Voorspellingen BDO WK 2020
Voorspellingen BDO WK 2020
Ook voor het BDO Wk organiseer ik voorspellingen. Ditmaal het poule formaat, dus voorspel het gehele verloop. Dit keer ook van het damestoernooi
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams
Andreas Harrysson v John O’Shea
Paul Hogan v Brian Raman
David Cameron v Nick Fullwell
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood
Darren Herewini v Simon Stainton
Joe Chaney v Ben Hazel
Thibault Tricole v Ross Montgomery
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea
Scott Waites (16) v Martin Adams
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton
Dave Parletti (4) v Chris Landman
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood
David Evans (14) v Cameron/Fullwell
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher
v Corrine Hammond
Deta Hedman (5) v Laura Turner
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson
Beau Greaves (6) v Tori Kewish
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnaar
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnares
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams
Andreas Harrysson v John O’Shea
Paul Hogan v Brian Raman
David Cameron v Nick Fullwell
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood
Darren Herewini v Simon Stainton
Joe Chaney v Ben Hazel
Thibault Tricole v Ross Montgomery
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea
Scott Waites (16) v Martin Adams
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton
Dave Parletti (4) v Chris Landman
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood
David Evans (14) v Cameron/Fullwell
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher
v Corrine Hammond
Deta Hedman (5) v Laura Turner
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson
Beau Greaves (6) v Tori Kewish
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnaar
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnares
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (3)
Andreas Harrysson v John O’Shea 2-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (3)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 2-3 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-2 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (4)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 2-3 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (3)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 2-3 (2)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (3)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-0 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 1-3 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-2 (1)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (3)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-0 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (1)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (2)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (1)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Herewini, Parletti, Jim Williams, Kleermaker, Vandenbogaerde, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Parletti, Jim Williams, Vandenbogaerde
Voorspel de finalisten: Harms, Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Turner, Dobromyslova, De Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton, Dobromyslova
Voorspel de winnares: Ashton
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (3)
Andreas Harrysson v John O’Shea 2-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (3)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 2-3 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-2 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (4)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 2-3 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (3)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 2-3 (2)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (3)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-0 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 1-3 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-2 (1)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (3)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-0 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (1)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (2)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (1)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Herewini, Parletti, Jim Williams, Kleermaker, Vandenbogaerde, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Parletti, Jim Williams, Vandenbogaerde
Voorspel de finalisten: Harms, Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Turner, Dobromyslova, De Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton, Dobromyslova
Voorspel de winnares: Ashton
Laatst gewijzigd door 1 op Choco115, in totaal 1 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
Fallon Sherrock doet niet mee, heb het ook in OP aangepast
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Justin Thompson v Scott Williams 3-2 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 2-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (3)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (3)
Darren Herewini v Simon Stainton 2-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 2-3 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-2 (2)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (1)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4()
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-2 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-2 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (2)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Scott Waites (16), Scott Mitchell (9)
Wayne Warren (5), Dave Parletti (4)
Jim Williams (2), Adam Smith-Neale (10)
Nick Kenny (6), Richard Veenstra (3)
Voorspel de 4 halve finalisten
Scott Waites (16), Wayne Warren (5)
Jim Williams (2), Richard Veenstra (3)
Voorspel de finalisten
Scott Waites (16), Jim Williams (2)
Voorspel de winnaar
Jim Williams (2)
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (2)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (1)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (3)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (1)
Voorspel de 4 halve finalisten
Lisa Ashton (1), Deta Hedman (5)
Mikuru Suzuki (2), Aileen de Graaf (3)
Voorspel de finalisten
Lisa Ashton (1), Mikuru Suzuki (2)
Voorspel de winnares
Lisa Ashton (1)
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Justin Thompson v Scott Williams 3-2 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 2-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (3)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (3)
Darren Herewini v Simon Stainton 2-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 2-3 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-2 (2)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (1)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4()
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-2 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-2 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (2)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Scott Waites (16), Scott Mitchell (9)
