Plus de Winmau World Masters.
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 4-5 Zeer Zeer Zeer onwaarschijnlijk.
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
(2)Kim Huybrechts
(3)Steve West
(4)Mark Oosterhuis
GROUP B
(1)Jelle Klaasen
(2)Martin Adams
(3) Ian White
(4)Steve Beaton
GROUP C
(5)1. Adrian Lewis
2Andy Fordham
3Michael Smith
4Wayne Jones
GROUP D
(4)1.Dave Chisnall
2. Peter Wright
3.Mervyn King
4.Scott Mitchell
Finalist 1
Michael Van Gerwen
GROUP E
(2)1. Gary Anderson
2.Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7)1. James Wade
2.Mark Webster
3.Keegan Brown
4.Michael van der Horst
GROUP G
(6)1. Robert Thornton
2.Terry Jenkins
3.Geert de Vos
4.Johnny Clayton
GROUP H
(3)1. Phil Taylor
2.Rowby John Rodriguez
3.Martin Phillips
4.Robbie Green
Finalist 2
Gary''The Flying Scotsman' Anderson
Winnaar
Michael Van Gerwen. (Heeft dan alle Majors bij de PDC. Plus de Winmau World Masters.
Darts.nu O.o.M afgesloten als 87e.
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-4
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) 1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Mark Oosterhuis
4. Steve West
GROUP B
(8) 1. Jelle Klaasen
2. Martin Adams
3. Ian White
4. Steve Beaton
GROUP C
(5) 1. Adrian Lewis
2. Andy Fordham
3. Michael Smith
4. Wayne Jones
GROUP D
(4) 1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Scott Mitchell
4. Mervyn King
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) 1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
(7) 1. Mark Webster
2. James Wade
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
(6) 1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
(3) 1. Phil Taylor
2. Robbie Green
3. Rowby John Rodriguez
4. Martin Phillips
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-4
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) 1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Mark Oosterhuis
4. Steve West
GROUP B
(8) 1. Jelle Klaasen
2. Martin Adams
3. Ian White
4. Steve Beaton
GROUP C
(5) 1. Adrian Lewis
2. Andy Fordham
3. Michael Smith
4. Wayne Jones
GROUP D
(4) 1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Scott Mitchell
4. Mervyn King
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) 1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
(7) 1. Mark Webster
2. James Wade
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
(6) 1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
(3) 1. Phil Taylor
2. Robbie Green
3. Rowby John Rodriguez
4. Martin Phillips
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos 5-2
James Wade v Michel van der Horst 5-1
Keegan Brown v Mark Webster 3-5
Gary Anderson v Larry Butler 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton 5-3
Michael Smith v Wayne Jones 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis 5-0
Ian White v Martin Adams 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Phil Taylor
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos 5-2
James Wade v Michel van der Horst 5-1
Keegan Brown v Mark Webster 3-5
Gary Anderson v Larry Butler 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton 5-3
Michael Smith v Wayne Jones 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis 5-0
Ian White v Martin Adams 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Phil Taylor
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-0
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Dave Chisnall
(4) Peter Wright
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2
Gary Anderson
Winnaar
Gary Anderson
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-0
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Dave Chisnall
(4) Peter Wright
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2
Gary Anderson
Winnaar
Gary Anderson
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: (1) Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Finalist 2: (2) Gary Anderson
Winnaar: (1) Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: (1) Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Finalist 2: (2) Gary Anderson
Winnaar: (1) Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
zaterdag 7 november 14.00 uur
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-0
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
zaterdag 7 november 20.00 uur
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 :Michael vaqn Gerwen
GROUP E
Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2 : Gary Anderson
Winnaar : Michael van Gerwen
]
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-0
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
zaterdag 7 november 20.00 uur
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 :Michael vaqn Gerwen
GROUP E
Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2 : Gary Anderson
Winnaar : Michael van Gerwen
]
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A:
1. (1) Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B:
1. Jelle Klaasen
2. (8) Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C:
1. (5) Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones
GROUP D:
1. (4) Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E:
1. (2) Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F:
1. (7) James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G:
1. (6) Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H:
1. (3) Phil Taylor
2. Robbie Green
3. Martin Phillips
4. Rowby John Rodriguez
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A:
1. (1) Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B:
1. Jelle Klaasen
2. (8) Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C:
1. (5) Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones
GROUP D:
1. (4) Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E:
1. (2) Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F:
1. (7) James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G:
1. (6) Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H:
1. (3) Phil Taylor
2. Robbie Green
3. Martin Phillips
4. Rowby John Rodriguez
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 3-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Terry Jenkins
Geert de Vos
(6) Robert Thornton
