Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Deze maand begint het WK weer dus ook ons voorspel WK!
Het format is in de 1e en 2e ronde "Best of 5 sets".
De deadline is donderdag 15 december om 20:00 uur. Dan sluit ik alle berichten. Mocht je daarna nog iets willen wijzigen dan moet je even een nieuw bericht plaatsten, dan kan ik aan de tijd zien of het op tijd was. De deadline daarvoor is de start van de sessie waarin de gewijzigde wedstrijd zit. Dus niet de wedstrijd zelf.
Hieronder staan de te voorspellen wedstrijden voor de 1e en 2e ronde. Bij de juiste winnaar krijg je 1 punt Is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd). Ook kun je extra ponden verdienen voor de OOM door de finalisten en winnaar goed te voorspellen.
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1)
Keane Barry v Grant Sampson (R1)
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1)
Peter Wright v Mansell/Robb (R2)
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1)
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1)
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1)
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2)
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1)
William O‘Connor v Beau Greaves (R1)
Keegan Brown v Florian Hempel (R1)
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2)
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1)
Simon Whitlock v Christian Perez (R1)
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1)
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2)
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1)
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1)
Josh Rock v Jose Justicia (R1)
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2)
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1)
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1)
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1)
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2)
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1)
Scott Williams v Ryan Joyce (R1)
Matt Campbell v Danny Baggish (R1)
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2)
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1)
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1)
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1)
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2)
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1)
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1)
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1)
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2)
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1)
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1)
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1)
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2)
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1)
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1)
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2)
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2)
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2)
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2)
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2)
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2)
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2)
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2)
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2)
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2)
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2)
James Wade v J Williams/Bialecki (R2)
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2)
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2)
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2)
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2)
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2)
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2)
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2)
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2)
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2)
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2)
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Vladyslav Omelchenko
(32) Raymond van Barneveld v Ryan Meikle/Lisa Ashton
(16) Ryan Searle v Adam Gawlas/Richie Burnett
(17) Jose de Sousa v Simon Whitlock/Christian Perez
(8) James Wade v Jim Williams/Sebastian Bialecki
(25) Gabriel Clemens v William O'Connor/Beau Greaves
(9) Danny Noppert v Ritchie Edhouse/David Cameron
(24) Daryl Gurney v Alan Soutar/Mal Cuming
(4) Michael Smith v Jermaine Wattimena/Nathan Rafferty
(29) Martin Schindler v Martin Lukeman/Nobuhiro Yamamoto
(13) Joe Cullen v Ricky/Evans/Fallon Sherrock
(20) Damon Heta v Adrian Lewis/Daniel Larsson
(5) Luke Humphries v Keegan Brown/Florian Hempel
(28) Vincent van der Voort v Cameron Menzies/Diogo Portela
(12) Dave Chisnall v Andrew Gilding/Robert Owen
(21) Stephen Bunting v Geert Nentjes/Leonard Gates
-------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1:
(2) Peter Wright v Mickey Mansell/Ben Robb
(31) Kim Huybrechts v Keane Barry/Grant Sampson
(15) Dimitri Van den Bergh v Rowby-John Rodriguez/Lourence Ilagan
(18) Krzysztof Ratajski v Danny Jansen/Paolo Nebrida
(7) Jonny Clayton v Steve Beaton/Danny van Trijp
(26) Brendan Dolan v Jamie Hughes/Jimmy Hendriks
(10) Nathan Aspinall v Boris Krcmar/Toru Suzuki
(23) Callan Rydz v Josh Rock/Jose Justicia
(3) Michael van Gerwen v Niels Zonneveld/Lewy Williams
(30) Mensur Suljovic v Mike De Decker/Jeff Smith
(14) Dirk van Duijvenbode v Karel Sedlacek/Raymond Smith
(19) Ross Smith v John O'Shea/Darius Labanauskas
(6) Rob Cross v Scott Williams/Ryan Joyce
(27) Mervyn King v Matt Campbell/Danny Baggish
(11) Gary Anderson v Madars Razma/Prakash Jiwa
(22) Chris Dobey v Martijn Kleermaker/Xicheng Han
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2:
Winnaar:
Het format is in de 1e en 2e ronde "Best of 5 sets".
De deadline is donderdag 15 december om 20:00 uur. Dan sluit ik alle berichten. Mocht je daarna nog iets willen wijzigen dan moet je even een nieuw bericht plaatsten, dan kan ik aan de tijd zien of het op tijd was. De deadline daarvoor is de start van de sessie waarin de gewijzigde wedstrijd zit. Dus niet de wedstrijd zelf.