Wayne Warren (5), Dave Parletti (4)
Jim Williams (2), Adam Smith-Neale (10)
Nick Kenny (6), Richard Veenstra (3)
Voorspel de 4 halve finalisten
Scott Waites (16), Wayne Warren (5)
Jim Williams (2), Richard Veenstra (3)
Voorspel de finalisten
Scott Waites (16), Jim Williams (2)
Voorspel de winnaar
Jim Williams (2)
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (2)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (1)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (3)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (1)
Voorspel de 4 halve finalisten
Lisa Ashton (1), Deta Hedman (5)
Mikuru Suzuki (2), Aileen de Graaf (3)
Voorspel de finalisten
Lisa Ashton (1), Mikuru Suzuki (2)
Voorspel de winnares
Lisa Ashton (1)
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (3)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (3)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-0 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (4)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (2)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (3)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-0 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-1 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-2 (1)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (3)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (1)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (2)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (1)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Herewini, Parletti, Jim Williams, Kleermaker, Vandenbogaerde, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Parletti, Jim Williams, Mitchell
Voorspel de finalisten: Harms, Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Turner, Dobromyslova, Suzuki
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (3)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (3)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-0 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (4)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (2)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (3)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-0 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-1 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-2 (1)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (3)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (1)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (2)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (1)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Herewini, Parletti, Jim Williams, Kleermaker, Vandenbogaerde, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Parletti, Jim Williams, Mitchell
Voorspel de finalisten: Harms, Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Turner, Dobromyslova, Suzuki
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 1-3 (4)
Andreas Harrysson v John O’Shea 0-3 (1)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 1-3 (3)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (3)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (4)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-2 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 1-3 (2)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 0-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (3)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-2 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (1)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-1 (4)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 2-3 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-0 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-2 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (1)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 1-2 (2)
v Corrine Hammond 2-1 (3)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (1)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (4)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnaar
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnares
Justin Thompson v Scott Williams 1-3 (4)
Andreas Harrysson v John O’Shea 0-3 (1)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 1-3 (3)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (3)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (4)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-2 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 1-3 (2)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 0-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (3)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-2 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (1)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-1 (4)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 2-3 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-0 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-2 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (1)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 1-2 (2)
v Corrine Hammond 2-1 (3)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (1)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (4)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnaar
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnares
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
Overigens: de BDO heeft bekend gemaakt dat Vicky Pruim de vervangster is van Fallon Sherrock. Pruim speelt dus in de eerste ronde tegen Corrine Hammond
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
Justin Thompson v Scott Williams 3-1
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3
Paul Hogan v Brian Raman 3-1
David Cameron v Nick Fullwell 2-3
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3
Darren Herewini v Simon Stainton 3-2
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (2)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (4)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (4)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-2 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (3)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (3)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 1-3 (1)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (4)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (3)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-0 (4)
1/4de finale: Scott Waites - Scott Mitchell - Wayne Warren - Dave Parletti - Jim Williams - Martijn Kleermaker - Mario Vandenbogaerde - David Evans
1/2de finale: Scott Waites - Dave Parletti - Jim Williams - Mario Vandenbogaerde
Finale: Scott Waites - Jim WIlliams
Winnaar: Jim WIlliams
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (1)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (2)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (3)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (2)
1/2de finale Lisa Ashton - Corrine Hammond - Anastasia Dobromyslova - Beau Greaves
Finale: Lisa Ashton - Beau Greaves
Winnaar: Lisa Ashton