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 3-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Terry Jenkins
Geert de Vos
(6) Robert Thornton
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Finalist 2 Phil Taylor
Winnaar Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 20
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:41
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-0
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E)3-5
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-0
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E)3-5
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 86
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 23:31
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 3-5
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Dave Chisnall
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar: Raymond van Barneveld
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 3-5
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Dave Chisnall
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar: Raymond van Barneveld
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-3
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-4
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Jhonny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriguez
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-3
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-4
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Jhonny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriguez
Finalist 1 Michael van Gerwen
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G)5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G)5-3
James Wade v Michel van der Horst (F)5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F)3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E)5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H)4-5
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E)5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A)5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B)5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C)5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D)4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C)5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A)5-0
Ian White v Martin Adams (B)5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D)5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
Mark Webster
(7) James Wade
Keegan Brown
Michel van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Philips
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G)5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G)5-3
James Wade v Michel van der Horst (F)5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F)3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E)5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H)4-5
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E)5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A)5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B)5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C)5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D)4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C)5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A)5-0
Ian White v Martin Adams (B)5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D)5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
Mark Webster
(7) James Wade
Keegan Brown
Michel van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Philips
Rowby John Rodriguez
Robbie Green
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op JeroenvdV, in totaal 6 keer gewijzigd.
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-4
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-0
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 4-5
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
(2)Kim Huybrechts
(3)Steve West
(4)Mark Oosterhuis
GROUP B
(1)Jelle Klaasen
(2)Ian White
(3)Steve Beaton
(4)Martin Adams
GROUP C
1Adrian Lewis
2Michael Smith
3Andy Fordham
4Wayne Jones
GROUP D
1Dave Chisnall
2Peter Wright
3Mervyn King
4Scott Mitchell
Finalist 1
Michael Van Gerwen
GROUP E
1.Gary Anderson
2.Raymond van Barneveld
3Larry Butler
4Andy Boulton
GROUP F
1.James Wade
2.Mark Webster
3.Keegan Brown
4.Michael van der Horst
GROUP G
1.Robert Thornton
2.Terry Jenkins
3.Geert de Vos
4.Johnny Clayton
GROUP H
1.Phil Taylor
2.Robbie Green
3.Martin Phillips
4.Rowby John Rodriguez
Finalist 2
Gary Anderson
Winnaar
Michael Van Gerwen.Ian White
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-4
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-0
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 4-5
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
(2)Kim Huybrechts
(3)Steve West
(4)Mark Oosterhuis
GROUP B
(1)Jelle Klaasen
(2)Ian White
(3)Steve Beaton
(4)Martin Adams
GROUP C
1Adrian Lewis
2Michael Smith
3Andy Fordham
4Wayne Jones
GROUP D
1Dave Chisnall
2Peter Wright
3Mervyn King
4Scott Mitchell
Finalist 1
Michael Van Gerwen
GROUP E
1.Gary Anderson
2.Raymond van Barneveld
3Larry Butler
4Andy Boulton
GROUP F
1.James Wade
2.Mark Webster
3.Keegan Brown
4.Michael van der Horst
GROUP G
1.Robert Thornton
2.Terry Jenkins
3.Geert de Vos
4.Johnny Clayton
GROUP H
1.Phil Taylor
2.Robbie Green
3.Martin Phillips
4.Rowby John Rodriguez
Finalist 2
Gary Anderson
Winnaar
Michael Van Gerwen.Ian White
Unicorn Gary Anderson phase 4 23 gram, gripper 4 short Unicorn big wing 125m slotlock
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Terry Jenkins
(6) Robert Thornton
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Steve Beaton
Martin Adams
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Terry Jenkins
(6) Robert Thornton
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-3
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-4
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
Martin Adams
(8) Ian White
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Robbie Green
Finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Phil Taylor
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-3
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-4
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
Martin Adams