Hieronder staan de te voorspellen wedstrijden voor de 1e en 2e ronde. Bij de juiste winnaar krijg je 1 punt Is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd). Ook kun je extra ponden verdienen voor de OOM door de finalisten en winnaar goed te voorspellen.
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1)
Keane Barry v Grant Sampson (R1)
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1)
Peter Wright v Mansell/Robb (R2)
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1)
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1)
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1)
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2)
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1)
William O‘Connor v Beau Greaves (R1)
Keegan Brown v Florian Hempel (R1)
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2)
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1)
Simon Whitlock v Christian Perez (R1)
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1)
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2)
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1)
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1)
Josh Rock v Jose Justicia (R1)
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2)
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1)
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1)
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1)
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2)
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1)
Scott Williams v Ryan Joyce (R1)
Matt Campbell v Danny Baggish (R1)
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2)
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1)
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1)
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1)
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2)
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1)
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1)
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1)
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2)
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1)
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1)
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1)
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2)
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1)
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1)
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2)
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2)
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2)
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2)
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2)
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2)
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2)
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2)
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2)
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2)
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2)
James Wade v J Williams/Bialecki (R2)
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2)
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2)
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2)
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2)
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2)
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2)
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2)
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2)
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2)
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2)
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Vladyslav Omelchenko
(32) Raymond van Barneveld v Ryan Meikle/Lisa Ashton
(16) Ryan Searle v Adam Gawlas/Richie Burnett
(17) Jose de Sousa v Simon Whitlock/Christian Perez
(8) James Wade v Jim Williams/Sebastian Bialecki
(25) Gabriel Clemens v William O'Connor/Beau Greaves
(9) Danny Noppert v Ritchie Edhouse/David Cameron
(24) Daryl Gurney v Alan Soutar/Mal Cuming
(4) Michael Smith v Jermaine Wattimena/Nathan Rafferty
(29) Martin Schindler v Martin Lukeman/Nobuhiro Yamamoto
(13) Joe Cullen v Ricky/Evans/Fallon Sherrock
(20) Damon Heta v Adrian Lewis/Daniel Larsson
(5) Luke Humphries v Keegan Brown/Florian Hempel
(28) Vincent van der Voort v Cameron Menzies/Diogo Portela
(12) Dave Chisnall v Andrew Gilding/Robert Owen
(21) Stephen Bunting v Geert Nentjes/Leonard Gates
-------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1:
(2) Peter Wright v Mickey Mansell/Ben Robb
(31) Kim Huybrechts v Keane Barry/Grant Sampson
(15) Dimitri Van den Bergh v Rowby-John Rodriguez/Lourence Ilagan
(18) Krzysztof Ratajski v Danny Jansen/Paolo Nebrida
(7) Jonny Clayton v Steve Beaton/Danny van Trijp
(26) Brendan Dolan v Jamie Hughes/Jimmy Hendriks
(10) Nathan Aspinall v Boris Krcmar/Toru Suzuki
(23) Callan Rydz v Josh Rock/Jose Justicia
(3) Michael van Gerwen v Niels Zonneveld/Lewy Williams
(30) Mensur Suljovic v Mike De Decker/Jeff Smith
(14) Dirk van Duijvenbode v Karel Sedlacek/Raymond Smith
(19) Ross Smith v John O'Shea/Darius Labanauskas
(6) Rob Cross v Scott Williams/Ryan Joyce
(27) Mervyn King v Matt Campbell/Danny Baggish
(11) Gary Anderson v Madars Razma/Prakash Jiwa
(22) Chris Dobey v Martijn Kleermaker/Xicheng Han
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2:
Winnaar:
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 2-3
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 1-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-0
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 2-3
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 1-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 2-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 3-2
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 3-1
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-1
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-0
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-2
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 2-3
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 2-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-0
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-2
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 2-3