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3
Paul Hogan v Brian Raman 3-1
David Cameron v Nick Fullwell 2-3
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3
Darren Herewini v Simon Stainton 3-2
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (2)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (4)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (4)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-2 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (3)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (3)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 1-3 (1)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (4)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (3)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-0 (4)
1/4de finale: Scott Waites - Scott Mitchell - Wayne Warren - Dave Parletti - Jim Williams - Martijn Kleermaker - Mario Vandenbogaerde - David Evans
1/2de finale: Scott Waites - Dave Parletti - Jim Williams - Mario Vandenbogaerde
Finale: Scott Waites - Jim WIlliams
Winnaar: Jim WIlliams
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (1)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (2)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (3)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (2)
1/2de finale Lisa Ashton - Corrine Hammond - Anastasia Dobromyslova - Beau Greaves
Finale: Lisa Ashton - Beau Greaves
Winnaar: Lisa Ashton
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-2 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 2-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 1-3 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-1 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-1 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-0 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 2-3 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-0 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-0 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-0 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Warren, Robson, Jim Williams, Smith-Neale, Kenny, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Warren, Jim Williams, Veenstra
Voorspel de finalisten: Harms, Veenstra
Voorspel de winnaar: Veenstra
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Winstanley, Hedman, Suzuki, De Graaf
Voorspel de finalisten: Winstanley, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Justin Thompson v Scott Williams 3-2 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 2-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 1-3 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-1 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-1 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-0 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 2-3 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-0 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-0 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-0 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Warren, Robson, Jim Williams, Smith-Neale, Kenny, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Warren, Jim Williams, Veenstra
Voorspel de finalisten: Harms, Veenstra
Voorspel de winnaar: Veenstra
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Winstanley, Hedman, Suzuki, De Graaf
Voorspel de finalisten: Winstanley, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 2-3 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-2 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-0 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 2-3 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-0 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-1 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Hamilton, Robson, Jim Williams, Kleermaker, Kenny, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Mitchell, Hamilton, Jim Williams, Veenstra
Voorspel de finalisten: Mitchell, Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Hedman, Suzuki, De Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Justin Thompson v Scott Williams 2-3 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-2 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-0 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 2-3 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-0 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-1 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mitchell, Hamilton, Robson, Jim Williams, Kleermaker, Kenny, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Mitchell, Hamilton, Jim Williams, Veenstra
Voorspel de finalisten: Mitchell, Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Hedman, Suzuki, De Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-1 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-0 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 2-3 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 2-1 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mandigers, Warren, Robson, Montgomery, Kleermaker, Kenny, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Robson, Montgomery, Veenstra
Voorspel de finalisten: Harms, Veenstra
Voorspel de winnaar: Harms
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Hedman, Suzuki, De Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-1 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-0 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 2-3 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-1 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 2-1 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Mandigers, Warren, Robson, Montgomery, Kleermaker, Kenny, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Robson, Montgomery, Veenstra
Voorspel de finalisten: Harms, Veenstra
Voorspel de winnaar: Harms
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Hedman, Suzuki, De Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 2-3 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-1 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-0 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 0-3 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 0-3 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 1-3 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-0 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 2-3 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 1-3 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-2 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-2 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 1-3 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 1-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 2-3 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-2 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-0 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Adams, Unterbuchner, Hamilton, Hazel, Jim Williams, Hogan, Vandenbogaerde, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Unterbuchner, Hamilton, Jim Williams, Veenstra
Voorspel de finalisten: Hamilton, Veenstra
Voorspel de winnaar: Hamilton
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Hedman, Suzuki, Greaves
