Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H)
Robert Thornton v Jonny Clayton (G)
Terry Jenkins v Geert De Vos (G)
James Wade v Mark Webster (F)
Keegan Brown v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E)
Phil Taylor v Robbie Green (H)
Larry Butler v Andy Boulton (E)
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A)
Jelle Klaasen v Martin Adams (B)
Michael Smith v Adrian Lewis (C)
Dave Chisnall v Peter Wright(D)
Wayne Jones v Andy Fordham (C)
Steve West v Mark Oosterhuis (A)
Ian White v Steve Beaton (B)
Mervyn King v Scott Mitchell (D)
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)
Jelle Klaasen v Ian White (B)
Michael Smith v Andy Fordham (C)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West(A)
Steve Beaton v Martin Adams (B)
Peter Wright v Mervyn King (D)
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H)
Robert Thornton v Jonny Clayton (G)
Terry Jenkins v Geert De Vos (G)
James Wade v Mark Webster (F)
Keegan Brown v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E)
Phil Taylor v Robbie Green (H)
Larry Butler v Andy Boulton (E)
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A)
Jelle Klaasen v Martin Adams (B)
Michael Smith v Adrian Lewis (C)
Dave Chisnall v Peter Wright(D)
Wayne Jones v Andy Fordham (C)
Steve West v Mark Oosterhuis (A)
Ian White v Steve Beaton (B)
Mervyn King v Scott Mitchell (D)
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)
Jelle Klaasen v Ian White (B)
Michael Smith v Andy Fordham (C)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West(A)
Steve Beaton v Martin Adams (B)
Peter Wright v Mervyn King (D)
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-2
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 3-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Steve Beaton v Ian White (B) 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-3
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Mark Oosterhuis v Kim Huybrechts (A)
Ian White v Jelle Klaasen (B)
Andy Fordham v Michael Smith (C)
Mervyn King v Peter Wright (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West (A)
Martin Adams v Steve Beaton (B)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-2
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 3-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Steve Beaton v Ian White (B) 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-3
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Mark Oosterhuis v Kim Huybrechts (A)
Ian White v Jelle Klaasen (B)
Andy Fordham v Michael Smith (C)
Mervyn King v Peter Wright (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West (A)
Martin Adams v Steve Beaton (B)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Laatst gewijzigd door 2 op JeroenvdV, in totaal 8 keer gewijzigd.
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 0-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-4
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-4
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-4
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 0-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-4
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-4
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-4
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Laatst gewijzigd door 1 op eikie, in totaal 8 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 5-4
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 5-4
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Ik heb echt een nieuwe muis nodig, dubbelpost (mag weg als het kan)
Laatst gewijzigd door 1 op Dartmat, in totaal 8 keer gewijzigd.
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-2
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-2
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-2
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-2
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Andy Boulton (E) 2-5
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-2
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 3-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-2
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Andy Boulton (E) 2-5
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-2
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 3-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-2
-
- Lid
- BerichtenCOLON 386
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 17:09
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 3-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-2
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 3-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 3-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-2
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 3-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Darts.nu O.o.M afgesloten als 87e.
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Darts-talk O.o.M. 39e
Unicorn barney phase 5 23g
Unicorn Sigma titanium slikstik
unicorn sigma flights .125micron.
2014 180:1
2015 180:tot nog toe 1
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-4
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 2-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-4
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-4
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 2-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-4
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 2-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-4
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)
Jelle Klaasen v Ian White (B)
Michael Smith v Andy Fordham (C)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West(A)
Steve Beaton v Martin Adams (B)
Peter Wright v Mervyn King (D)
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 2-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-4
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)
Jelle Klaasen v Ian White (B)
Michael Smith v Andy Fordham (C)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West(A)
Steve Beaton v Martin Adams (B)
Peter Wright v Mervyn King (D)
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-2
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-1
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 2-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-2
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-2
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-1
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-2
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-1
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 2-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-2
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-2
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-1
- KenzoFernandes
- Lid
- BerichtenCOLON 109
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:09
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 0-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 2-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 0-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 2-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-2
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-2
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-2
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-2
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos 5-2
James Wade v Mark Webster 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 5-3
Phil Taylor v Robbie Green 5-1
Larry Butler v Andy Boulton 3-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham 5-3
Steve West v Mark Oosterhuis 5-2
Ian White v Steve Beaton 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell 5-2
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos 3-5
James Wade v Keegan Brown 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton 5-1
Martin Phillips v Robbie Green 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis 5-1
Jelle Klaasen v Ian White 3-5
Michael Smith v Andy Fordham 5-1
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones 5-2
Michael van Gerwen v Steve West 5-1
Steve Beaton v Martin Adams 5-4
Peter Wright v Mervyn King 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos 5-2
James Wade v Mark Webster 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 5-3
Phil Taylor v Robbie Green 5-1
Larry Butler v Andy Boulton 3-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham 5-3