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 2-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-0
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-0
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Vladyslav Omelchenko
(32) Raymond van Barneveld v Ryan Meikle/Lisa Ashton
(16) Ryan Searle v Adam Gawlas/Richie Burnett
(17) Jose de Sousa v Simon Whitlock/Christian Perez
(8) James Wade v Jim Williams/Sebastian Bialecki
(25) Gabriel Clemens v William O'Connor/Beau Greaves
(9) Danny Noppert v Ritchie Edhouse/David Cameron
(24) Daryl Gurney v Alan Soutar/Mal Cuming
(4) Michael Smith v Jermaine Wattimena/Nathan Rafferty
(29) Martin Schindler v Martin Lukeman/Nobuhiro Yamamoto
(13) Joe Cullen v Ricky/Evans/Fallon Sherrock
(20) Damon Heta v Adrian Lewis/Daniel Larsson
(5) Luke Humphries v Keegan Brown/Florian Hempel
(28) Vincent van der Voort v Cameron Menzies/Diogo Portela
(12) Dave Chisnall v Andrew Gilding/Robert Owen
(21) Stephen Bunting v Geert Nentjes/Leonard Gates
-------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Mickey Mansell/Ben Robb
(31) Kim Huybrechts v Keane Barry/Grant Sampson
(15) Dimitri Van den Bergh v Rowby-John Rodriguez/Lourence Ilagan
(18) Krzysztof Ratajski v Danny Jansen/Paolo Nebrida
(7) Jonny Clayton v Steve Beaton/Danny van Trijp
(26) Brendan Dolan v Jamie Hughes/Jimmy Hendriks
(10) Nathan Aspinall v Boris Krcmar/Toru Suzuki
(23) Callan Rydz v Josh Rock/Jose Justicia
(3) Michael van Gerwen v Niels Zonneveld/Lewy Williams
(30) Mensur Suljovic v Mike De Decker/Jeff Smith
(14) Dirk van Duijvenbode v Karel Sedlacek/Raymond Smith
(19) Ross Smith v John O'Shea/Darius Labanauskas
(6) Rob Cross v Scott Williams/Ryan Joyce
(27) Mervyn King v Matt Campbell/Danny Baggish
(11) Gary Anderson v Madars Razma/Prakash Jiwa
(22) Chris Dobey v Martijn Kleermaker/Xicheng Han
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 2-3
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 1-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-0
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 2-3
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 1-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 2-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 3-2
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 3-1
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-1
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-0
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-2
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 2-3
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 2-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-0
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-2
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 2-3
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 2-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-0
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-0
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Vladyslav Omelchenko
(32) Raymond van Barneveld v Ryan Meikle/Lisa Ashton
(16) Ryan Searle v Adam Gawlas/Richie Burnett
(17) Jose de Sousa v Simon Whitlock/Christian Perez
(8) James Wade v Jim Williams/Sebastian Bialecki
(25) Gabriel Clemens v William O'Connor/Beau Greaves
(9) Danny Noppert v Ritchie Edhouse/David Cameron
(24) Daryl Gurney v Alan Soutar/Mal Cuming
(4) Michael Smith v Jermaine Wattimena/Nathan Rafferty
(29) Martin Schindler v Martin Lukeman/Nobuhiro Yamamoto
(13) Joe Cullen v Ricky/Evans/Fallon Sherrock
(20) Damon Heta v Adrian Lewis/Daniel Larsson
(5) Luke Humphries v Keegan Brown/Florian Hempel
(28) Vincent van der Voort v Cameron Menzies/Diogo Portela
(12) Dave Chisnall v Andrew Gilding/Robert Owen
(21) Stephen Bunting v Geert Nentjes/Leonard Gates
-------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Mickey Mansell/Ben Robb
(31) Kim Huybrechts v Keane Barry/Grant Sampson
(15) Dimitri Van den Bergh v Rowby-John Rodriguez/Lourence Ilagan
(18) Krzysztof Ratajski v Danny Jansen/Paolo Nebrida
(7) Jonny Clayton v Steve Beaton/Danny van Trijp
(26) Brendan Dolan v Jamie Hughes/Jimmy Hendriks
(10) Nathan Aspinall v Boris Krcmar/Toru Suzuki
(23) Callan Rydz v Josh Rock/Jose Justicia
(3) Michael van Gerwen v Niels Zonneveld/Lewy Williams
(30) Mensur Suljovic v Mike De Decker/Jeff Smith
(14) Dirk van Duijvenbode v Karel Sedlacek/Raymond Smith
(19) Ross Smith v John O'Shea/Darius Labanauskas
(6) Rob Cross v Scott Williams/Ryan Joyce
(27) Mervyn King v Matt Campbell/Danny Baggish
(11) Gary Anderson v Madars Razma/Prakash Jiwa
(22) Chris Dobey v Martijn Kleermaker/Xicheng Han
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-0
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 2-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-1
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 2-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-2
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 2-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 2-3
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-1
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-1
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 3-2
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 2-3
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-1
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 2-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 2-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-2
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-2
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Vladyslav Omelchenko
(32) Raymond van Barneveld v Ryan Meikle/Lisa Ashton
(16) Ryan Searle v Adam Gawlas/Richie Burnett
(17) Jose de Sousa v Simon Whitlock/Christian Perez
(8) James Wade v Jim Williams/Sebastian Bialecki
(25) Gabriel Clemens v William O'Connor/Beau Greaves
(9) Danny Noppert v Ritchie Edhouse/David Cameron
(24) Daryl Gurney v Alan Soutar/Mal Cuming
(4) Michael Smith v Jermaine Wattimena/Nathan Rafferty
(29) Martin Schindler v Martin Lukeman/Nobuhiro Yamamoto
(13) Joe Cullen v Ricky/Evans/Fallon Sherrock
(20) Damon Heta v Adrian Lewis/Daniel Larsson
(5) Luke Humphries v Keegan Brown/Florian Hempel
(28) Vincent van der Voort v Cameron Menzies/Diogo Portela
(12) Dave Chisnall v Andrew Gilding/Robert Owen
(21) Stephen Bunting v Geert Nentjes/Leonard Gates
-------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Michael Smith
(2) Peter Wright v Mickey Mansell/Ben Robb
(31) Kim Huybrechts v Keane Barry/Grant Sampson
(15) Dimitri Van den Bergh v Rowby-John Rodriguez/Lourence Ilagan
(18) Krzysztof Ratajski v Danny Jansen/Paolo Nebrida
(7) Jonny Clayton v Steve Beaton/Danny van Trijp
(26) Brendan Dolan v Jamie Hughes/Jimmy Hendriks
(10) Nathan Aspinall v Boris Krcmar/Toru Suzuki
(23) Callan Rydz v Josh Rock/Jose Justicia
(3) Michael van Gerwen v Niels Zonneveld/Lewy Williams
(30) Mensur Suljovic v Mike De Decker/Jeff Smith
(14) Dirk van Duijvenbode v Karel Sedlacek/Raymond Smith
(19) Ross Smith v John O'Shea/Darius Labanauskas
(6) Rob Cross v Scott Williams/Ryan Joyce
(27) Mervyn King v Matt Campbell/Danny Baggish
(11) Gary Anderson v Madars Razma/Prakash Jiwa
(22) Chris Dobey v Martijn Kleermaker/Xicheng Han
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael Smith
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-0
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 2-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-1
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 2-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-2
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 2-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 2-3
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-1
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-1
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 3-2
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 2-3
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-1
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 2-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 2-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-2
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-2
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Vladyslav Omelchenko
(32) Raymond van Barneveld v Ryan Meikle/Lisa Ashton
(16) Ryan Searle v Adam Gawlas/Richie Burnett
(17) Jose de Sousa v Simon Whitlock/Christian Perez
(8) James Wade v Jim Williams/Sebastian Bialecki
(25) Gabriel Clemens v William O'Connor/Beau Greaves
(9) Danny Noppert v Ritchie Edhouse/David Cameron
(24) Daryl Gurney v Alan Soutar/Mal Cuming
(4) Michael Smith v Jermaine Wattimena/Nathan Rafferty
(29) Martin Schindler v Martin Lukeman/Nobuhiro Yamamoto
(13) Joe Cullen v Ricky/Evans/Fallon Sherrock
(20) Damon Heta v Adrian Lewis/Daniel Larsson
(5) Luke Humphries v Keegan Brown/Florian Hempel
(28) Vincent van der Voort v Cameron Menzies/Diogo Portela
(12) Dave Chisnall v Andrew Gilding/Robert Owen
(21) Stephen Bunting v Geert Nentjes/Leonard Gates
-------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Michael Smith
(2) Peter Wright v Mickey Mansell/Ben Robb
(31) Kim Huybrechts v Keane Barry/Grant Sampson
(15) Dimitri Van den Bergh v Rowby-John Rodriguez/Lourence Ilagan
(18) Krzysztof Ratajski v Danny Jansen/Paolo Nebrida
(7) Jonny Clayton v Steve Beaton/Danny van Trijp
(26) Brendan Dolan v Jamie Hughes/Jimmy Hendriks
(10) Nathan Aspinall v Boris Krcmar/Toru Suzuki
(23) Callan Rydz v Josh Rock/Jose Justicia
(3) Michael van Gerwen v Niels Zonneveld/Lewy Williams
(30) Mensur Suljovic v Mike De Decker/Jeff Smith
(14) Dirk van Duijvenbode v Karel Sedlacek/Raymond Smith
(19) Ross Smith v John O'Shea/Darius Labanauskas
(6) Rob Cross v Scott Williams/Ryan Joyce
(27) Mervyn King v Matt Campbell/Danny Baggish
(11) Gary Anderson v Madars Razma/Prakash Jiwa
(22) Chris Dobey v Martijn Kleermaker/Xicheng Han
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael Smith
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-2
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-1
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-1
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-1
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-1
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 2-3
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 2-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-2
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-2
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-2
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 2-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-2
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 3-2
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Finale:
Michael Smith - Michael van Gerwen
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-2
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-1
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-1
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-1
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-1
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 2-3
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 2-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-2
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-2
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-2
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 2-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-2
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 3-2
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Finale:
Michael Smith - Michael van Gerwen
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 2-3
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-0
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-2
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-0
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-0
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-1
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-2
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-1
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 1-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-1
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 2-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 3-2
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-2
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-1
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-2
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 3-2
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Finale:
Michael Smith- Peter Wright.
