SINGHA Beer Grand Slam of Darts
Programma voor Zaterdagmiddag 14u-18u
Groep E-H
Rowby-John Rodriguez v Robbie Green (H) 3-5
Terry Jenkins v Jonny Clayton (G) 3-5
Robert Thornton v Geert De Vos (G) 5-4
James Wade v Michel van der Horst (F) 5-2
Keegan Brown v Mark Webster (F) 3-5
Gary Anderson v Larry Butler (E) 5-0
Phil Taylor v Martin Phillips (H) 5-0
Raymond van Barneveld v Andy Boulton (E) 5-0
Avond sessie 20u
Groep A-D
Kim Huybrechts v Steve West (A) 5-2
Jelle Klaasen v Steve Beaton (B) 5-4
Michael Smith v Wayne Jones (C) 5-3
Dave Chisnall v Mervyn King (D) 5-3
Adrian Lewis v Andy Fordham (C) 5-2
Michael van Gerwen v Mark Oosterhuis (A) 5-0
Ian White v Martin Adams (B) 2-5
Peter Wright v Scott Mitchell (D) 5-2
Programma en Uitslagen GSOD 2015:
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Laatst gewijzigd door 5 op Fred Raket, in totaal 7 keer gewijzigd.
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Graag reageren in het algemene topic, dit is puur informatievoorziening
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Programma Zondag 8 November
alle partijen b.o. 9 legs
middag sessie 14u/18u
Groups E-H
Keegan Brown v Michel van der Horst 5-4
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips 5-2
Andy Boulton v Larry Butler 4-5
Terry Jenkins v Geert De Vos 5-0
Robert Thornton v Jonny Clayton 5-2
Phil Taylor v Robbie Green 5-2
James Wade v Mark Webster 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 5-1
avond sessie 20u
Groups A-D
Steve West v Mark Oosterhuis 5-0
Ian White v Steve Beaton 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham 3-5
Mervyn King v Scott Mitchell 5-2
Adrian Lewis v Michael Smith 3-5
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts 5-1
Jelle Klaasen v Martin Adams 4-5
Peter Wright v Dave Chisnall 2-5 9darter voor Chizzy
Middag sessie te volgen via RTL XL online en de avond sessie op TV RTL7
alle partijen b.o. 9 legs
middag sessie 14u/18u
Groups E-H
Keegan Brown v Michel van der Horst 5-4
Rowby-John Rodriguez v Martin Phillips 5-2
Andy Boulton v Larry Butler 4-5
Terry Jenkins v Geert De Vos 5-0
Robert Thornton v Jonny Clayton 5-2
Phil Taylor v Robbie Green 5-2
James Wade v Mark Webster 5-1
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 5-1
avond sessie 20u
Groups A-D
Steve West v Mark Oosterhuis 5-0
Ian White v Steve Beaton 2-5
Wayne Jones v Andy Fordham 3-5
Mervyn King v Scott Mitchell 5-2
Adrian Lewis v Michael Smith 3-5
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts 5-1
Jelle Klaasen v Martin Adams 4-5
Peter Wright v Dave Chisnall 2-5 9darter voor Chizzy
Middag sessie te volgen via RTL XL online en de avond sessie op TV RTL7
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Maandag 9 november
Groups E-H 20u
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 0-5
Robbie Green v Martin Phillips (H) 5-1
Mark Webster v Michel van der Horst (F)5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E)5-1
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)5-4
Phil Taylor v Rowby-John Rodriguez (H)5-2
James Wade v Keegan Brown (F)5-2
Raymond van Barneveld v Larry Butler (E)5-3
Vanaf 20u te volgen via RTL XL en om 22:40u op tv bij RTL7
Groups E-H 20u
Jonny Clayton v Geert De Vos (G) 0-5
Robbie Green v Martin Phillips (H) 5-1
Mark Webster v Michel van der Horst (F)5-3
Gary Anderson v Andy Boulton (E)5-1
Robert Thornton v Terry Jenkins (G)5-4
Phil Taylor v Rowby-John Rodriguez (H)5-2
James Wade v Keegan Brown (F)5-2
Raymond van Barneveld v Larry Butler (E)5-3
Vanaf 20u te volgen via RTL XL en om 22:40u op tv bij RTL7
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Dinsdag 10 november
Groep A-D
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 1-5
Ian White v Jelle Klaasen (B) 5-1
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)5-3
Michael van Gerwen v Steve West (A)5-3
Peter Wright v Mervyn King (D)5-3
Steve Beaton v Martin Adams (B)4-5
Michael Smith v Andy Fordham (C)5-2
Vanaf 20u Live op RTL7
Groep A-D
Dave Chisnall v Scott Mitchell (D) 1-5
Ian White v Jelle Klaasen (B) 5-1
Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis (A)5-2
Adrian Lewis v Wayne Jones (C)5-3
Michael van Gerwen v Steve West (A)5-3
Peter Wright v Mervyn King (D)5-3
Steve Beaton v Martin Adams (B)4-5
Michael Smith v Andy Fordham (C)5-2
Vanaf 20u Live op RTL7
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Woensdag 11 november 20u
1e partijen van de 2e ronde
Robert Thornton v Robbie Green 10-8
Phil Taylor v Terry Jenkins 10-6
Gary Anderson v Mark Webster 6-10
James Wade v Raymond van Barneveld 7-10
Donderdag 12 november 20u
deel 2 van de 2e ronde
Michael van Gerwen v Steve Beaton 10-2
Martin Adams v Kim Huybrechts 9-10
Michael Smith v Dave Chisnall 10-7
Peter Wright v Adrian Lewis 7-10
Alle partijen b.o. 19 legs
Beide avonden Live te zien op RTL7
1e partijen van de 2e ronde
Robert Thornton v Robbie Green 10-8
Phil Taylor v Terry Jenkins 10-6
Gary Anderson v Mark Webster 6-10
James Wade v Raymond van Barneveld 7-10
Donderdag 12 november 20u
deel 2 van de 2e ronde
Michael van Gerwen v Steve Beaton 10-2
Martin Adams v Kim Huybrechts 9-10
Michael Smith v Dave Chisnall 10-7
Peter Wright v Adrian Lewis 7-10
Alle partijen b.o. 19 legs
Beide avonden Live te zien op RTL7
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Vrijdag avond 20u
Quarter-Finals
Mark Webster v Raymond van Barneveld 12-16
Robert Thornton v Phil Taylor 7-16
Best of 31 legs
vanaf 20u via RTL7 onderbroken door Autovisie
Zaterdag avond
Quarter-Finals
Michael Smith v Adrian Lewis 16-11
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts 16-4
Best of 31 legs
vanaf 20u te zien op RTL7
Quarter-Finals
Mark Webster v Raymond van Barneveld 12-16
Robert Thornton v Phil Taylor 7-16
Best of 31 legs
vanaf 20u via RTL7 onderbroken door Autovisie
Zaterdag avond
Quarter-Finals
Michael Smith v Adrian Lewis 16-11
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts 16-4
Best of 31 legs
vanaf 20u te zien op RTL7
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Re: Programma en Uitslagen GSOD 2015:
Vandaag het slot van de GSOD met vanmiddag al halve finale en vanavond de Finale.
b.o. 31 legs
halve finale 14u
Michael van Gerwen v Michael Smith 16-6
Raymond van Barneveld v Phil Taylor 12 -16
b.o. 31 legs
Finale 20u
Van Gerwen v Taylor 16-13
Uitzending van RTL7 begint om 18:55u. De halve finale te volgen via RTL XL stream
b.o. 31 legs
halve finale 14u
Michael van Gerwen v Michael Smith 16-6
Raymond van Barneveld v Phil Taylor 12 -16
b.o. 31 legs
Finale 20u
Van Gerwen v Taylor 16-13
Uitzending van RTL7 begint om 18:55u. De halve finale te volgen via RTL XL stream