Steve West v Mark Oosterhuis 5-2
Ian White v Steve Beaton 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell 5-2
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos 3-5
James Wade v Keegan Brown 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton 5-1
Martin Phillips v Robbie Green 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis 5-1
Jelle Klaasen v Ian White 3-5
Michael Smith v Andy Fordham 5-1
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones 5-2
Michael van Gerwen v Steve West 5-1
Steve Beaton v Martin Adams 5-4
Peter Wright v Mervyn King 5-3
-
- Lid
- BerichtenCOLON 282
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 07:01
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)
Jelle Klaasen v Ian White (B)
Michael Smith v Andy Fordham (C)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West(A)
Steve Beaton v Martin Adams (B)
Peter Wright v Mervyn King (D)
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H)
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)
Jonny Clayton v Geert De Vos (G)
James Wade v Keegan Brown (F)
Mark Webster v Michel van der Horst (F)
Gary Anderson v Andy Boulton (E)
Martin Phillips v Robbie Green (H)
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E)
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)
Jelle Klaasen v Ian White (B)
Michael Smith v Andy Fordham (C)
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D)
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)
Michael van Gerwen v Steve West(A)
Steve Beaton v Martin Adams (B)
Peter Wright v Mervyn King (D)
Zeer groot fan van James Wade, Raymond van Barneveld en Gary Anderson! Winnaar PC-Finals 2014; ALLERlaatste voorspelkampioen op Darts.NU!
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5_4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Steve Beaton v Ian White (B) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-3
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 3-5
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 4-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Mark Oosterhuis v Kim Huybrechts (A) 1-5
Ian White v Jelle Klaasen (B) 3-5
Andy Fordham v Michael Smith (C) 3-5
Mervyn King v Peter Wright (D) 5-4
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West (A) 5-1
Martin Adams v Steve Beaton (B) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5_4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Steve Beaton v Ian White (B) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-3
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 3-5
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 4-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Mark Oosterhuis v Kim Huybrechts (A) 1-5
Ian White v Jelle Klaasen (B) 3-5
Andy Fordham v Michael Smith (C) 3-5
Mervyn King v Peter Wright (D) 5-4
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West (A) 5-1
Martin Adams v Steve Beaton (B) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Darts: Datadart Jocky Wilson original
Shafts: Deflectagrip inbetween
Flights: verschillend
Shafts: Deflectagrip inbetween
Flights: verschillend
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 4-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-4
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 3-5
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 4-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-4
Michael Smith v Andy Fordham (C) 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 4-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Mark Webster (F) 4-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-4
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 3-5
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 4-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-4
Michael Smith v Andy Fordham (C) 3-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 4-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 2-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-3
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos(G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-0
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 4-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 4-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-3
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos(G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-0
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 4-5
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
zondag 8 november 14.00 uur
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-2
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-0
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Mark Webster (F) 5-2
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-2
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-0
Larry Butler v Andy Boulton (E) 2-5
zondag 8 november 20.00 uur
Kim Huybrechts vMichael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-2
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-2
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
maandag 9 november 20.00 uur
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 0-5
dinsdag 10 november 20.00 uur
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 4-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-3
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-2
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-0
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-1
James Wade v Mark Webster (F) 5-2
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-2
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-0
Larry Butler v Andy Boulton (E) 2-5
zondag 8 november 20.00 uur
Kim Huybrechts vMichael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-2
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-2
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
maandag 9 november 20.00 uur
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 0-5
dinsdag 10 november 20.00 uur
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 4-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-3
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Laatst gewijzigd door 2 op sjaantje, in totaal 8 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Steve Beaton v Ian White (B) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-3
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-4
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 4-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Mark Oosterhuis v Kim Huybrechts (A) 0-5
Ian White v Jelle Klaasen (B) 3-5
Andy Fordham v Michael Smith (C) 3-5
Mervyn King v Peter Wright (D) 5-4
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West (A) 5-0
Martin Adams v Steve Beaton (B) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Steve Beaton v Ian White (B) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 4-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-3
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-4
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 4-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Mark Oosterhuis v Kim Huybrechts (A) 0-5
Ian White v Jelle Klaasen (B) 3-5
Andy Fordham v Michael Smith (C) 3-5
Mervyn King v Peter Wright (D) 5-4
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West (A) 5-0
Martin Adams v Steve Beaton (B) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Unicorn Barneveld W.C. Golden 23 gr.
(Op dit moment althans... )
(Op dit moment althans... )
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 4-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 4-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Twitter: @PVDarts180
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 2-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-2
Jonny Clayton v Geert De Vos(G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-2
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-4
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 2-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-2
Jonny Clayton v Geert De Vos(G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-2
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-4
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-3
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 4-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-4
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3