Voorspellingen GSOD 2022
GeplaatstCOLON 07 Nov 2022, 21:32
Ook voor de GSoD zijn er weer voorspellingen.
Het volgende kan voorspeld worden:
- De eindstand in de 8 poules (elke juiste plek 1pt. alle 4 goed, 4 extra pt)
- De runner-up (3pt) en winnaar (5pt)
- De uitslagen van de 48 (8*6) wedstrijden b.o. 9.(pt voor juiste winnaar, 2 als ook de uitslag juist is)
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
(1) Gerwyn Price
Dave Chisnall
Raymond van Barneveld
Ted Evetts
Groep B
(8) Danny Noppert
Simon Whitlock
Mensur Suljovic
Christian Perez
Groep C
(4) Michael Smith
Joe Cullen
Ritchie Edhouse
Lisa Ashton
Groep D
(5) Rob Cross
Dirk van Duijvenbode
Martin Schindler
Adam Gawlas
Groep E
(2) Peter Wright
Nathan Aspinall
Alan Soutar
Fallon Sherrock
Groep F
(7) Jonny Clayton
Damon Heta
Jermaine Wattimena
Leonard Gates
Groep G
(3) Michael van Gerwen
Ross Smith
Luke Woodhouse
Nathan Rafferty
Groep H
(6) Luke Humphries
Ryan Searle
Josh Rock
Scott Williams
Runner-up:
Winnaar:
De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld
Dave Chisnall - Ted Evetts
Raymond van Barneveld - Ted Evetts
Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic
(8) Danny Noppert - Christian Perez
Simon Whitlock - Mensur Suljovic
Simon Whitlock - Christian Perez
Mensur Suljovic - Christian Perez
Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse
(4) Michael Smith - Lisa Ashton
Joe Cullen - Ritchie Edhouse
Joe Cullen - Lisa Ashton
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton
Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode
(5) Rob Cross - Martin Schindler
(5) Rob Cross - Adam Gawlas
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas
Martin Schindler - Adam Gawlas
Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall
(2) Peter Wright - Alan Soutar
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock
Nathan Aspinall - Alan Soutar
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock
Alan Soutar - Fallon Sherrock
Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates
Damon Heta - Jermaine Wattimena
Damon Heta - Leonard Gates
Jermaine Wattimena - Leonard Gates
Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty
Ross Smith - Luke Woodhouse
Ross Smith - Nathan Rafferty
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty
Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle
(6) Luke Humphries - Josh Rock
(6) Luke Humphries - Scott Williams
Ryan Searle - Josh Rock
Ryan Searle - Scott Williams
Josh Rock - Scott Williams
Het volgende kan voorspeld worden:
- De eindstand in de 8 poules (elke juiste plek 1pt. alle 4 goed, 4 extra pt)
- De runner-up (3pt) en winnaar (5pt)
- De uitslagen van de 48 (8*6) wedstrijden b.o. 9.(pt voor juiste winnaar, 2 als ook de uitslag juist is)
Deadline zaterdag 12 november 14.00 uur
De eindstand per poule:
Groep A
(1) Gerwyn Price
Dave Chisnall
Raymond van Barneveld
Ted Evetts
Groep B
(8) Danny Noppert
Simon Whitlock
Mensur Suljovic
Christian Perez
Groep C
(4) Michael Smith
Joe Cullen
Ritchie Edhouse
Lisa Ashton
Groep D
(5) Rob Cross
Dirk van Duijvenbode
Martin Schindler
Adam Gawlas
Groep E
(2) Peter Wright
Nathan Aspinall
Alan Soutar
Fallon Sherrock
Groep F
(7) Jonny Clayton
Damon Heta
Jermaine Wattimena
Leonard Gates
Groep G
(3) Michael van Gerwen
Ross Smith
Luke Woodhouse
Nathan Rafferty
Groep H
(6) Luke Humphries
Ryan Searle
Josh Rock
Scott Williams
Runner-up:
Winnaar:
De wedstrijden van de 1e ronde (best of 9 legs):
Groep A
(1) Gerwyn Price - Dave Chisnall
(1) Gerwyn Price - Raymond van Barneveld
(1) Gerwyn Price - Ted Evetts
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld
Dave Chisnall - Ted Evetts
Raymond van Barneveld - Ted Evetts
Groep B
(8) Danny Noppert - Simon Whitlock
(8) Danny Noppert - Mensur Suljovic
(8) Danny Noppert - Christian Perez
Simon Whitlock - Mensur Suljovic
Simon Whitlock - Christian Perez
Mensur Suljovic - Christian Perez
Groep C
(4) Michael Smith - Joe Cullen
(4) Michael Smith - Ritchie Edhouse
(4) Michael Smith - Lisa Ashton
Joe Cullen - Ritchie Edhouse
Joe Cullen - Lisa Ashton
Ritchie Edhouse - Lisa Ashton
Groep D
(5) Rob Cross - Dirk van Duijvenbode
(5) Rob Cross - Martin Schindler
(5) Rob Cross - Adam Gawlas
Dirk van Duijvenbode - Martin Schindler
Dirk van Duijvenbode - Adam Gawlas
Martin Schindler - Adam Gawlas
Groep E
(2) Peter Wright - Nathan Aspinall
(2) Peter Wright - Alan Soutar
(2) Peter Wright - Fallon Sherrock
Nathan Aspinall - Alan Soutar
Nathan Aspinall - Fallon Sherrock
Alan Soutar - Fallon Sherrock
Groep F
(7) Jonny Clayton - Damon Heta
(7) Jonny Clayton - Jermaine Wattimena
(7) Jonny Clayton - Leonard Gates
Damon Heta - Jermaine Wattimena
Damon Heta - Leonard Gates
Jermaine Wattimena - Leonard Gates
Groep G
(3) Michael van Gerwen - Ross Smith
(3) Michael van Gerwen - Luke Woodhouse
(3) Michael van Gerwen - Nathan Rafferty
Ross Smith - Luke Woodhouse
Ross Smith - Nathan Rafferty
Luke Woodhouse - Nathan Rafferty
Groep H
(6) Luke Humphries - Ryan Searle
(6) Luke Humphries - Josh Rock
(6) Luke Humphries - Scott Williams
Ryan Searle - Josh Rock
Ryan Searle - Scott Williams
Josh Rock - Scott Williams