Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 4-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C
1. Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Wayne Jones
4. Andy Fordham
GROUP D
1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael Van Gerwen
GROUP E
1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert De Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
1. Phil Taylor
2. Martin Phillips
3. Robbie Green
4. Rowby John Rodriguez
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael Van Gerwen
Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Natuurlijk ook voor dit toernooi een voorspellingenspel
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-0
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 2-5
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 4-5
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 3-5
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen 1
Kim Huybrechts 2
Steve West 3
Mark Oosterhuis 4
GROUP B
(8) Ian White 3
Jelle Klaasen 2
Steve Beaton 4
Martin Adams 1
GROUP C
(5) Adrian Lewis 1
Michael Smith 4
Wayne Jones 3
Andy Fordham 2
GROUP D
(4) Peter Wright 3
Dave Chisnall 1
Mervyn King 4
Scott Mitchell 2
Andy Fordham
GROUP E
(2) Gary Anderson 2
Raymond van Barneveld 1
Andy Boulton 4
Larry Butler 3
GROUP F
(7) James Wade 2
Keegan Brown 1
Mark Webster 4
Michael van der Horst 3
GROUP G
(6) Robert Thornton 2
Terry Jenkins 1
Johnny Clayton 4
Geert de Vos 3
GROUP H
(3) Phil Taylor 1
Rowby John Rodriguez 4
Robbie Green 2
Martin Phillips 3
Phil Taylor
Andy Fordham
Deel 2 van deze 1e ronde plaats ik zaterdag gedurende de middag.[/quote]
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-0
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 2-5
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 4-5
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 3-5
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-1
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen 1
Kim Huybrechts 2
Steve West 3
Mark Oosterhuis 4
GROUP B
(8) Ian White 3
Jelle Klaasen 2
Steve Beaton 4
Martin Adams 1
GROUP C
(5) Adrian Lewis 1
Michael Smith 4
Wayne Jones 3
Andy Fordham 2
GROUP D
(4) Peter Wright 3
Dave Chisnall 1
Mervyn King 4
Scott Mitchell 2
Andy Fordham
GROUP E
(2) Gary Anderson 2
Raymond van Barneveld 1
Andy Boulton 4
Larry Butler 3
GROUP F
(7) James Wade 2
Keegan Brown 1
Mark Webster 4
Michael van der Horst 3
GROUP G
(6) Robert Thornton 2
Terry Jenkins 1
Johnny Clayton 4
Geert de Vos 3
GROUP H
(3) Phil Taylor 1
Rowby John Rodriguez 4
Robbie Green 2
Martin Phillips 3
Phil Taylor
Andy Fordham
Deel 2 van deze 1e ronde plaats ik zaterdag gedurende de middag.[/quote]
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
[quote="Buel"]Natuurlijk ook voor dit
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-3
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-0
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 3-5
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen 1
Kim Huybrechts 2
Steve West 3
Mark Oosterhuis 4
GROUP B
(8) Ian White 2
Jelle Klaasen 1
Steve Beaton 3
Martin Adams 4
GROUP C
(5) Adrian Lewis 2
Michael Smith 1
Wayne Jones 4
Andy Fordham 3
GROUP D
(4) Peter Wright 1
Dave Chisnall 3
Mervyn King 4
Scott Mitchell 2
van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson 2
Raymond van Barneveld 1
Andy Boulton 4
Larry Butler 3
GROUP F
(7) James Wade 1
Keegan Brown 3
Mark Webster 2
Michael van der Horst 4
GROUP G
(6) Robert Thornton 2
Terry Jenkins 1
Johnny Clayton 4
Geert de Vos 3
GROUP H
(3) Phil Taylor 1
Rowby John Rodriguez 3
Robbie Green 2
Martin Phillips 4
Anderson
Anderon
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-3
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-0
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-2
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 3-5
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-2
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen 1
Kim Huybrechts 2
Steve West 3
Mark Oosterhuis 4
GROUP B
(8) Ian White 2
Jelle Klaasen 1
Steve Beaton 3
Martin Adams 4
GROUP C
(5) Adrian Lewis 2
Michael Smith 1
Wayne Jones 4
Andy Fordham 3
GROUP D
(4) Peter Wright 1
Dave Chisnall 3
Mervyn King 4
Scott Mitchell 2
van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson 2
Raymond van Barneveld 1
Andy Boulton 4
Larry Butler 3
GROUP F
(7) James Wade 1
Keegan Brown 3
Mark Webster 2
Michael van der Horst 4
GROUP G
(6) Robert Thornton 2
Terry Jenkins 1
Johnny Clayton 4
Geert de Vos 3
GROUP H
(3) Phil Taylor 1
Rowby John Rodriguez 3
Robbie Green 2
Martin Phillips 4
Anderson
Anderon
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 5-3
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C
1. Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones
GROUP D
1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael Van Gerwen
GROUP E
1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert De Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
1. Phil Taylor
2. Rowby John Rodriguez
3. Robbie Green
4. Martin Phillips
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael Van Gerwen
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 4-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-1
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C
1. Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones
GROUP D
1. Peter Wright
2. Dave Chisnall
3. Mervyn King
4. Scott Mitchell
Finalist 1: Michael Van Gerwen
GROUP E
1. Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
1. Robert Thornton
2. Terry Jenkins
3. Geert De Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
1. Phil Taylor
2. Rowby John Rodriguez
3. Robbie Green
4. Martin Phillips
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael Van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-3
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-1
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: (1) Michael van Gerwen
GROUP E
Raymond van Barneveld
(2) Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Finalist 2: Ramond van Barneveld