(8) Ian White
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Robbie Green
Finalist 2
Phil Taylor
Winnaar
Phil Taylor
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-4
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
(2)Kim Huybrechts
(3)Steve West
(4)Mark Oosterhuis
GROUP B
(1)Jelle Klaasen
(2)Ian White
(3)Steve Beaton
(4)Martin Adams
GROUP C
1Adrian Lewis
2Michael Smith
3Andy Fordham
4Wayne Jones
GROUP D
1Dave Chisnall
2Peter Wright
3Mervyn King
4Scott Mitchell
Finalist 1
Michael Van Gerwen
GROUP E
1.Gary Anderson
2.Raymond van Barneveld
3Larry Butler
4Andy Boulton
GROUP F
1.James Wade
2.Mark Webster
3.Keegan Brown
4.Michael van der Horst
GROUP G
1.Robert Thornton
2.Terry Jenkins
3.Geert de Vos
4.Johnny Clayton
GROUP H
1.Phil Taylor
2.Robbie Green
3.Martin Phillips
4.Rowby John Rodriguez
Finalist 2
Gary Anderson
Winnaar
Michael Van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-4
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-1
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
(2)Kim Huybrechts
(3)Steve West
(4)Mark Oosterhuis
GROUP B
(1)Jelle Klaasen
(2)Ian White
(3)Steve Beaton
(4)Martin Adams
GROUP C
1Adrian Lewis
2Michael Smith
3Andy Fordham
4Wayne Jones
GROUP D
1Dave Chisnall
2Peter Wright
3Mervyn King
4Scott Mitchell
Finalist 1
Michael Van Gerwen
GROUP E
1.Gary Anderson
2.Raymond van Barneveld
3Larry Butler
4Andy Boulton
GROUP F
1.James Wade
2.Mark Webster
3.Keegan Brown
4.Michael van der Horst
GROUP G
1.Robert Thornton
2.Terry Jenkins
3.Geert de Vos
4.Johnny Clayton
GROUP H
1.Phil Taylor
2.Robbie Green
3.Martin Phillips
4.Rowby John Rodriguez
Finalist 2
Gary Anderson
Winnaar
Michael Van Gerwen
Unicorn Barneveld W.C. Golden 23 gr.
(Op dit moment althans... )
(Op dit moment althans... )
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 3-5
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) 1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) 1. Jelle klaasen
2.ian white
3. Martin adams
4. Steve Beaton
GROUP C
(5) 1. Adrian Lewis
2. Michael smith
3. Wayne jones
4.Andy Fordham
GROUP D
(4) 1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) 1. Gary Anderson
2. Larry Butler
3.Raymond van Barneveld
4. Andy Boulton
GROUP F
(7) 1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
(6) 1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
(3) 1. Phil Taylor
2.Martin Phillips
3. Robbie Green
4.Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Terry Jenkins
Winnaar v. Gerwen.
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 3-5
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) 1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) 1. Jelle klaasen
2.ian white
3. Martin adams
4. Steve Beaton
GROUP C
(5) 1. Adrian Lewis
2. Michael smith
3. Wayne jones
4.Andy Fordham
GROUP D
(4) 1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) 1. Gary Anderson
2. Larry Butler
3.Raymond van Barneveld
4. Andy Boulton
GROUP F
(7) 1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
(6) 1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
(3) 1. Phil Taylor
2.Martin Phillips
3. Robbie Green
4.Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Terry Jenkins
Winnaar v. Gerwen.
Darts: Datadart Jocky Wilson original
Shafts: Deflectagrip inbetween
Flights: verschillend
Shafts: Deflectagrip inbetween
Flights: verschillend
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-4
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
Martin Adams
(8) Ian White
Steve Beaton
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
Raymond van Barneveld
(2) Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Terry Jenkins
(6) Robert Thornton
Geert de Vos
Jonny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Robbie Green
Rowby-John Rodriguez
Finalist 2: James Wade
Winnaar: Michael van Gerwen
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-4
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
Martin Adams
(8) Ian White
Steve Beaton
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Andy Fordham
Wayne Jones
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
Raymond van Barneveld
(2) Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Terry Jenkins
(6) Robert Thornton
Geert de Vos
Jonny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Robbie Green
Rowby-John Rodriguez
Finalist 2: James Wade
Winnaar: Michael van Gerwen
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-4
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-4
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barnveveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Jonny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby-John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-4
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
GROUP A
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barnveveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Jonny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby-John Rodriguez
Robbie Green
Martin Phillips
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Twitter: @PVDarts180
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-3
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 3-5
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Martin Adams
Steve Beaton
Jelle Klaasen
(8) Ian White
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael v. Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-3
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 3-5
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Martin Adams
Steve Beaton
Jelle Klaasen
(8) Ian White
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael v. Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Martin Phillips
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Mark Oosterhuis
Steve West
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boutlon
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Robbie Green
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Mark Oosterhuis
Steve West
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1 Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boutlon
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Robbie Green
Finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen