Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright (D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 4-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
1: onbekend 23g / 2: XQ-Max MvG 23g / 3: Unicorn Barney Phase 1 25g
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 2-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 5-4
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-1
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-4
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos(G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-1
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-2
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 4-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-3
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 5-4
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-1
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-4
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos(G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-2
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-1
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-2
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 4-5
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 14.00 uur
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-4
Steve Beaton v Ian White (B) 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 2-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 3-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-1
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-2
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-4
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-4
Steve Beaton v Ian White (B) 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 2-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 3-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-1
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-2
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-4
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 4-5
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Steve Beaton v Ian White (B) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-4
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 2-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-2
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-2
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-2
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-3
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 4-5
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-2
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Steve Beaton v Ian White (B) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-4
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 2-5
Adrian Lewis v Michael Smith (C) 5-2
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (A) 5-2
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-3
Peter Wright v Dave Chisnall (D) 5-3
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 3-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-0
Larry Butler v Andy Boulton (E) 3-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 2-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 3-5
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 2-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A)5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 5-3
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-1
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Mark Webster (F) 3-5
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 4-5
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-0
Larry Butler v Andy Boulton (E) 3-5
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 3-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 2-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 3-5
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 2-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A)5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-6
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 6-4
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 6-3
James Wade v Mark Webster (F) 6-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 6-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 6-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 6-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 6-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-6
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 6-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-6
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-6
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-6
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 6-3
Ian White v Steve Beaton (B) 6-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 6-4
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 6-4
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 6-3
James Wade v Mark Webster (F) 6-4
Keegan Brown v Michel van der Horst (F) 6-2
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 6-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 6-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 6-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-6
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 6-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-6
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-6
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-6
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 6-3
Ian White v Steve Beaton (B) 6-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 6-4
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips (H) 3-5
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-4
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Verkeerd gelezen, dacht dat het best of 11 was.
Robert Thornton v Jonny Clayton (G) 5-4
Terry Jenkins v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Mark Webster (F) 5-4
Gary Anderson v Raymond van Barneveld (E) 5-4
Phil Taylor v Robbie Green (H) 5-1
Larry Butler v Andy Boulton (E) 5-3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 5-4
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 4-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-3
Ian White v Steve Beaton (B) 5-3
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-4
Verkeerd gelezen, dacht dat het best of 11 was.
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Zojuist alle berichten gesloten. Er kan vanaf nu enkel voorspeld en gewijzigd worden voor de wedstrijden van vanavond, morgen en dinsdag.Wijzigen kan door een bericht te plaatsen/per pm te sturen , je eigen bericht kan niet meer gewijzigd worden
Het viel me wel op dat sommige de volgorde van de PDC aanhielden. Ik vraag met klem om nu en in de toekomst (bij komende voorspellingen) jullie te houden aan het schema en de volgorde die ik in de OP zet. Kan heel simpel door simpelweg te kopieren /plakken of te citeren. Maak het mij makkelijker door jullie gewoon te houden aan de OP. Alvast mijn hartelijke dank!
Het viel me wel op dat sommige de volgorde van de PDC aanhielden. Ik vraag met klem om nu en in de toekomst (bij komende voorspellingen) jullie te houden aan het schema en de volgorde die ik in de OP zet. Kan heel simpel door simpelweg te kopieren /plakken of te citeren. Maak het mij makkelijker door jullie gewoon te houden aan de OP. Alvast mijn hartelijke dank!
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins 5-1
Jonny Clayton v Geert De Vos 2-5
James Wade v Keegan Brown 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst 5-0
Gary Anderson v Andy Boulton 5-2
Martin Phillips v Robbie Green 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis 5-0
Jelle Klaasen v Ian White 5-4
Michael Smith v Andy Fordham 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Adrian Lewis v Wayne Jones 5-3
Michael van Gerwen v Steve West 5-1
Steve Beaton v Martin Adams 5-4
Peter Wright v Mervyn King 5-2
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins 5-1
Jonny Clayton v Geert De Vos 2-5
James Wade v Keegan Brown 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst 5-0
Gary Anderson v Andy Boulton 5-2
Martin Phillips v Robbie Green 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis 5-0
Jelle Klaasen v Ian White 5-4
Michael Smith v Andy Fordham 2-5
Dave Chisnall v Scott Mitchell 5-4
Adrian Lewis v Wayne Jones 5-3
Michael van Gerwen v Steve West 5-1
Steve Beaton v Martin Adams 5-4
Peter Wright v Mervyn King 5-2
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline zondag 8 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 5-3
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-3
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 4-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A) 4-5
Jelle Klaasen v Martin Adams (B) 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C) 5-3
Dave Chisnall v Peter Wright(D) 3-5
Wayne Jones v Andy Fordham (C) 5-3
Steve West v Mark Oosterhuis (A) 5-2
Ian White v Steve Beaton (B) 4-5
Mervyn King v Scott Mitchell (D) 5-3
-
- Lid
- BerichtenCOLON 86
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 23:31
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen (A): 5-4
Jelle Klaasen v Martin Adams (B): 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C): 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D): 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C): 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A): 5-2
Ian White v Steve Beaton (B): 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D): 5-3
Jelle Klaasen v Martin Adams (B): 3-5
Michael Smith v Adrian Lewis (C): 3-5
Dave Chisnall v Peter Wright(D): 5-3
Wayne Jones v Andy Fordham (C): 3-5
Steve West v Mark Oosterhuis (A): 5-2
Ian White v Steve Beaton (B): 5-2
Mervyn King v Scott Mitchell (D): 5-3
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Walking in a Whitlock wonderland, there's only oneee Simon Whitlock
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 3-5
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 1-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 5-1
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-1
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-0
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 4-5
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 3-5
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 1-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 5-1
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-1
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-0
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 4-5
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-53
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 21-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-2
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-53
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 21-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-2
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 4-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 4-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-3
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-1
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-3
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-1
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-0
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-1
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-0
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 4-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 2-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-1
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 2-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 3-5
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-1
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-2
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-2
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-4
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-2
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-4
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-2
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 5-4
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-2
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-0
Steve Beaton v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-4
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-3
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-2
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-3
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Deadline dinsdag 10 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Jelle Klaasen v Ian White (B) 5-3
Michael Smith v Andy Fordham (C) 5-2
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C) 5-1
Michael van Gerwen v Steve West(A) 5-1
Steve Beaton v Martin Adams (B) 3-5
Peter Wright v Mervyn King (D) 5-3
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-4
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 3-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-3
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-2
Martin Phillips v Robbie Green (H) 2-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 3-5
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Keegan Brown (F) 5-4
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 1-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 5-2
James Wade v Keegan Brown (F) 5-4
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-1
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-0
Martin Phillips v Robbie Green (H) 1-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 1-5
Re: Voorspellingen GSoD 2015 1e ronde deel 2 en 3
Format b.o. 9
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
HOUD JE BIJ ALLE SESSIES AAN DE VOLGORDE EN DE SPELERSVOLGORDE
Deadline maandag 9 november 20.00 uur
Format b.o. 9
Rowby-John Rodriguez v Phil Taylor (H) 2-5
Robert Thornton v Terry Jenkins (G) 5-3
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 4-5
James Wade v Keegan Brown (F) 5-2
Mark Webster v Michel van der Horst (F) 5-2
Gary Anderson v Andy Boulton (E) 5-1
Martin Phillips v Robbie Green (H) 3-5
Larry Butler v Raymond van Barneveld (E) 2-5
1: onbekend 23g / 2: XQ-Max MvG 23g / 3: Unicorn Barney Phase 1 25g
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15
2015: 22x 180, HF 156, BL 16
2016: 12x 180, HF 141, BL 15
2017: 19x 180, HF 120, BL 14
2018: 6x 180, HF 121, BL 15