Winnaar Smith
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 2-3
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-0
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-2
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-0
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-0
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-1
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-2
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-1
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 1-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-1
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 2-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 3-2
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-2
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-1
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-2
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 3-2
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Finale:
Michael Smith- Peter Wright.
Winnaar Smith
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 2-3
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 2-3
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-0
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 2-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 1-3
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 2-3
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 2-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-1
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 3-1
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 3-2
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-2
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-2
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 2-3
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-0
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 3-2
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 0-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-2
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 1-3
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 1-3
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 2-3
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 0-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 1-3
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 2-3
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 2-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-0
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-2
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Finale:
Michael Smith- Michael van Gerwen
Winnaar MVG
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 2-3
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 2-3
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-0
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 2-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 1-3
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 2-3
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 2-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-1
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 3-1
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 3-2
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-2
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-2
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 2-3
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-0
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 3-2
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 0-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-2
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 1-3
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 1-3
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 2-3
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 0-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 1-3
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 2-3
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 2-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-0
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-2
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Finale:
Michael Smith- Michael van Gerwen
Winnaar MVG
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-2
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 2-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 2-3
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 2-3
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-0
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-1
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-2
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-2
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 2-3
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-1
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2)3-2
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2)3-2
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-0
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-2
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-2
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 2-3
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 2-3
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 2-3
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-0
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-1
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-2
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-2
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 2-3
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-1
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2)3-2
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2)3-2
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-0
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 1-3
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 2-3
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-0
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-2
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 2-3
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 1-3
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 1-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-0
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 2-3
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 1-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 1-3
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 1-3
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-0
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 1-3
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-1
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 1-3
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 0-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-0
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 0-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 3-1
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-2
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 0-3
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 1-3
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 0-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 0-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 0-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-0
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 0-3
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-0
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 2-3
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 3-0
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 3-0
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-0
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-0
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-0
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 1-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 0-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-0
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 1-3
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 1-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Finale:
Michael Smith- Peter Wright.
Winnaar Peter Wright
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 1-3
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 2-3
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-0
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-2
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 2-3
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 1-3
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 1-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-0
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 2-3
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 1-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 1-3
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 1-3
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-0
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 1-3
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-1
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 1-3
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 0-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-0
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 0-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 3-1
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-2
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 0-3
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 1-3
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 0-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 0-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 0-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-0
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 0-3
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-0
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 2-3
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 3-0
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 3-0
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-0
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-0
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-0
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 1-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 0-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-0
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 1-3
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 1-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Finale:
Michael Smith- Peter Wright.
