Voorspellingen GSOD 2022

BUTTON_POST_REPLY
ratm
Moderator
BerichtenCOLON 2700
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door ratm »

Ook voor de GSoD zijn er weer voorspellingen.
Het volgende kan voorspeld worden:
- De eindstand in de 8 poules (elke juiste plek 1pt. alle 4 goed, 4 extra pt)
- De runner-up (3pt) en winnaar (5pt)
- De uitslagen van de 48 (8*6) wedstrijden b.o. 9.(pt voor juiste winnaar, 2 als ook de uitslag juist is)

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
(1) Gerwyn Price
Dave Chisnall
Raymond van Barneveld
Ted Evetts

Groep B
(8) Danny Noppert
Simon Whitlock
Mensur Suljovic
Christian Perez

Groep C
(4) Michael Smith
Joe Cullen
Ritchie Edhouse
Lisa Ashton

Groep D
(5) Rob Cross
Dirk van Duijvenbode
Martin Schindler
Adam Gawlas

Groep E
(2) Peter Wright
Nathan Aspinall
Alan Soutar
Fallon Sherrock

Groep F
(7) Jonny Clayton
Damon Heta
Jermaine Wattimena
Leonard Gates

Groep G
(3) Michael van Gerwen
Ross Smith
Luke Woodhouse
Nathan Rafferty

Groep H
(6) Luke Humphries
Ryan Searle
Josh Rock
Scott Williams

Runner-up:
Winnaar:


De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):

Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld
Dave Chisnall - Ted Evetts
Raymond van Barneveld - Ted Evetts

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic
(8) Danny Noppert - Christian Perez
Simon Whitlock - Mensur Suljovic
Simon Whitlock - Christian Perez
Mensur Suljovic - Christian Perez

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse
(4) Michael Smith - Lisa Ashton
Joe Cullen - Ritchie Edhouse
Joe Cullen - Lisa Ashton
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode
(5) Rob Cross - Martin Schindler
(5) Rob Cross - Adam Gawlas
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas
Martin Schindler - Adam Gawlas

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall
(2) Peter Wright - Alan Soutar
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock
Nathan Aspinall - Alan Soutar
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock
Alan Soutar - Fallon Sherrock

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates
Damon Heta - Jermaine Wattimena
Damon Heta - Leonard Gates
Jermaine Wattimena - Leonard Gates

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty
Ross Smith - Luke Woodhouse
Ross Smith - Nathan Rafferty
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle
(6) Luke Humphries - Josh Rock
(6) Luke Humphries - Scott Williams
Ryan Searle - Josh Rock
Ryan Searle - Scott Williams
Josh Rock - Scott Williams
dirk19
Lid
BerichtenCOLON 277
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door dirk19 »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Mensur Suljovic
3. Simon Whitlock
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Martin Schindler
3. Rob Cross
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Alan Soutar
3. Nathan Aspinall
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Damon Heta
2. Jonny Clayton
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Josh Rock
2. Luke Humphries
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Damon Heta
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-4
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-3
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-2

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-0
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 4-5
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-1

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-3
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-0
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-3
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-2
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-2

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 4-5
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-3
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-2
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-2

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 4-5
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-3
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 3-5
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-4
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-3
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-2
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-3

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-3
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-4
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 4-5
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-2
Ryan Searle - Josh Rock 3-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-2
ybabl
Lid
BerichtenCOLON 527
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 15:10

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door ybabl »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. (1) Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. (8) Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3. Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. (4) Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. (5) Rob Cross
2. Dirk van Duijvenbode
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. (2) Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. (7) Jonny Clayton
2. Damon Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. (3) Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Luke Woodhouse
4. Nathan Rafferty

Groep H
1. (6) Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Michael Smith
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-3
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-3
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-3
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-4
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-2
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-3
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-3
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-3
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-3

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 5-4
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-2
Martin Schindler - Adam Gawlas

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-3
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-2
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-2
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-1

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-3
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-2
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-2
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-2
Damon Heta - Leonard Gates 5-2
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-4

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-3
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 5-4

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-3
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-2
Ryan Searle - Josh Rock 4-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-3
Gebruikers-avatar
thedartist
Lid
BerichtenCOLON 406
GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door thedartist »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Raymond van Barneveld
3. Dave Chisnall
4. Ted Evetts