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (3)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 3-2 (4)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3 (2)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (2)
Joe Chaney v Ben Hazel 2-3 (1)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-1 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-0 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 0-3 (1)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 0-3 (2)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 1-3 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-0 (4)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 2-3 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 1-3 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-2 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-2 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 1-3 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 1-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 2-3 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-2 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-0 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (2)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Adams, Unterbuchner, Hamilton, Hazel, Jim Williams, Hogan, Vandenbogaerde, Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Unterbuchner, Hamilton, Jim Williams, Veenstra
Voorspel de finalisten: Hamilton, Veenstra
Voorspel de winnaar: Hamilton
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Hedman, Suzuki, Greaves
Voorspel de finalisten: Ashton, Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
Ook voor het BDO Wk organiseer ik voorspellingen. Ditmaal het poule formaat, dus voorspel het gehele verloop. Dit keer ook van het damestoernooi
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-2 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (2)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (4)
David Cameron v Nick Fullwell 2-3 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-1 (2)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (2)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (2)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (3)
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (3)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-1 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-0 (4)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (3)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (4)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten:Harms-Mitchell-Warren-Robson-Williams-Kleermaker-Kenny-Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten :Mitchell-Warren-Williams-Veenstra
Voorspel de finalisten:Mitchell-Williams
Voorspel de winnaar: Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten:Ashton-Hedman-Suzuki-De Graaf
Voorspel de finalisten:Ashton-Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-2 (2)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (2)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (4)
David Cameron v Nick Fullwell 2-3 (1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 2-3 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-1 (2)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 1-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (2)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 3-2 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (4)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (2)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (3)
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (4)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 1-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (3)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 3-1 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-0 (4)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (3)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-0 (4)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-0 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (4)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (4)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (4)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten:Harms-Mitchell-Warren-Robson-Williams-Kleermaker-Kenny-Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten :Mitchell-Warren-Williams-Veenstra
Voorspel de finalisten:Mitchell-Williams
Voorspel de winnaar: Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten:Ashton-Hedman-Suzuki-De Graaf
Voorspel de finalisten:Ashton-Suzuki
Voorspel de winnares: Suzuki
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
Justin Thompson v Scott Williams 1-3 (1)
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (2)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (4)
David Cameron v Nick Fullwell 3-1 (3)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-1 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (3)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (2)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (2)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (4)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (1)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (1)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (2)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (4)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (3)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-2 (1)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 2-3 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (1)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 1-3 (3)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (2)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (1)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (4)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (3)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (3)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (2)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1(1)
Heren Laatste 8: Waites, Mitchell, Hamilton, Robson, Montgomery, Vos, Vandenbogaerde, Veenstra
Halve finalisten: Waites, Robson, Vos, Veenstra
Finalisten: Waites, Veenstra
Winnaar: Veenstra
Halve finale Dames: Ashton, Hedman, Dobromyslova, De Graaf
Finale: Ashton, De Graaf
Winnares: De Graaf
Andreas Harrysson v John O’Shea 1-3 (2)
Paul Hogan v Brian Raman 3-1 (4)