Winnaar: (1) Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-3
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-3
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-1
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-3
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-3
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-1
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: (1) Michael van Gerwen
GROUP E
Raymond van Barneveld
(2) Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby John Rodriguez
Finalist 2: Ramond van Barneveld
Winnaar: (1) Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. (1) Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. (8) Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C
1. (5) Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones
GROUP D
1. Dave Chisnall
2. (4) Peter Wright
3. Scott Mitchell
4. Mervyn King
Finalist 1 Jelle Klaasen
GROUP E
1. (2) Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
1. (7) James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
1. Terry Jenkins
2. (6) Robert Thornton
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
1. (3) Phil Taylor
2. Martin Phillips
3. Robbie Green
4. Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar Raymond van Barneveld
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-2
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-3
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-3
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-4
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
1. (1) Michael van Gerwen
2. Kim Huybrechts
3. Steve West
4. Mark Oosterhuis
GROUP B
1. Jelle Klaasen
2. (8) Ian White
3. Martin Adams
4. Steve Beaton
GROUP C
1. (5) Adrian Lewis
2. Michael Smith
3. Andy Fordham
4. Wayne Jones
GROUP D
1. Dave Chisnall
2. (4) Peter Wright
3. Scott Mitchell
4. Mervyn King
Finalist 1 Jelle Klaasen
GROUP E
1. (2) Gary Anderson
2. Raymond van Barneveld
3. Larry Butler
4. Andy Boulton
GROUP F
1. (7) James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Michael van der Horst
GROUP G
1. Terry Jenkins
2. (6) Robert Thornton
3. Geert de Vos
4. Johnny Clayton
GROUP H
1. (3) Phil Taylor
2. Martin Phillips
3. Robbie Green
4. Rowby John Rodriguez
Finalist 2 Raymond van Barneveld
Winnaar Raymond van Barneveld
1: onbekend 23g / 2: XQ-Max MvG 23g / 3: Unicorn Barney Phase 1 25g
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15
- KenzoFernandes
- Lid
- BerichtenCOLON 109
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:09
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-0
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-1
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1 van Gerwen
GROUP E
Raymond van Barneveld
Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
Mark Webster
James Wade
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Robert Thornton
Geert De Vos
Terry Jenkins
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriquez
Finalist 2 Anderson
Gary Anderson
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 2-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-1
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-4
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-0
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 4-5
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-0
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 5-1
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
GROUP A
Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
Peter Wright
Mervyn King
Dave Chisnall
Scott Mitchell
Finalist 1 van Gerwen
GROUP E
Raymond van Barneveld
Gary Anderson
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
Mark Webster
James Wade
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
Robert Thornton
Geert De Vos
Terry Jenkins
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Martin Phillips
Rowby-John Rodriquez
Finalist 2 Anderson
Gary Anderson
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Scott Mitchell
Dave Chisnall
Mervyn King
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2
Phil Taylor
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-0
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-1
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-1
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
(8) Ian White
Jelle Klaasen
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
Michael Smith
(5) Adrian Lewis
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Scott Mitchell
Dave Chisnall
Mervyn King
Finalist 1
Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Larry Butler
Andy Boulton
GROUP F
(7) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Johnny Clayton
Geert de Vos
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2
Phil Taylor
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 1
Deadline zaterdag 7 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 5-2
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-1
Keegan Brown v Mark Webster (F) 5-3
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-1
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zaterdag 7 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-2
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-2
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-4
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-3
Voorspel aan de hand van de volgende loting de eindstanden in de 8 poules en voorspel ook de beide finalisten en de winnaar
(1) Michael van Gerwen
Kim Huybrechts
Steve West
Mark Oosterhuis
GROUP B
Jelle Klaasen
(8) Ian White
Martin Adams
Steve Beaton
GROUP C
(5) Adrian Lewis
Michael Smith
Wayne Jones
Andy Fordham
GROUP D
(4) Peter Wright
Dave Chisnall
Mervyn King
Scott Mitchell
Finalist 1: Michael van Gerwen
GROUP E
(2) Gary Anderson
Raymond van Barneveld
Andy Boulton
Larry Butler
GROUP F
(7) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Michael van der Horst
GROUP G
(6) Robert Thornton
Terry Jenkins
Geert de Vos
Johnny Clayton
GROUP H
(3) Phil Taylor
Robbie Green
Rowby John Rodriguez
Martin Phillips
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen