Voorspellen kan tot 20.00 uur Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
Voorspellen kan tot 20.00 uur Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
Uiteraard organiseer ik weer voorspellingen
Voor alle wedstrijden geldt, met uitzondering van die (p) er achter staan: Best of 5.
Voor die wedstrijden geldt best of 3
Voor extra ponden voor de O.O.M. de volgende vraag: wie gooit elke sessie het hoogste gemiddelde
Voorts kan er voorspeld worden tot elke deadline.
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor
James Wilson v Krzysztof Ratajski
Michael van Gerwen v Christian Kist
Gerwyn Price v Ted Evetts
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P)
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
Phil Taylor v Chris Dobey
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P)
Benito van de Pas v Steve West
Mervyn King v Zoran Lerchbacher
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P)
Joe Cullen v Jermaine Wattimena
Jelle Klaasen v Jan Dekker
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P)
Alan Norris v Kim Viljanen
Kyle Anderson v Peter Jacques
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P)
James Wade v Keegan Brown
Dave Chisnall v Vincent van der Voort
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P)
Mensur Suljovic v Kevin Painter
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P)
John Henderson v Marko Kantele
Raymond van Barneveld v Richard North
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P)
Michael Smith v Steve Lennon
Simon Whitlock v Martin Schindler
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas
Kim Huybrechts v James Richardson
Darren Webster v Devon Petersen
Peter Wright v Diogo Portela
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2
Winnaar
Voor alle wedstrijden geldt, met uitzondering van die (p) er achter staan: Best of 5.
Voor die wedstrijden geldt best of 3
Voor extra ponden voor de O.O.M. de volgende vraag: wie gooit elke sessie het hoogste gemiddelde
Voorts kan er voorspeld worden tot elke deadline.
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor
James Wilson v Krzysztof Ratajski
Michael van Gerwen v Christian Kist
Gerwyn Price v Ted Evetts
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P)
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
Phil Taylor v Chris Dobey
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P)
Benito van de Pas v Steve West
Mervyn King v Zoran Lerchbacher
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P)
Joe Cullen v Jermaine Wattimena
Jelle Klaasen v Jan Dekker
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P)
Alan Norris v Kim Viljanen
Kyle Anderson v Peter Jacques
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P)
James Wade v Keegan Brown
Dave Chisnall v Vincent van der Voort
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P)
Mensur Suljovic v Kevin Painter
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P)
John Henderson v Marko Kantele
Raymond van Barneveld v Richard North
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P)
Michael Smith v Steve Lennon
Simon Whitlock v Martin Schindler
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas
Kim Huybrechts v James Richardson
Darren Webster v Devon Petersen
Peter Wright v Diogo Portela
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2
Winnaar
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 2-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Krzysztof Ratajski
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 1-3
Phil Taylor v Chris Dobey 2-3
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 2-3
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-0
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 2-3
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 2-3
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Darren Webster
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 2-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Krzysztof Ratajski
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 1-3
Phil Taylor v Chris Dobey 2-3
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 2-3
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-0
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 2-3
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 2-3
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Darren Webster
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op dirk19, in totaal 6 keer gewijzigd.
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde MVG
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde Gay Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-2
Hoogste gemiddelde Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 2-3
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde Ian White
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
Hoogste gemiddelde RVB
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-2
Hoogste gemiddelde Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde MVG
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde Gay Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-2
Hoogste gemiddelde Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 2-3
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde Ian White
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
Hoogste gemiddelde RVB
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-2
Hoogste gemiddelde Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op thedartist, in totaal 12 keer gewijzigd.
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 2-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3–1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-2
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 2-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3–1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-2
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 2-3
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 1-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-2
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 2-3
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 2-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-1
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 2-3
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 1-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-2
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 2-3
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 2-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-1
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 2-1
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 2-1
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 1-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Steve West
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 1-3
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: Vincent van der Voort
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-2
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond v Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-0
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Kim Huybrechts
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 1-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Steve West
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 1-3
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: Vincent van der Voort
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-2
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond v Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-0
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Kim Huybrechts
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Darts: Datadart Jocky Wilson original
Shafts: Deflectagrip inbetween
Flights: verschillend
Shafts: Deflectagrip inbetween
Flights: verschillend
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-2
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-0
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-2
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-2
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-0
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-2
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
Denkt iedereen ook aan het beantwoorden van de vraag wie het hoogste gemiddelde gooit?! Hiermee zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Robert Thornton
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 2-3
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 0-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 2-3
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde: Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Adrian Lewis
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-2
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Robert Thornton
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 2-3
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 0-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 2-3
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde: Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Adrian Lewis
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-2
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-2
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-2
Hoogste gemiddelde: Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 2-1
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-0
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-2
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-2
Hoogste gemiddelde: Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 2-1
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-0
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-1
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-1
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-2
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 1-3
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-1
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-1
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-1
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-2
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 1-3
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Gerwyn Price
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Stephen bunting
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-0
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 2-3
hoogste gemiddelde: Brendan dolan
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-2
Hoogste gemiddelde: Joe Cullen
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-0
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 2-3
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-3
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 2-3
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: James wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P)2-1
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-2
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: daryl gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 1-3
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 2-3
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Steve lennon
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-2
Hoogste gemiddelde: Kim huybrechts
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
Finalisten
Raymond van Barneveld
Gary Anderson
Winnaar Raymond van Barneveld
Steve Beaton v William O'Connor 3-1
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Gerwyn Price
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Stephen bunting
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-0
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 2-3
hoogste gemiddelde: Brendan dolan
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-2
Hoogste gemiddelde: Joe Cullen
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 2-0
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 2-3
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-3
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 2-3
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: James wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P)2-1
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-2
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: daryl gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 1-3
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 2-3
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Steve lennon
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-2
Hoogste gemiddelde: Kim huybrechts
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
Finalisten
Raymond van Barneveld
Gary Anderson
Winnaar Raymond van Barneveld
Laatst gewijzigd door 1 op tabletennisman, in totaal 11 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 1-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-1
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 1-3
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 0-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 2-1
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-1
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 1-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-1
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 1-3
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-2
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 0-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 2-1
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-1
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-0
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-0
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Adrian Lewis
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 Michael van Gerwen
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 2-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-0
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
Hoogste gemiddelde: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-0
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Adrian Lewis
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 Michael van Gerwen
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Steve West
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 Michael van Gerwen
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 1-3
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 2-3
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
Hoogste gemiddelde: Steve West
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-1
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-2
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
Hoogste gemiddelde: Mensur Suljovic
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 Michael van Gerwen
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-0
hoogste gemiddelde:Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
hoogste gemiddelde:Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-0
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
hoogste gemiddelde:Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
hoogste gemiddelde:Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
hoogste gemiddelde:Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
hoogste gemiddelde:James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
hoogste gemiddelde:Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
hoogste gemiddelde:Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
hoogste gemiddelde:Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-0
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
finalist 2 : Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-0
hoogste gemiddelde:Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
hoogste gemiddelde:Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-0
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
hoogste gemiddelde:Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
hoogste gemiddelde:Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
hoogste gemiddelde:Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
hoogste gemiddelde:James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
hoogste gemiddelde:Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
hoogste gemiddelde:Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
hoogste gemiddelde:Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-0
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
finalist 2 : Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
Het valt me op dat niet iedereen de vraag over het hoogste daggemiddelde beantwoord. Hiermee zijn extra ponden voor de O.O.M. te verdienen!!!!
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-2
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 2-3
Hoogste gemiddelde: Benito van der Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 0-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 2-3
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 2-3
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Adrian Lewis
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-0
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-1
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-1
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
Hoogste gemiddelde: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-2
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 2-3
Hoogste gemiddelde: Benito van der Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 2-3
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
Hoogste gemiddelde: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 0-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 2-3
Hoogste gemiddelde: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-2
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
Hoogste gemiddelde: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 1-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 2-3
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Hoogste gemiddelde: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 0-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
Hoogste gemiddelde: Adrian Lewis
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-0
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
Hoogste gemiddelde: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-0
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Hoogste gemiddelde: Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
-
- Lid
- BerichtenCOLON 51
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 12:42
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
HG: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-0
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
HG: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
HG: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-0
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
HG: Joe Cullen
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
HG: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
HG: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 2-3
HG: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
HG: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 2-1
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-2
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
HG: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-2
HG: Darren Webster
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
HG: Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 2-0
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-2
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
HG: Rob Cross
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-2
HG: Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-0
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
HG: Joe Cullen
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
HG: Kyle Anderson
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
HG: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 2-3
HG: Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
HG: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 2-1
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-2
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
HG: Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-2
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-2
HG: Darren Webster
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
finalist 2: Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Peter Wright
-------------------------------------------------
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Finalist 1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
Finalist 2: Peter Wright
-------------------------------------------------
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
HG Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
HG: Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 2-3
HG Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
HG: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-2
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-2
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
HG: Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
HG: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-2
HG: Daryl Guyrney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
HG: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
HG: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
HG: Peter Wright
finalist 1 Rob Cross
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-1
HG Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
HG: Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-1
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 2-3
HG Mervyn King
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-1
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
HG: Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-2
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-2
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
HG: Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 1-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
HG: Dave Chisnall
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-1
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-1
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-2
HG: Daryl Guyrney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-2
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-1
HG: Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
HG: Simon Whitlock
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-2
Darren Webster v Devon Petersen 3-2
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
HG: Peter Wright
finalist 1 Rob Cross
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Gary Anderson
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
sjaantje schreefCOLON ↑12 Dec 2017, 11:51 deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-0
hoogste gemiddelde:Michael van Gerwen
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 1-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 3-1
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
hoogste gemiddelde:Phil Taylor
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-0
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-0
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
hoogste gemiddelde:Benito van de Pas
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-0
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-0
hoogste gemiddelde:Gary Anderson
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-0
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
hoogste gemiddelde:Alan Norris
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-0
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-0
hoogste gemiddelde:James Wade
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-0
hoogste gemiddelde:Daryl Gurney
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 2-1
John Henderson v Marko Kantele 3-2
Raymond van Barneveld v Richard North 3-1
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
hoogste gemiddelde:Raymond van Barneveld
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 0-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-1
hoogste gemiddelde:Michael Smith
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-0
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
hogste gemiddelde:Peter Wright
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
finalist 1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
finalist 2 : Phil Taylor
Winnaar: Michael van Gerwen
]
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellen kan tot 20.00 uur Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 2-3
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
Steve Beaton v William O'Connor 3-2
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-2
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 2-3
deadline vrijdag 15 december 20.00 uur
Seigo Asada v Gordon Mathers (P) 0-2
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh 2-3
Phil Taylor v Chris Dobey 3-0
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers 3-0
deadline zaterdag 16 december 13.30 uur
Brendan Dolan v Alan Ljubic (P) 2-1
Benito van de Pas v Steve West 3-2
Mervyn King v Zoran Lerchbacher 3-1
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic 3-1
deadline zaterdag 16 december 20.00 uur
Jeff Smith v Luke Humphries (P) 2-1
Joe Cullen v Jermaine Wattimena 3-2
Jelle Klaasen v Jan Dekker 3-1
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries 3-1
deadline zondag 17 december 13.30 uur
Kenny Neyens v Jamie Lewis (P) 1-2
Alan Norris v Kim Viljanen 3-1
Kyle Anderson v Peter Jacques 3-0
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis 3-1
deadline zondag 17 december 20.00 uur
Willard Bruguier v Cody Harris (P) 0-2
James Wade v Keegan Brown 3-1
Dave Chisnall v Vincent van der Voort 3-1
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris 3-1
deadline maandag 18 december 20.00 uur
Kai Fan Leung v Paul Lim (P) 0-2
Mensur Suljovic v Kevin Painter 3-0
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts 3-0
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim 3-1
Deadline dinsdag 19 december 20.00 uur
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P) 1-2
John Henderson v Marko Kantele 3-1
Raymond van Barneveld v Richard North 3-0
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch 3-0
deadline woensdag 20 december
Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P) 1-2
Michael Smith v Steve Lennon 3-1
Simon Whitlock v Martin Schindler 3-1
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith 3-0
deadline donderdag 21 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Toni Alcinas 3-1
Kim Huybrechts v James Richardson 3-1
Darren Webster v Devon Petersen 3-1
Peter Wright v Diogo Portela 3-0
Deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Voorspel eveneens wie de finalisten zijn en wie het toernooi wint
(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzystof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O'Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
finalist 1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Antonio Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena
finalist 2 Gary Anderson
Winnaar Michael van Gerwen
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellen kan tot 20.00 uur Voorspellingen 1e ronde PDC World Championship 2018
deadline donderdag 14 december 20.00 uur
Steve Beaton v William O'Connor 2-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
Finalisten: Michael van Gerwen en Gary Anderson
Steve Beaton v William O'Connor 2-3
James Wilson v Krzysztof Ratajski 3-1
Michael van Gerwen v Christian Kist 3-0
Gerwyn Price v Ted Evetts 3-2
Hoogste gemiddelde: Michael van Gerwen
Finalisten: Michael van Gerwen en Gary Anderson