Winnaar Peter Wright
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)[/b]
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-1
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-1
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-1
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-0
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-1
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 1-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-1
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-1
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-1
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-0
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 3-1
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-1
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-1
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-1
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-0
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-1
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 1-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-1
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-1
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-1
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-1
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-0
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 3-1
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-1
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)[/b]
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-0
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-2
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-0
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-2
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 2-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-0
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 1-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 1-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 1-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 1-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-2
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 1-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-0
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-0
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 0-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-1
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-2
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-2
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-2
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-0
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael Smith
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-0
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-2
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-0
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-2
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 2-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-0
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 1-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 1-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 1-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 1-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-2
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 1-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-0
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-0
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 0-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-1
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-2
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-2
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-2
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-0
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael Smith
Laatst gewijzigd door 1 op ZBC97, in totaal 15 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)[/b]
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-0
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-2
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-0
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-2
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 2-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-0
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 1-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 1-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 1-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 1-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-2
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 1-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-0
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-0
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 0-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-1
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-2
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-2
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-2
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-0
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael Smith
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-1
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-2
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-0
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-2
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-1
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-1
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-0
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-2
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-1
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 2-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-0
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-1
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-1
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-1
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 1-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-1
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 1-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 1-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 1-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-0
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-2
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-1
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-2
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-1
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 1-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 3-2
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-0
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-1
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-0
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 0-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-1
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 1-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-1
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-1
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-1
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 3-1
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-1
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-2
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-2
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-2
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-1
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-1
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 3-2
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-1
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-0
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-1
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael Smith
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael Smith
Laatst gewijzigd door 1 op ZBC97, in totaal 15 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)[/b]
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-0
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-0
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-1
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-1
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-2
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-2
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 2-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 2-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 3-1
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-0
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-0
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-2
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 2-3
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-2
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 0-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-0
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-1
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-1
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-2
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 2-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-0
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-2
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 2-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 2-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-2
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-2
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-0
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-0
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-1
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-0
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 3-0
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 3-1
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-1
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-1
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 3-0
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 3-0
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 3-2
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-0
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 3-1
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 3-2
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 3-2
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 2-3
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 3-2
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 2-3
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 3-1
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 2-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-1
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-0
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 3-2
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 3-0
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 3-2
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 2-3
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 3-1
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 3-2
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-1
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 0-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-0
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-1
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-2
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-1
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 3-2
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 2-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-0
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 2-3
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-1
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 3-2
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-0
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 2-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 2-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-2
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 3-1
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 3-2
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-1
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 3-0
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Donderdag 15 december (20:00 uur)[/b]
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-0
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-2
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 1-3
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-2
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 2-3
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 1-3
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 1-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 1-3
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 2-3
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 1-3
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 0-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-0
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 0-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 1-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 0-3
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 2-3
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 1-3
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-2
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 0-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-0
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-0
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 0-3
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 0-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-0
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-0
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 1-3
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 0-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 2-3
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 1-3
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-2
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 1-3
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-2
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Mickey Mansell v Ben Robb (R1) 3-2
Keane Barry v Grant Sampson (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1) 3-1
Peter Wright v Mansell/Robb (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1) 3-1
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1) 3-0
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1) 3-2
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2) 3-1
Vrijdag 16 december (20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1) 1-3
William O‘Connor v Beau Greaves (R1) 2-3
Keegan Brown v Florian Hempel (R1) 3-2
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1) 2-3
Simon Whitlock v Christian Perez (R1) 1-3
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1) 1-3
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2) 3-2
Zaterdag 17 december (20:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1) 1-3
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1) 2-3
Josh Rock v Jose Justicia (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2) 1-3
Zondag 18 december (12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1) 3-0
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1) 3-2
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1) 3-0
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2) 2-3
Zondag 18 december (20:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1) 3-2
Scott Williams v Ryan Joyce (R1) 2-3
Matt Campbell v Danny Baggish (R1) 0-3
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2) 3-1
Maandag 19 december (13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1) 3-0
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1) 3-2
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1) 3-1
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2) 2-3
Maandag 19 december (20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1) 0-3
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1) 1-3
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1) 0-3
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2) 3-0
Dinsdag 20 december (20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1) 2-3
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1) 1-3
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2) 3-2
Woensdag 21 december (13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1) 3-0
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2) 0-3
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2) 3-0
Woensdag 21 december (20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2) 3-2
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2) 3-0
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2) 3-0
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2) 0-3
Donderdag 22 december (13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2) 0-3
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2) 3-0
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2) 3-1
Donderdag 22 december (20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2) 3-0
James Wade v J Williams/Bialecki (R2) 1-3
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2) 3-0
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2) 3-2
Vrijdag 23 december (13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2) 1-3
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2) 0-3
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2) 3-1
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2) 2-3
Vrijdag 23 december (20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2) 1-3
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2) 3-2
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2) 1-3
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2) 3-2
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen WK 2023 ronde 1 en 2
Leuk dat jullie weer meedoen!
Mocht je een uitslag willen wijzigen, dan kan dat. Plaats hier een nieuw bericht vóór de start van de sessie waarin je een wedstrijd wil veranderen, dan neem ik dat nog mee.
Mocht je een uitslag willen wijzigen, dan kan dat. Plaats hier een nieuw bericht vóór de start van de sessie waarin je een wedstrijd wil veranderen, dan neem ik dat nog mee.