David Cameron v Nick Fullwell 3-1 (3)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-1 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (3)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (2)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 0-3 (4)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (2)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-1 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (4)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-1 (1)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-1 (1)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (2)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (4)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-1 (3)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-2 (1)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 2-3 (2)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 2-3 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (1)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-1 (2)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-1 (4)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 1-3 (3)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (2)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (1)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 0-2 (4)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 2-1 (3)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (3)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (2)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-1(1)
Heren Laatste 8: Waites, Mitchell, Hamilton, Robson, Montgomery, Vos, Vandenbogaerde, Veenstra
Halve finalisten: Waites, Robson, Vos, Veenstra
Finalisten: Waites, Veenstra
Winnaar: Veenstra
Halve finale Dames: Ashton, Hedman, Dobromyslova, De Graaf
Finale: Ashton, De Graaf
Winnares: De Graaf
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
KwartfinalistenK1990 schreefCOLON ↑02 Jan 2020, 22:48 deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 1-3 (4)
Andreas Harrysson v John O’Shea 0-3 (1)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 1-3 (3)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 3-2 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 1-3 (3)
Joe Chaney v Ben Hazel 1-3 (4)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-2 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-2 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 1-3 (2)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 0-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 3-2 (3)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-0 (3)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 3-1 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-2 (2)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 3-2 (4)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (1)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-1 (4)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-2 (2)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (3)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 2-3 (3)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-0 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-2 (2)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-2 (4)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (1)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 1-2 (2)
v Corrine Hammond 2-1 (3)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (4)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-0 (1)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-1 (2)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-0 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (4)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnaar
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten
Voorspel de finalisten
Voorspel de winnares
Mitchell, Harms, Hamilton, Parletti, Williams, Kleermaker, Veenstra, Vandenbogaerde
halve finale : Mitchell, Parletti, Williams Vandenbogaerd
Finale : Mitchell - Williams
Champion : mitchell
Halve finale Ashton, turner, dobromislova, greaves
Finale Aston - greaves
Champion Greaves
Re: Voorspellingen BDO WK 2020
deadline zaterdag 4 januari 2020 14.00 uur
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (3)
Andreas Harrysson v John O’Shea 0-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 2-3(1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (3)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-2 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-0 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 2-3 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (4)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 1-3 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (3)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 2-3 (2)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (3)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-1 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (4)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (3)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (1)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (2)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (1)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Bennett, Herewini, Parletti, Jim Williams, Kleermaker, Kenny en Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Parletti, Jim Williams en Kenny
Voorspel de finalisten: Parletti en Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Turner, Suzuki en de Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton en Suzuki
Voorspel de winnares: Ashton
Justin Thompson v Scott Williams 3-1 (3)
Andreas Harrysson v John O’Shea 0-3 (4)
Paul Hogan v Brian Raman 3-2 (2)
David Cameron v Nick Fullwell 2-3(1)
----------------------
Gabriel Pascaru v Justin Hood 1-3 (1)
Darren Herewini v Simon Stainton 3-1 (4)
Joe Chaney v Ben Hazel 3-2 (3)
Thibault Tricole v Ross Montgomery 3-2 (2)
Eerste ronde
Wesley Harms (1) v A. Harrysson/J. O’Shea 3-1 (4)
Scott Waites (16) v Martin Adams 3-0 (3)
Willem Mandigers (8) v Michael Unterbuchner 2-3 (1)
Scott Mitchell (9) v Leighton Bennett 2-3 (2)
--------------------------------
Wayne Warren (5) v J. Thompson/S. Williams 3-2 (4)
Andy Hamilton (12) v D. Herewini/S. Stainton 1-3 (1)
Dave Parletti (4) v Chris Landman 3-1 (3)
Gary Robson (13) v J. Chaney/B. Hazel 2-3 (2)
-------------------------------
Jim Williams (2) v Gary Stone 3-0 (3)
Ryan Hogarth (15) v T. Tricole/R. Montgomery 3-1 (1)
Martijn Kleermaker (7) v Gino Vos 3-1 (4)
Adam Smith-Neale (10) v P. Hogan/B. Raman 2-3 (2)
------------------------------
Nick Kenny (6) v Dennie Olde Kalter 3-1 (4)
Mario Vandenbogaerde (11) v Sebastian Steyer 3-2 (1)
Richard Veenstra (3) v Pascaru/Hood 3-0 (3)
David Evans (14) v Cameron/Fullwell 3-1 (2)
Dames
Eerste ronde
Lisa Ashton (1) v Paula Jacklin 2-0 (4)
Lorraine Winstanley (8) v Casey Gallagher 2-1 (3)
Vicky Pruim v Corrine Hammond 1-2 (2)
Deta Hedman (5) v Laura Turner 1-2 (1)
----------------------
Mikuru Suzuki (2) v Maria O’Brien 2-1 (2)
Anastasia Dobromyslova (7) v Sharon Prins 2-0 (4)
Aileen de Graaf (3) v Kirsty Hutchinson 2-1 (3)
Beau Greaves (6) v Tori Kewish 2-0 (1)
Wat wil ik dat jullie voorspellen
Herentoernooi:
Voorspel de uitslagen van de voorronde/eerste ronde. Format b.o. 5 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 8 kwartfinalisten: Harms, Bennett, Herewini, Parletti, Jim Williams, Kleermaker, Kenny en Veenstra
Voorspel de 4 halve finalisten: Harms, Parletti, Jim Williams en Kenny
Voorspel de finalisten: Parletti en Jim Williams
Voorspel de winnaar: Jim Williams
Damestoernooi
Voorspel de uitslagen van de 1e ronde Format b.o. 3 (geef per sessie aan de wedstrijd een punt (1 t/m 4)
Voorspel de 4 halve finalisten: Ashton, Turner, Suzuki en de Graaf
Voorspel de finalisten: Ashton en Suzuki
Voorspel de winnares: Ashton