Groep B
1. Suljovic
2. Noppert
3. Simon Whitlock
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Cross
3. Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Aspinall
3. Sherrock
4. Souter

Groep F
1. Clayton
2. Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Humphries
2. Rock
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Michael Smith
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-3
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 4-5
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-3
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 4-5
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-2
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 4-5
Simon Whitlock - Christian Perez 5-3
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-3
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-3
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-2
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 4-5

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 5-4
(5) Rob Cross - Martin Schindler 4-5
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-3
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-2
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-4

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-2
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-3
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-3
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-2
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-2
Damon Heta - Leonard Gates 5-2
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-3

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-3
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-4
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-4
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-4
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-2
Ryan Searle - Josh Rock 4-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-4
Josh Rock - Scott Williams 5-1
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Choco115
Lid
BerichtenCOLON 1045
GeregistreerdCOLON 28 Mrt 2018, 06:56

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door Choco115 »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3. Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Damon Heta
2. Jermaine Wattimena
3. Jonny Clayton
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Nathan Rafferty
3. Ross Smith
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Nathan Aspinall
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-1
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-3
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-2
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-2

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-1
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-4
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-1
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-4
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-4
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-3

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 2-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-4
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-3
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-1

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 3-5
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-2
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 4-5
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-0
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 2-5
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 3-5
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-3
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-2
Damon Heta - Leonard Gates 4-5
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-3

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-0
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-4
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-2
Ross Smith - Nathan Rafferty 3-5
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 5-3

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-4
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-3
Ryan Searle - Josh Rock 2-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-4
Josh Rock - Scott Williams 5-2
sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 311
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door sjaantje »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3 Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2 Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Jonny Clayton
2. Damon Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
3. Luke Woodhouse

Groep H
1. Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Ryan Searle
4.Scott Williams

Runner-up: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):[/b]
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-2
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-1
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-1
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-3
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-4
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-2

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-1
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-2

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-4
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-2
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-1
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-1
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-2

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-3
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-1
Ryan Searle - Josh Rock 3-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-3
Gebruikers-avatar
ZBC97
Lid
BerichtenCOLON 276
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 09:59

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door ZBC97 »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3. Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Damon Heta
2. Jonny Clayton
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Scott Williams
4. Ryan Searle

Runner-up: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-3
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-4
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-3
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-4
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-2
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-2
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-3
Simon Whitlock - Christian Perez 5-3
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-3
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-3
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-2

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 4-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-2
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-3

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-3
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-2
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 4-5
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-3
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-2
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-2
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-2

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-3
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-3
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-3
Ryan Searle - Josh Rock 3-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-3
the reds
Lid
BerichtenCOLON 216
GeregistreerdCOLON 02 Feb 2016, 19:01

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door the reds »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Simon Whitlock
2. Danny Noppert
3. Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Rob Cross
2. Dirk van Duijvenbode
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Nathan Aspinall
2. Peter Wright
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Jonny Clayton
2. Damon Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-3
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-3
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-2
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-4

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 4-5
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-1
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-2
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-3

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-4
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-3
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-0
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-1

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 5-3
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-5
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-3
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-2
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-1
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-2

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 4-5
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-1
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-0
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-2
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-3

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-3
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-4
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-2
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-2
Damon Heta - Leonard Gates 5-3
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-3

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-2
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-3
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-4
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-2
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 5-3

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-4
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-4
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-3
Ryan Searle - Josh Rock 4-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-4
Josh Rock - Scott Williams 5-4
Shrek
Lid
BerichtenCOLON 63
GeregistreerdCOLON 27 Dec 2019, 11:11

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door Shrek »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3. Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Damon Heta
2. Jermaine Wattimena
3. Jonny Clayton
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Luke Woodhouse
4. Nathan Rafferty

Groep H
1. Josh Rock
2. Luke Humphries
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Michael Smith
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-2
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-3
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-2
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-1
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-4

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-2
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-4
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-1
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-2
Simon Whitlock - Christian Perez 5-3
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-4

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-4
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-3
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-0
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-3
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-1

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-4
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-3
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-4
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-3
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-2

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-2
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-2
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-2
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 3-5
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 4-5
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-3
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-2
Damon Heta - Leonard Gates 5-3
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-3

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-1
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-4
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-2
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 5-3

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-4
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-2
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-2
Ryan Searle - Josh Rock 2-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-2
Josh Rock - Scott Williams 5-2
my precious
Lid
BerichtenCOLON 203
GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door my precious »

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Raymond van Barneveld
3. Dave Chisnall
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Mensur Suljovic
3. Simon Whitlock
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2. Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Aspinall
3. Souter
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Clayton
2. Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Humphries
2. Rock
3. Ryan Searle
4. Scott Williams

Runner-up: Michael Smith
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-3
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-3
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 4-5
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-3
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-2
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 4-5
Simon Whitlock - Christian Perez 5-3
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-3

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-3
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-2

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-2
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-4

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-3
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-3
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-3
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-1
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-2

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-3
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-4
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-4
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-3
Ryan Searle - Josh Rock 4-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-3
ratm
Moderator
BerichtenCOLON 2700
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door ratm »

De eindstand per poule:
Groep A
(1) Gerwyn Price
Dave Chisnall
Raymond van Barneveld
Ted Evetts

Groep B
(8) Danny Noppert
Simon Whitlock
Mensur Suljovic
Christian Perez

Groep C
(4) Michael Smith
Joe Cullen
Ritchie Edhouse
Lisa Ashton

Groep D
Dirk van Duijvenbode
(5) Rob Cross
Martin Schindler
Adam Gawlas

Groep E
(2) Peter Wright
Nathan Aspinall
Fallon Sherrock
Alan Soutar

Groep F
(7) Jonny Clayton
Damon Heta
Jermaine Wattimena
Leonard Gates

Groep G
(3) Michael van Gerwen
Ross Smith
Nathan Rafferty
Luke Woodhouse

Groep H
(6) Luke Humphries
Josh Rock
Ryan Searle
Scott Williams

Runner-up:Michael van Gerwen
Winnaar:Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-2
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-2
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-3
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-2
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-4
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-2
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-3
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-3

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-3
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-3
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-2
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-3

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-3
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-3

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-2
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-3
Alan Soutar - Fallon Sherrock 4-5

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-3
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-2
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-1
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-2
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-4

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-1
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-2
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-3
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-2
Ryan Searle - Josh Rock 4-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-2
Josh Rock - Scott Williams 5-3
sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 311
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door sjaantje »

sjaantje schreefCOLON 10 Nov 2022, 17:56 Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3 Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2 Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Jonny Clayton
2. Damon Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Ryan Searle
4.Scott Williams

Runner-up: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):[/b]
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-2
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-1
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-1
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-3
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-4
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-2

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-1
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-2

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-4
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-2
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-1
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-1
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-2

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-3
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-1
Ryan Searle - Josh Rock 3-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-3
ratm schreefCOLON 07 Nov 2022, 21:32 Ook voor de GSoD zijn er weer voorspellingen.
Het volgende kan voorspeld worden:
- De eindstand in de 8 poules (elke juiste plek 1pt. alle 4 goed, 4 extra pt)
- De runner-up (3pt) en winnaar (5pt)
- De uitslagen van de 48 (8*6) wedstrijden b.o. 9.(pt voor juiste winnaar, 2 als ook de uitslag juist is)

Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
(1) Gerwyn Price
Dave Chisnall
Raymond van Barneveld
Ted Evetts

Groep B
(8) Danny Noppert
Simon Whitlock
Mensur Suljovic
Christian Perez

Groep C
(4) Michael Smith
Joe Cullen
Ritchie Edhouse
Lisa Ashton

Groep D
(5) Rob Cross
Dirk van Duijvenbode
Martin Schindler
Adam Gawlas

Groep E
(2) Peter Wright
Nathan Aspinall
Alan Soutar
Fallon Sherrock

Groep F
(7) Jonny Clayton
Damon Heta
Jermaine Wattimena
Leonard Gates

Groep G
(3) Michael van Gerwen
Ross Smith
Luke Woodhouse
Nathan Rafferty

Groep H
(6) Luke Humphries
Ryan Searle
Josh Rock
Scott Williams

Runner-up:
Winnaar:


De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):

Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld
Dave Chisnall - Ted Evetts
Raymond van Barneveld - Ted Evetts

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic
(8) Danny Noppert - Christian Perez
Simon Whitlock - Mensur Suljovic
Simon Whitlock - Christian Perez
Mensur Suljovic - Christian Perez

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse
(4) Michael Smith - Lisa Ashton
Joe Cullen - Ritchie Edhouse
Joe Cullen - Lisa Ashton
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode
(5) Rob Cross - Martin Schindler
(5) Rob Cross - Adam Gawlas
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas
Martin Schindler - Adam Gawlas

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall
(2) Peter Wright - Alan Soutar
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock
Nathan Aspinall - Alan Soutar
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock
Alan Soutar - Fallon Sherrock

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates
Damon Heta - Jermaine Wattimena
Damon Heta - Leonard Gates
Jermaine Wattimena - Leonard Gates

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty
Ross Smith - Luke Woodhouse
Ross Smith - Nathan Rafferty
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle
(6) Luke Humphries - Josh Rock
(6) Luke Humphries - Scott Williams
Ryan Searle - Josh Rock
Ryan Searle - Scott Williams
Josh Rock - Scott Williams
sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 311
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen GSOD 2022

Bericht door sjaantje »

sjaantje schreefCOLON 10 Nov 2022, 17:56 Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
1. Gerwyn Price
2. Dave Chisnall
3. Raymond van Barneveld
4. Ted Evetts

Groep B
1. Danny Noppert
2. Simon Whitlock
3 Mensur Suljovic
4. Christian Perez

Groep C
1. Michael Smith
2 Joe Cullen
3. Ritchie Edhouse
4. Lisa Ashton

Groep D
1. Dirk van Duijvenbode
2. Rob Cross
3. Martin Schindler
4. Adam Gawlas

Groep E
1. Peter Wright
2. Nathan Aspinall
3. Alan Soutar
4. Fallon Sherrock

Groep F
1. Jonny Clayton
2. Damon Heta
3. Jermaine Wattimena
4. Leonard Gates

Groep G
1. Michael van Gerwen
2. Ross Smith
3. Nathan Rafferty
4. Luke Woodhouse

Groep H
1. Luke Humphries
2. Josh Rock
3. Ryan Searle
4.Scott Williams

Runner-up: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price

De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):[/b]
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall 5-4
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld 5-2
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts 5-1
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 5-2
Dave Chisnall - Ted Evetts 5-1
Raymond van Barneveld - Ted Evetts 5-3

Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock 5-3
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic 5-3
(8) Danny Noppert - Christian Perez 5-1
Simon Whitlock - Mensur Suljovic 5-3
Simon Whitlock - Christian Perez 5-2
Mensur Suljovic - Christian Perez 5-2

Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen 5-4
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse 5-2
(4) Michael Smith - Lisa Ashton 5-1
Joe Cullen - Ritchie Edhouse 5-2
Joe Cullen - Lisa Ashton 5-1
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton 5-2

Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode 3-5
(5) Rob Cross - Martin Schindler 5-3
(5) Rob Cross - Adam Gawlas 5-2
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler 5-3
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas 5-1
Martin Schindler - Adam Gawlas 5-2

Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall 5-4
(2) Peter Wright - Alan Soutar 5-3
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock 5-1
Nathan Aspinall - Alan Soutar 5-3
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock 5-1
Alan Soutar - Fallon Sherrock 5-2

Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta 5-4
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena 5-2
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates 5-1
Damon Heta - Jermaine Wattimena 5-3
Damon Heta - Leonard Gates 5-1
Jermaine Wattimena - Leonard Gates 5-2

Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith 5-3
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse 5-2
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty 5-2
Ross Smith - Luke Woodhouse 5-3
Ross Smith - Nathan Rafferty 5-3
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty 3-5

Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle 5-3
(6) Luke Humphries - Josh Rock 5-3
(6) Luke Humphries - Scott Williams 5-1
Ryan Searle - Josh Rock 3-5
Ryan Searle - Scott Williams 5-3
Josh Rock - Scott Williams 5-3
BUTTON_POST_REPLY